Profile cover photo
Profile photo
Biuro Nieruchomości Re/Max Gold
6 followers -
POZNAJ NASZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W KATOWICACH!
POZNAJ NASZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W KATOWICACH!

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Szukasz mieszkania do kupienia lub wynajmu? Nie wiesz na co się zdecydować? Podobają Ci się wnętrza w kamienicach, ale też cenisz sobie praktyczność lokum w bloku? Przeczytaj więc nasz dzisiejszy artykuł i dowiedz się, którą nieruchomość warto wybrać.

#mieszkaniekatowcie #mieszkaniakatowice #mieszkaniedowynajęciakatowice #nieruchomościkatowice #katowicenieruchomości #biuronieruchomościkatowice #biuranieruchomościkatowice #agencjanieruchomościkatowice
Add a comment...

Post has attachment
Mieszkanie w bloku czy kamienicy? To częste pytanie, które stawiają sobie osoby szukające nieruchomości do kupna lub wynajmu. Nie jest to łatwa decyzja. Każde lokum ma bowiem swoje wady i zalety. Poznaj te najważniejsze, czytając nasz dzisiejszy artykuł. Po lekturze rozstrzygniecie będzie zdecydowanie prostsze.

#mieszkaniakatowice #mieszkaniekatowice #nieruchomościkatowice #katowicenieruchomości #mieszkaniadowynajęciakatowice #mieszanianasprzedażkatowice #sprzedażmieszkańkatowice
Add a comment...

Post has attachment
Przy prezentacji nieruchomości mamy tylko jedną szansę, by zrobić dobre pierwsze wrażenie. Dlatego warto zadbać o każdy, nawet najmniejszy detal wnętrza. Na co zwrócić szczególną uwagę, podpowiadamy w dzisiejszym artykule.

#katowicenieruchomosci #mieszkaniekatowice #mieszkaniadowynajęciakatowice #mieszkaniaktowice #agencjanieruchomościkatowice #biuroniuerochomościkatowice
Add a comment...

Post has attachment
Planujesz kupno, wynajmem lub najem mieszkania? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Z profesjonalnym agentem nieruchomości sprawa będzie dużo prostsza. Sprawdź, jakie płyną dla Ciebie korzyści z takiej współpracy.
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz sprzedać mieszkanie, dom lub inną nieruchomość? Zastanawiasz się czy przyda CI się pomoc pośrednika? W takim razie dzisiejszy artykuł jest dla Ciebie. Przeczytaj i dowiedz się, na co możesz liczyć, współpracując z agentem nieruchomości.

#mieszkaniekatowice #mieszkaniakatowice #sprzedażmieszkańkatowice #agencjanieruchomościkatowice #agencjenieruchomościkatowice #katowicenieruchomości #nieruchomościkatowice
Add a comment...

Post has attachment
Jakie kroki musisz podjąć, by stać się własnym szefem? Jakich formalności dopełnić? Skąd pozyskać fundusze? Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Zapraszamy do lektury!

#biuronieruchomościkatowice #agentnieruchomości #własnybiznes
Add a comment...

Post has attachment
Godziny pracy ustalasz sobie według swojego harmonogramu. Sam rozliczasz się z zadań, które masz wykonać. Nikt nie wypomina Ci czasu spędzonego podczas robienia kawy w biurze. Jednak czy założenie własnej firmy polega jedynie na ogromnej swobodzie, którą możesz zyskać? Przeczytaj, na jakich zasadach możesz stać się swoim szefem. Zapraszamy do lektury!

#kawalerkakatowicewynajem #mieszkanianasprzedażkatowice #własnybiznes
Add a comment...

Post has attachment
Już od kilku miesięcy próbujesz sprzedać mieszkanie, ale kupiec nie pojawia się? Możliwe, że nieświadomie popełniasz błędy, które utrudniają sfinalizowanie transakcji. Przeczytaj nasz dzisiejszy artykuł i dowiedz się, co możesz robić nie tak.

#mieszkaniekatowice #mieszkaniakatowice #mieszkanienasprzedażkatowice #katowicenieruchomości #nieruchomościkatowice #agencjanieruchomościkatowice
Add a comment...

Post has attachment
Każdy z nas marzy o tym, by stworzyć wyjątkowy dom pełen ciepła i radości. Prawdą jest, że mieszkanie tworzą ludzie i wyjątkowa atmosfera. Prawdą jest również, że niebagatelne znaczenie ma to, jak ono wygląda. Otoczenie, metraż, aranżacja wnętrz oraz rodzaj zabudowania są z pewnością kwestią, którą rozważa się, chcąc kupić bądź wybudować własne gniazdo.

#agencjanieruchomościkatowice
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz szybko sprzedać nieruchomość w najbardziej atrakcyjnej dla siebie cenie? Zorganizuj dzień otwarty dla oglądających. W ten sposób zwiększysz zainteresowanie potencjalnych kupców i przyspieszysz finalizację transakcji. Jak to zrobić? Dowiedz się z dzisiejszego artykułu.

#biuronieruchomościkatowice #biuranieruchomości #agecjanieurchomościkatowice #katowicenieruchomości #mieszkaniekatowice #mieszkaniakatowice #mieszkanienasprzedażkatowice
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded