Profile cover photo
Profile photo
Biuro Nieruchomości Re/Max Gold
6 followers -
POZNAJ NASZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W KATOWICACH!
POZNAJ NASZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W KATOWICACH!

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Mieszkanie na ostatnim piętrze – zmora czy prestiż? Poznaj wszelkie za i przeciw nieruchomości na samej górze, czytając nasz dzisiejszy artykuł. Zapraszamy do lektury.

#agencjanieruchomościkatowice #biuronieruchomościkatowice #nieruchomościkatowice #katowicenieruchomości #mieszkaniakatowice #mieszkaniekatowice #sprzedażmieszkańkatowice
Add a comment...

Post has attachment
Znalezienie dobrej ekipy remontowej spędza sen z powiek niejednemu właścicielowi mieszkania. Bez względu na to czy chcesz gruntownie wyremontować nieruchomość po kupnie, czy zamierzasz odświeżyć ją przed sprzedażą, przydadzą Ci się doświadczeni i godni zaufania fachowcy. Dlatego w dzisiejszym artykule podpowiadamy, jak ich znaleźć. Zapraszamy do lektury.

#mieszkaniekatowice #nieruchomościkatowice #mieszkaniakatowice #katowicenieruchomości #mieszkanianasprzedażkatowice
Add a comment...

Post has attachment
Pragniesz kupić mieszkanie? Nie wiesz, jak się do tego zabrać? Boisz się zawyżonych cen i oszustów? W takim razie pomoc pośrednika nieruchomości będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Sprawdź, jakie są zalety współpracy z agentem przy kupnie mieszkania, czytając nasz dzisiejszy artykuł. Zapraszamy do lektury.

#biuronieruchomościkatowice #agencjanieruchomościkatowice #mieszkaniakatowice #nieruchomościkatowice
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz sprzedać mieszkanie lub inną nieruchomość? Zastanawiasz się czy zrobić to samodzielnie czy z pośrednikiem? Zanim dokonasz wyboru, poznaj największe korzyści płynące ze współpracy z agencją nieruchomości. Zapraszamy do lektury.

#mieszkaniekatowice #nieruchomościkatowice #katowicenieruchomości #sprzedażmieszkańkatowice #agencjanieruchomościkatowice #agencjenieruchomościkatowice #biuranieruchomościkatowice
Add a comment...

Post has attachment
Kupować, czy wynajmować mieszkanie? – nad tym pytaniem pochyliliśmy się w kilku dotychczas opublikowanych artykułach na naszym blogu. W dzisiejszym napiszemy o motywacjach Polaków, by częściej decydować się na zakup własnego M. Dlaczego Polacy tak bardzo różnią się w potrzebie własności od swoich zachodnich sąsiadów?

#nieruchomościkatowice #mieszkaniakatowice #agencjanieruchomościkatowice
Add a comment...

Post has attachment
Osiedla zamknięte dla większości Polaków stały się synonimem luksusu, na który stać niewielu. W ostatnich latach w ich temacie pojawia się jednak coraz więcej negatywnych głosów. Jaki status mają dziś na rynku nieruchomości osiedla zamknięte? Czy warto w nich mieszkać, czy dają poczucie bezpieczeństwa, a może stają się barierą, która izoluje mieszkańców od zewnętrznego świata?

#mieszkaniakatowice #nieruchomościkatowice

Add a comment...

Post has attachment
Szukasz mieszkania na wynajem? Zanim znajdziesz swoje wymarzone lokum, przeczytaj nasz dzisiejszy poradnik, dzięki któremu ustrzeżesz się przed problematycznymi właścicielami i skutecznie zadbasz o swoje interesy.

#wynajemmieszkańkatowice #nieruchomościkatowice #katowicenieruchomości #mieszkaniakatowice #mieszkaniekatowice #mieszkanienasprzedażkatowice #biuronieruchomościkatowice
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz mieszkania na wynajem? Obawiasz się, że trafisz na oszusta lub wyjątkowo trudnego właściciela? Przeczytaj nasz dzisiejszy poradnik, dzięki któremu wynajmiesz mieszkanie możliwie najbezpieczniej. Zapraszamy do lektury.

#wynajemmieszkańkatowice #mieszkaniedowynajęciakatowice #mieszkaniekatowice #mieszkaniakatowice #biuronieruchomościkatowice #katowicenieruchomości
Add a comment...

Post has attachment
Mimo, że temperatury za oknem jeszcze nie osiągnęły skrajnych pułapów, to nie da się zaprzeczyć, że robi się coraz cieplej. Ani się obejrzymy, a lato zawita do nas w pełni. Warto się na nie przygotować, by w razie czego wiedzieć, jak uchronić się przed nadmiernym upałem. W dzisiejszym artykule podpowiadamy kilka sprawdzonych sposobów.

#mieszkaniekatowice #nieruchomościkatowice #mieszkaniakatowice #wynajemmieszkańkatowice #mieszkaniadowynajęciakatowice #mieszkanienasprzedażkatowice #sprzedażmieszkańkatowice
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz wynająć swoje mieszkanie, ale boisz się ryzyka z tym związanego? Przeczytaj nasz dzisiejszy poradnik i dowiedz się, jak wynajmować nieruchomość, by na tym nie stracić. Zapraszamy do lektury.

#wynajemmieszkaniakatowice #mieszkaniaktowice #mieszkaniekatowice #nieruchomościkatoiwce #mieszkanidowynajęciakatowice
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded