Profile cover photo
Profile photo
Rejestracja spółki z o.o.
83 followers -
Wszystkie najważniejsze usługi dla Twojej firmy w jednym miejscu.
Wszystkie najważniejsze usługi dla Twojej firmy w jednym miejscu.

83 followers
About
Posts

Post has attachment
Osoby, które zdecydowały się na #założeniefirmy zazwyczaj chcą ją poprowadzić w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Z ich strony bardzo często pada pytanie o to jak długo trwa założenie spółki z o.o.. Niestety odpowiedź na nie może nie być satysfakcjonująca. Co prawda, zgodnie z prawem powinien być to tydzień, jednak w praktyce utworzenie spółki z o.o. zajmuje od kilku tygodni nawet do paru miesięcy.

#spółkazoo #rejestracjaspółki
Add a comment...

Doradztwo podatkowe w Warszawie

Rozwijając swoją działalność, bez wątpienia musisz mierzyć się z wieloma trudnymi wyborami. Umiejętne #prowadzeniefirmy wymaga połączenia wielu dziedzin i sprawnego nimi zarządzania. Dobrym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorców będzie znalezienie doradcy podatkowego.

Doradztwo podatkowe w Warszawie to branża, która oferuje wiele korzyści dla swoich Klientów. Profesjonalny doradca, z rozległą wiedzą i doświadczeniem może bardzo przysłużyć się przedsiębiorcy.

Do obowiązków takiej osoby należą m. in.:
- konsultacje podatkowe,
- reprezentowanie Klienta w sprawach podatkowych,
- prowadzenie ksiąg podatkowych,
- przygotowywanie zeznań i deklaracji podatkowych.

Jeśli w takich kwestiach chcesz polegać na profesjonaliście, zdaj się na #doradztwopodatkowe w Warszawie. Jest to rozwiązanie, które na pewno zaprocentuje, a Ty sam będziesz mógł w pełni skupić się na tych gałęziach rozwoju, w których czujesz się pewnie. Pozwól specjaliście zająć się podatkowymi kwestiami w Twoim przedsiębiorstwie, a sam skoncentrujesz się na pracy nad tym, co daje Ci największą satysfakcję.

Doradztwo podatkowe w Warszawie może okazać się świetną inwestycją dla Twojej firmy! #podatki
Add a comment...

Prowadzenie uproszczonej księgowości Warszawa

Rozwijanie własnej działalności, zwłaszcza w wielkim mieście, jest nie lada wyzwaniem. Już na samym początku warto zdecydować, jak poprowadzić #księgowość swojej firmy. Ciekawą opcją jest zrezygnowanie z pełnej księgowości na rzecz tzw. “uproszczonej”.

Jeśli chodzi o prowadzenie uproszczonej księgowości Warszawa oferuje wiele możliwości. Warto poszukać tu profesjonalnej firmy, która zajmuje się takimi usługami. Jeśli przychody Twojej firmy w poprzednim roku nie przekroczyły pewnego pułapu - wyboru masz trzy formy uproszczonej księgowości: kartę podatkową, ryczałt ewidencjonowany lub księgę przychodów i rozchodów. W każdym wypadku możesz polegać na pomocy profesjonalisty i powierzyć mu prowadzenie uproszczonej księgowości.

Nasza stolica jest miejscem, które pozwala na dużą swobodę w wyborze doradców. Wpisując w wyszukiwarkę frazę “prowadzenie uproszczonej księgowości Warszawa” natkniemy się na oferty wielu biur rachunkowych. Warto zapoznać się z nimi i podjąć współpracę z kimś, kto zatroszczy się o księgowość naszego przedsiębiorstwa. Wybór uproszczonej księgowości może znacznie ułatwić zarządzanie firmą.

#doradcaksięgowy #biurorachunkowe
Add a comment...

Post has attachment
Jak długo trwa założenie spółki?

Osoby, które zdecydowały się na #założeniefirmy zazwyczaj chcą ją poprowadzić w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Z ich strony bardzo często pada pytanie o to jak długo trwa założenie spółki z o.o. Niestety odpowiedź na nie może nie być satysfakcjonująca. Co prawda, zgodnie z prawem powinien być to tydzień, jednak w praktyce utworzenie spółki z o.o. zajmuje od kilku tygodni nawet do paru miesięcy.

Procedura rejestracyjna spółki z o.o. niestety jest długa i problematyczna. Wiąże się z koniecznością uzupełnienia licznych wniosków i formularzy oraz złożenia ich do wymaganych instytucji. Często proces dodatkowo wydłużają błędy i braki w składanej dokumentacji.

Na szczęście niedogodności te można w bardzo łatwy sposób zniwelować. Szansę na to daje #zakupgotowejspółki, która pełną rejestracją ma już za sobą w związku z czym jest przygotowana by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność.

Kupno spółki pozwala poprowadzić działalność już w zaledwie jedną dobę, a wszelkie obowiązki formalne ograniczają się do złożenia podpisu na umowie spółki w obecności notariusza. #rejestracjaspółkizoo
Photo
Add a comment...

Rachunkowość sp. z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością bardzo często otwierana jest ze względu na niewielki #kapitałzakładowy wymagany do utworzenia danej jednostki. Minimalny kapitał zakładowy w spółce z o.o. to zaledwie 5 tysięcy złotych, a więc aż 20-krotnie mniej niż w przypadku spółki akcyjnej.

Podmiotu tego jednak nie warto zakładać wyłącznie ze względów finansowych, ponieważ jego prowadzenie jest bardzo kosztowne. W związku z tym może okazać się że nie będziemy w stanie sprostać wszystkim opłatom.

Najbardziej kosztowną kwestią jest #rachunkowość sp. z o.o.. Podmiot tej jest bowiem zobowiązany do prowadzenia księgowości pełnej, opartej na księgach rachunkowych. Dokumenty te z polecenia ustawodawcy muszą zostać przekazane specjalistom, a więc księgowym lub biurom rachunkowym. #Usługiksięgowe niestety wiążą się ze sporymi opłatami.

Jeżeli decydujemy się na prowadzenie działalności w formie spółki z o.o. jej księgowość powinniśmy powierzyć jednak biuru rachunkowemu, ponieważ ich usługi będą niższe niż w przypadku zatrudnienia księgowego na etat.
Add a comment...

Post has attachment
Kapitał w spółce z o.o. składa się z wkładów wspólników, które mogą zostać wniesione w postaci pieniężnej, ale i niepieniężnej, czyli aportu. Aportem jest nieruchomość, wierzytelność, czy też majątkowe prawa autorskie.

Dowiedz się więcej, jak wygląda kwestia kapitału w spółce z o.o.!

#kapitałspółki #spółkazoo #zakładaniespółki
Add a comment...

Rejestracja spółki przez cudzoziemca

Nieposiadanie obywatelstwa polskiego nie stanowi dla obcokrajowca przeszkody w prowadzeniu własnej firmy, jednakże w Polsce nie każdy cudzoziemiec może być przedsiębiorcą. Cudzoziemcy podzieleni są jednak na dwie kategorie.

W pierwszej z nich Rejestracja spółki przez cudzoziemca i jej prowadzenie przebiega na takich samych zasadach, jak obywatele Polski. Zaliczamy do nich:
– obywateli Unii Europejskiej,
– członków Europejskiego obszaru Gospodarczego (EOG),
– członków Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA),
– obywateli innych państw niż wymienionych, po spełnieniu określonych wymagań.

Obcokrajowcy należący do drugiej kategorii podlegają wyjątkom. Należą do nich między innymi cudzoziemcy, którzy mają:
– zezwolenie na pobyt stały lub czasowy,
– zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego,
– status uchodźcy.

Rejestracja spółki przez cudzoziemca rozpoczyna się po wypełnieniu wniosku CEIDG – 1 do Centralnej Ewidencji Informacji Działalności Gospodarczej. Wydrukowany formularz należy przynieść do Urzędu Miasta, ewentualnie można skorzystać z elektronicznego formularza i w ten sposób dokonać wpisu.

#spółkadlacudzoziemca #założeniespółki #spółkazoo
Add a comment...

Kompleksowa #księgowość dla małych firm

Przy zakładaniu niedużych firm u właścicieli często pojawia się obawa przed prowadzeniem ich księgowości i rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Zdajemy sobie sprawę, że nie sposób być fachowcem w każdej dziedzinie, a nie każdy właściciel firmy jest księgowym. Chcąc wesprzeć przedsiębiorców, nasza firma wychodzi ze swoją ofertą naprzeciw wszystkim ich obawom.

Jedną z naszych podstawowych usług jest kompleksowa księgowość dla małych firm. To udogodnienie dla właścicieli działalności gospodarczych, którzy chcą, aby ich księgowość była prowadzona w profesjonalny sposób, bez żadnych niedociągnięć. Nadzór nad poprawnością danych i dokumentów księgowych nie będzie już dla Państwa problemem.

Nasza kompleksowa księgowość dla małych firm, to usługa prowadzona przez doświadczonych pracowników z wieloletnim stażem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Potrzeby Klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, przez co zawsze poświęcimy Państwu odpowiednią ilość czasu, której będą Państwo potrzebowali.

#biurorachunkowe #księgowa
Add a comment...

Post has attachment
Młody przedsiębiorca często zostaje postawiony przed dylematem. Pojawia się pytanie: ,,Zakładać czy kupować spółkę?” Odpowiedź jest prosta. Rejestracja spółki jest problematyczna, jednak daje pewien rodzaj satysfakcji. W przypadku obrania takiej drogi działań, warto skorzystać z usług firm, które pomagają w otwieraniu działalności. Nasze biuro oferuje właśnie taką działalność. Jesteśmy w stanie pomóc Ci na każdym kroku.

Więcej informacji z poniżej zamieszczonym artykule!

#zakupspółki #gotowaspółka #spółkazoo
Add a comment...

Post has attachment
Księgowość jest bardzo ważnym działem każdej firmy. Zatrudnione w nim osoby powinny cechować się dokładnością, sumiennością i zdolnością skupienia uwagi. W każdej, nawet najmniejszej firmie potrzebny jest księgowy.

#księgowość #księgowa #prowadzenieksięgowości
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded