Profile

Cover photo
RE/MAX Slovakia
57 followers|16,703 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

RE/MAX Slovakia

Shared publicly  - 
 
ČAROVNÉ EURÓPSKE LYŽIARSKE MESTEČKÁ, O KTORÝCH STE PRAVDEPODOBNE NIKDY NEPOČULI

V Európe i všade vo svete možno nájsť množstvo výnimočných zimných stredísk, ktoré ponúkajú skvelé lyžiarske zážitky. Isté európske mestečká v alpských regiónoch však majú svoje čaro, ktoré objavilo len málo návštevníkov. Vôbec však nevynikajú pompéznosťou či popularitou – ich silnými stránkami sú izolovanosť a malebnosť.
 ·  Translate
ČAROVNÉ EURÓPSKE LYŽIARSKE MESTEČKÁ, O KTORÝCH STE PRAVDEPODOBNE NIKDY NEPOČULI V Európe i všade vo svete možno nájsť množstvo výnimočných zimných...
1
Add a comment...

RE/MAX Slovakia

Shared publicly  - 
 
Aukcia pri predaji nehnuteľnosti.

Ponúkol vám už nejaký maklér predať vašu nehnuteľnosť formou aukcie?

Táto staronová forma získania čo najlepšej ceny za vašu nehnuteľnosť je v tomto období aktuálna. Súčasná situácia na trhu je charakteristická tým, že sú dostupné "lacnejšie" peniaze od bánk a to spôsobuje vyšší dopyt a viacero potenciálnych klientov.
 ·  Translate
Ponúkol vám už nejaký maklér predať vašu nehnuteľnosť formou aukcie?
1
Add a comment...

RE/MAX Slovakia

Shared publicly  - 
 
Naštartuj svoju kariéru správnym smerom. Staň sa realitným maklérom alebo si otvor vlastnú realitnú kanceláriu. Podnikaj s medzinárodnou značkou RE/MAX.
 ·  Translate
Vo svete globálnych trhov má začínajúci podnikateľ len malú šancu na dlhodobejší rast a rozvoj svojej firmy. V živote väčšiny ľudí skôr alebo neskôr prichádza rozhodnutie o budúcom úspešnom pôsobení na trhu a možnostiach rastu. Riešením môže byť FRANŠÍZA.Franšízing je spôsob expanzie úspešnej firmy s overenou koncepciou podnikania. V rámci franšízingu ponúka majiteľ úspešnej koncepcie (franšízor) záujemcom o podnikanie (franšízistom) príležitosť ...
1
Add a comment...

RE/MAX Slovakia

Shared publicly  - 
 
PIERO LISSONI STAVIA OÁZU RAFINOVANÉHO BÝVANIA V MIAMI

Taliansky architekt Piero Lissoni už stihol navrhnúť všeličo. Od luxusných letovísk, cez super jachty, až po autá a kávovary. Teraz sa snaží preraziť so svojím prvým projektom v USA. V tomto roku otvorí na území Bayside na Floride projekt Ritz Carlton.
 ·  Translate
PIERO LISSONI STAVIA OÁZU RAFINOVANÉHO BÝVANIA V MIAMI Taliansky architekt Piero Lissoni už stihol navrhnúť všeličo. Od luxusných letovísk, cez super...
1
Add a comment...

RE/MAX Slovakia

Shared publicly  - 
 
HODNOTA SÍDLA HOKEJOVEJ HVIEZDY WAYNEA GRETZKEHO KLESLA O VIAC AKO 2 MILIÓNY DOLÁROV.
Kto by povedal, že hokejová hviezda, akou je Wayne Gretzky to bude mať s predajom svojej luxusnej vily v Kalifornii také ťažké. Legendárna 99-ka za posledné obdobie siahla na cenu svojho sídla druhýkrát. Tento krát sa cena 10 500 000 dolárov (od apríla 2014) znížila o 2 300 000 amerických dolárov. Dôvodom bol najmä nízky počet záujemcov, alebo privysoká cenová ponuka realitnej agentúry, ktorá sa snaží zo známeho klienta získať čo najviac. Luxusný statok v v Los Angeles v štvrti Westlake Village v toskánskom štýle má viac ako 8 711 m².
 ·  Translate
HODNOTA SÍDLA HOKEJOVEJ HVIEZDY WAYNEA GRETZKEHO KLESLA O VIAC AKO 2 MILIÓNY DOLÁROV. Kto by povedal, že hokejová hviezda, akou je Wayne Gretzky to bude...
1
Add a comment...

RE/MAX Slovakia

Shared publicly  - 
 
Na návšteve u našich celebrít: Čo vo svojich bytoch ukrývajú? Toto by ste o nich nepovedali!
 ·  Translate
1. Adriana Kmotríková. Z bazéna dovidí až na Alpy. Adriana Kmotríková je stále na očiach. K udržaniu dobrej postavy jej slúži bazén s prekrásnym výhľadom. Ale cení si aj obraz zložený z jej malých fotografií, ktorí pre ňu vyrobili kolegovia pomocou počítačového programu.
1
Add a comment...

RE/MAX Slovakia

Shared publicly  - 
 
8 NEUVERITEĽNÝCH ARCHITEKTONICKÝCH STAVIEB SVETA

Vďaka tomu, že súčasná architektúra napreduje míľovými krokmi, prichádzajú návrhári s konštrukciami, o ktorých sa nám ani nesnívalo. Tieto stavby sa nachádzajú po celom svete, pričom boli postavené za využitia najmodernejších stavebných techník, napríklad pomocou 3-D tlače. Inšpirované boli svetom rastlín, zvierat, či speváčkou Beyoncé.
 ·  Translate
8 NEUVERITEĽNÝCH ARCHITEKTONICKÝCH STAVIEB SVETA Vďaka tomu, že súčasná architektúra napreduje míľovými krokmi, prichádzajú návrhári s konštrukciami, o...
1
Add a comment...

RE/MAX Slovakia

Shared publicly  - 
 
CASA BAHIA: TÁTO VILA JE JEDNOU Z NAJDRAHŠÍCH V MIAMI

Casa Bahia je trojposchodová vila na súkromnom polostrove v Miami. Nachádza sa v odľahlej časti susedstva Coconut Grove a je jednou z najdrahších nehnuteľností v Miami. Vôbec nie je ťažké pochopiť, prečo.
 ·  Translate
CASA BAHIA: TÁTO VILA JE JEDNOU Z NAJDRAHŠÍCH V MIAMI Casa Bahia je trojposchodová vila na súkromnom polostrove v Miami. Nachádza sa v odľahlej časti...
1
Add a comment...

RE/MAX Slovakia

Shared publicly  - 
 
LE BELVÉDERE: OPULENTNÝ ZÁMOK ZA 85 MILIÓNOV DOLÁROV

Obklopený labyrintom palácových záhrad, fontán a sôch je Le Belvédere jedným z najdrahších zámkov v Bel Air. Ide o opulentné panstvo v Južnej Kalifornii, rozkladajúce sa na pozemku o rozlohe asi 15 000 metrov štvorcových. Inšpirácia sa tu hľadala vo francúzskej architektúre, pričom celú rezidenciu zdobia veľké lustre, bohato vyrezávané krby či maľované stropy. Starosvetské bohatstvo tu vyžaruje na každom kroku.
 ·  Translate
LE BELVÉDERE: OPULENTNÝ ZÁMOK ZA 85 MILIÓNOV DOLÁROV Obklopený labyrintom palácových záhrad, fontán a sôch je Le Belvédere jedným z najdrahších zámkov v...
1
Add a comment...

RE/MAX Slovakia

Shared publicly  - 
 
7 vecí, ktoré by ste pred predajom pozemku mali vedieť.
Zdedili ste, dostali ste alebo ste dávnejšie kúpili pozemok a teraz ho chcete predať?
Mali by ste vedieť, že predtým, než pozemok predáte, potrebujete o ňom zistiť niekoľko informácií.
 ·  Translate
3
2
Add a comment...

RE/MAX Slovakia

Shared publicly  - 
 
STOROČNÝ KIRK DOUGLAS PREDÁVA SVOJU VILU V PALM SPRINGS

Obkolesujú ju palmy a jasne červené popínavé rastliny, pričom poskytuje výhľad na slnkom zaliate hory v Palm Springs v Kalifornii. Obydlie navrhol Donald Wexler v roku 1954 a hercovi Kirkovi Douglasovi sa zapáčilo natoľko, že tu strávil viac ako 42 rokov svojho života.
 ·  Translate
STOROČNÝ KIRK DOUGLAS PREDÁVA SVOJU VILU V PALM SPRINGS Obkolesujú ju palmy a jasne červené popínavé rastliny, pričom poskytuje výhľad na slnkom zaliate...
1
Add a comment...

RE/MAX Slovakia

Shared publicly  - 
 
3 ZLOMOVÉ MOMENTY, KTORÉ ZAŽÍVA PREDÁVAJÚCI PRI PREDAJI.
Pohnútka predať svoju nehnuteľnosť vznikne niekedy po dlhšom zvažovaní, niekedy celkom impulzívne. Bez ohľadu na to, ako dlho ste takéto zásadné rozhodnutie zvažovali, vás na realitnom trhu čaká veľa dobrodružných prekvapení. Mnohé z nich vám pomôže prekonať profesionálny realitný maklér, ale aj s ním vás čakajú z môjho pohľadu tri zlomové momenty.
 ·  Translate
Pohnútka predať svoju nehnuteľnosť vznikne niekedy po dlhšom zvažovaní, niekedy celkom impulzívne.
1
Add a comment...
Story
Tagline
RE/MAX je franšízingový realitný systém a unikátna obchodná koncepcia, ktorá umožňuje každému zvíťaziť. Maklérom, majiteľom kancelárií ale predovšetkým našim klientom.
Introduction
Cieľom a mottom RE/MAX je umožniť každému zvíťaziť. Sme presvedčení, že pre našich zákazníkov je najväčším víťazstvom maximálny prínos a úžitok z našich realitných služieb. Toho chceme dosiahnuť jednoznačným zameraním na potreby zákazníka, vysoko profesionálnym prístupom a dodržiavaním vysokých etických štandardov.

Popis firmy


RE/MAX je franšízingový realitný systém pochádzajúci zo Spojených štátov, ktorý do Slovenskej republiky vstúpil začiatkom roku 2006. Sieť RE/MAX rastie nepretržite viac ako tridsať rokov a unikátna koncepcia RE/MAX sa ukázala úspešnou vo viac ako 75 štátoch sveta s rozdielnymi ekonomickými, kultúrnymi a obchodnými podmienkami na realitnom trhu. RE/MAX dokázal svoju silu aj počas 4 ročného pôsobenia na Slovensku, kde značku reprezentuje 45 kancelárií, v ktorých pôsobí takmer 440 realitných maklérov.

http://www.remax-slovakia.sk/
info@re-max.sk
Contact Information
Contact info
Phone
+421249244301
Email