Profile cover photo
Profile photo
Rejestracja spółki z o.o.
61 followers -
Wszystkie najważniejsze usługi dla Twojej firmy w jednym miejscu.
Wszystkie najważniejsze usługi dla Twojej firmy w jednym miejscu.

61 followers
About
Rejestracja spółki z o.o.'s posts

Post has attachment
Zamierzasz założyć własny biznes i zastanawiasz się jak wygląda zakładanie firmy krok po kroku? Każda ze spółek posiada troszkę inny schemat – zależy to od rodzaju zakładanej #spółki. W przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która działa w oparciu o Kodeks Spółek Handlowych ( #KSH )proces wydaje się być skomplikowany lecz taki nie jest. Możliwe jest kupno gotowej spółki a także istnieją firmy, które oferują pomoc przy zakładaniu działalności. Spółkę może założyć jedna lub więcej osób nazywanych wspólnikami. #kupnospółki

Zakładanie sp. z o.o. krok po kroku wydaje Ci się trudne?

Podpowiadamy jak to zrobić.

Post has attachment
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak wielu przedsiębiorców chce skorzystać z usług jakie oferuje biuro usług księgowych.

Dlaczego? Nawiązanie współpracy z biurem umożliwia dostęp do specjalistycznej wiedzy z zakresu prawa, podatków oraz księgowości.

#usługiksięgowe #księgowość #spółkazoo

Zakładanie spółek w Bydgoszczy

Nasza firma świadczy usługi w zakresie udzielania pomocy w rozpoczynaniu prowadzenia działalności gospodarczej, czyli rejestracji i sprzedaży spółek. Powierzając nam założenie firmy możesz liczyć na to, że wyspecjalizowana kadra pracowników pomoże Ci na każdym etapie rejestracji. Nasza firma pomaga przedsiębiorcom z całej Polski, nie ma znaczenia czy jest to #zakładaniespółek w Bydgoszczy, czy w Warszawie – lokalizacja nie ma dla nas znaczenia.

Jesteśmy dla Ciebie, aby pomóc Ci i doradzać w sprawach związanych z założeniem #spółki oraz dopełnić za Ciebie wszystkie formalności. Dzięki naszym usługom Twoje przedsiębiorstwo rozpocznie swoją działalność znacznie szybciej. W naszej ofercie znajduje się również pomoc #księgowa oraz wirtualne biuro, które pomogą znacznie zmniejszyć Twoje wydatki oraz usprawnić działanie firmy. Są to usługi dostosowane do Ciebie – oferujemy je, aby ułatwić Ci prowadzenie biznesu. W Twoim imieniu, jesteśmy w stanie założyć nową, gotową do działania spółkę, w kilka dni.

Post has attachment

Post has attachment
Przedsiębiorca działając w oparciu o przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej ma możliwość zawieszenia działalności swojej #firmy na okres od 1 do 24 miesięcy. Należy pamiętać, że zawieszona działalność nie zostaje odwieszona automatycznie, nawet jeśli podana jest data wznowienia. W tym czasie #przedsiębiorca ma przerwę w płaceniu składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz składaniu deklaracji i wpłacaniu zaliczek na podatek.

#rejestracjaspółki

Post has attachment
Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu przedsiębiorców nie chce stałej współpracy z biurem rachunkowym. Dlaczego? Nie potrzebują stałego prowadzenia księgowości, ponieważ radzą sobie sami z wypełnianiem obowiązków księgowych. Jednak dobrze wiemy, że samodzielna #księgowość często budzi wątpliwości, więc oferujemy konsultacje księgowe Kraków.

Pomoc naszych księgowych umożliwia bezpieczne prowadzenie księgowości. Dajemy Klientom możliwość otrzymania porady naszej księgowej w momencie, w którym pojawi się problem. Staramy się, aby nasza współpraca z Klientem pomogła mu bezpiecznie zarządzać firmą oraz wypełniać obowiązki księgowe.

Każdego dnia podnosimy swoje umiejętności oraz zdobywamy doświadczenie, aby każdy Klient mógł czuć satysfakcję ze świadczonych przez nas usług.

Zainteresowany doraźną współpracą z naszym biurem? Konsultacje księgowe Kraków – poznaj naszą ofertę usług księgowych. Zapraszamy do współpracy. Profesjonalne wsparcie przedsiębiorców w prowadzeniu księgowości.

#biurorachunkowe #prowadzenieksięgowości

Post has attachment
Osoby zobowiązane do rozliczania się na podstawie księgowości pełnej zobowiązane są do przekazania ksiąg rachunkowych jednostkom do tego wykwalifikowanym. W przypadku ogromnych korporacji optymalnym rozwiązaniem będzie etatowe zatrudnienie księgowego, który nieustannie będzie pracował nad firmowymi rozliczeniami, a także jej dokumentacją. Mniejsze jednostki, pragnące ograniczyć koszty związane z prowadzeniem rachunkowości powinny zwrócić się do biura rachunkowego.

#biurorachunkowe #księgowy #księgowość

Post has attachment
Jedną z dosyć popularnych form prowadzenia działalności jest #spółkakomandytowa. Do jej głównych zalet należy między innymi częściowe ograniczenie odpowiedzialności wspólników oraz stosunkowo niskie koszty założenia.

#firma #rejestracjaspółki

Post has attachment
Decydując się powierzyć #księgowość swojej firmy wykwalifikowanym jednostkom, warto przeanalizować wady i zalety zarówno etatowego zatrudnienia księgowego, jak i skorzystania z usług biura rachunkowego.

#biurorachunkowe #księgowy

Post has attachment
W większości przypadków rejestracja własnej działalności gospodarczej nie jest darmowa. Aby zarejestrować, którąś z spółek handlowych należy opłacić koszt rejestracji oraz taksę notarialną za sporządzenie umowy w formie aktu notarialnego.

#zakładaniefirmy #firma #koszty
Wait while more posts are being loaded