Profile cover photo
Profile photo
Biuro Nieruchomości Re/Max Gold
5 followers -
POZNAJ NASZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W KATOWICACH!
POZNAJ NASZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W KATOWICACH!

5 followers
About
Biuro Nieruchomości Re/Max Gold's posts

Post has attachment
Temat personal brandingu podjęłam jakiś czas temu, niemniej skupiłam się na generalnych zasadach koncepcji. Od ogółu do szczegółu, tym razem pora na konkretny schemat budowania marki osobistej i jej konfrontacji z rzeczywistością rynkową branży nieruchomości.

#nieruchomościkatowice


Post has attachment
Tym razem chciałabym rozpocząć cykl artykułów w nieco niekonwencjonalnym tonie. Dziś na blogu kilka słów o tym, jak rodzaj danego pomieszczenia w nieruchomości wpływa na jego atrakcyjność i popyt na rynku. Zaczynamy od serca domu, czyli od… kuchni!

#lokalekatowice


Post has attachment
Dziś temat ważny i zabezpieczający interesy zarówno biura nieruchomości, jak i klienta. O czym mowa? Zapraszam do artykułu o umowach przedwstępnych i ich roli w branży.

#nieruchomościkatowicePost has attachment
Najprościej byłoby powiedzieć, że… stać się bezkonkurencyjnym. Dobrze, zatem jak tego dokonać? W jaki sposób prowadzić biuro nieruchomości, aby należało do ścisłej czołówki w regionie? O tym dziś na blogu.

#katowicenieruchomości


Post has attachment
Dziś na blogu kilka słów o due diligance, czyli prawnym audycie nieruchomości, który chroni interesy inwestora. Jakie są założenia tego procesu i co zapewnia kontrahentom? Zapraszam do lektury!

#agencjanieruchomościkatowice

Post has attachment
Tym razem postanowiłam podzielić się kilkoma wnioskami dotyczącymi kontaktu z klientem, jakie nasunęły się po wielu latach doświadczenia w branży nieruchomości. Czy istnieje złoty środek na wybitne osiągnięcia w zakresie komunikacji z kontrahentem? Przekonajcie się!

#biuronieruchomościkatowice

Post has attachment
Dziś na blogu kilka słów o tym, co motywuje i inspiruje do pracy w branży nieruchomości. O tym, co pomaga rozwinąć skrzydła i regularnie osiągać sukces. Zapraszam do lektury!

#biuronieruchomościkatowice

Post has attachment
Jeszcze do niedawna umowy na wyłączność były swoistym tematem tabu dla sprzedających, którzy z pewną dozą nieufności traktowali możliwości tego modelu. Obecnie kultura rynku nieruchomości przeszła totalną rewolucję i pośrednicy na gruncie wyłącznych umów odnoszą spore sukcesy. Co przekonuje klientów do podpisywania tego rodzaju kontraktów?

#nieruchomościkatowice

Post has attachment
W branży nieruchomości kluczowym momentem, w którym następuje rzeczywista konfrontacja oferty z oczekiwaniami klienta jest prezentacja mieszkania. W jaki sposób skutecznie sprzedać lub wynająć nieruchomość i tym samym osiągnąć kolejny sukces na rynku?

#biuronieruchomościkatowice

Post has attachment
Solidne fundamenty, a więc przemyślana strategia marki osobistej pośredników nieruchomości pozwoli zostać agentkom Jessicą Pearson w branży, a agentom skutecznymi graczami na rynku o charyzmie co najmniej Harvey Spectera. Czym jest personal branding i dlaczego ma duże znaczenie?

#nieruchomościkatowice
Wait while more posts are being loaded