Profile cover photo
Profile photo
EXKLUZÍV, s.r.o. realitná kancelária Lučenec
6 followers -
Váš spoľahlivý partner pre kúpu, predaj nehnuteľnosti!
Váš spoľahlivý partner pre kúpu, predaj nehnuteľnosti!

6 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Z našej ponuky realít si vyberie každý, či už hľadáte reality na bývanie, pozemky alebo objekt na komerčné využitie.
V ponuke máme byty a rodinné domy na predaj a prenájom, pozemky, chaty a komerčné objekty v mestách Lučenec, Levice, Brezno, Rimavská Sobota, Zvolen a široké okolie.
Neváhajte nás kontaktovať, naša realitná kancelária Reality Exkluzív Vám rada poradí s výberom vhodnej reality.
Add a comment...

Post has attachment

V našej databáze nájdete zoznam všetkých bytov na predaj a na prenájom ktoré práve ponúkame. Ak by ste mali o niektorú nehnuteľnosť záujem, zobrazte si jej detail, kontaktujte skúseného makléra, ktorý má byt na starosti a on si rád s vami dohodne obhliadku. Špecializujeme sa byty v okolí Lučenca, Levíc, Brezna, Zvolena a Banskej Bystrice, ak však hľadáte nehnuteľnosť v inej lokalite, radi vám pomôžeme tiež.
https://realityexkluziv.sk/ponuka/byty
Add a comment...

Post has attachment
Viac ako 100 rodinných domov na predaj alebo prenájom v našej ponuke zaručuje, že si máte z čoho vyberať a nájdete ten pravý nový rodinný dom pre svoju rodinu. Iba rodinný dom poskytuje tú najvyššiu úroveň pohodlia, súkromia, nezávislosti a možností a to v mnohých prípadoch za cenu väčšieho bytu.

Jednou z najväčších výhod bývania v rodinnom dome je záhrada, ktorá je na nezaplatenie, či už potrebujete mať priestor pre vaše deti, alebo si chcete spraviť posedenie, záhradu alebo pestovať zdravé domáce plodiny. Vieme vám poradiť aj v prípade starších domov, ktoré je potrebné rekonštruovať.

Poradíme vám aj s financovaním a pomôžeme získať hypotéku. Nižšie si pozrite našu ponuku domov väčšinou z okolia Lučenca, Levíc, Detvy, Brezna, Zvolena a Banskej Bystrice ale aj z iných oblastí.

https://realityexkluziv.sk/ponuka/rodinne-domy
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
https://realityexkluziv.sk/ponuka/prenajom

Ponuka nehnuteľností, priestorov na prenájom - Reality Exkluzív
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
https://realityexkluziv.sk/kupa-predaj-nehnutelnosti

Na využitie výhodného financovania bývania máte ešte trochu času. Dostupné ceny a rekordne lacné úvery vám dávajú možnosť výhodnej investície. Pri tomto rozhodnutí s vami bude aj spoločnosť Reality Exkluzív, ktorá vám zabezpečí celý servis spojený s kúpou nehnuteľnosti a tým vám uľahčí proces okolo jednej z vašich najväčších životných investícií.
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded