Profile cover photo
Profile photo
Rawlplug
20 followers -
Trust and Innovation.
Trust and Innovation.

20 followers
About
Posts

Post has attachment
XXXI Bieg Barbórkowy to piękna tradycja na Dolnym Śląsku. Wczoraj w Lubinie startował w nim w barwach Rawlplug Krzysztof Ryżewski, nasz pracownik z Wrocławia. 10-kilometrowy dystans pokonał w 44 minuty i 22 sekundy – gratulujemy! :) Więcej informacji o biegu znajdziecie na profilu Regionalne Centrum Sportowe spółka z o.o.

Post has attachment
Wiecie, że dziś jest Dzień Drzewa? 🍃 W Rawlplug gramy w zielone nie tylko 10 października, ale i przez cały rok. Troska o środowisko naturalne jest jednym z filarów naszego zrównoważonego rozwoju, dlatego na co dzień staramy się dbać o zielone płuca naszej planety.

Post has attachment
Noc Laboratoriów już w przyszłym tygodniu! Tymczasem na ulicy Oławskiej we Wrocławiu znajdziecie galerię prezentującą partnerów wydarzenia - czy ktoś z Was widział już tablicę Rawlplug? :)

Post has attachment
Choć upał dawał się we znaki, 34. PKO Wrocław Maraton ukończyli z sukcesem dwaj Andrzeje, Krzysztof, Mariusz i Wojciech z Rawlplug. Panowie, chapeau bas, jesteśmy z Was dumni! Na ponad cztery tysiące osób, które dotarły do mety, nasi koledzy mogą pochwalić się wysokimi lokatami, kolejno: 1087, 3396, 988, 3853, 2684 miejscem. Gratulacje! :) Wkrótce więcej zdjęć z maratonu!

Post has attachment
Nagroda za wyobraźnię? Dla uczestników programu Destination Imagination z Wrocławia to pestka, nawet w światowych finałach!

W Rawlplug doskonale zdajemy sobie sprawę, że bakcyl złapany w dzieciństwie może zaprocentować w przyszłości, dlatego wspieraliśmy drużynę ASIMO TEAM (uczniowie Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu) w wyjeździe na finał Destination Imagination do Stanów Zjednoczonych.

Więcej szczegółów znajdziecie w artykule:

Post has attachment
Z przyjemnością publikujemy aktualizację raportu prezentującego aktywności z zakresu zrównoważonego rozwoju Rawlplug w 2015 roku. Niniejsza publikacja rozwija dokument z października 2015 r.

Zachęcamy do lektury:

Post has attachment
W miniony weekend obchodziliśmy Światowy Dzień Ochrony Środowiska, a w Rawlplug trwa on przez okrągły rok. Czas na pierwsze podsumowanie cyklu szkoleń proekologicznych, które ruszyły w Rawlplug we Wrocławiu pod koniec 2015 roku i będą kontynuowane przez najbliższe miesiące:

Post has attachment
Studencie, absolwencie, zapraszamy na Wirtualne Targi Pracy Żakaton. 10 i 11 maja odbędzie się edycja ekonomiczno-marketingowa, w trakcie której prezentować będziemy możliwości rozwoju kariery zawodowej w naszej organizacji.

Kliknij i weź udział, może to właśnie Ciebie szukamy?
Emotikon wink

Więcej informacji:

Post has attachment
Mieliśmy przyjemność podsumować 2015 rok na konferencji zorganizowanej przez warszawski dom maklerski Noble Securities S.A.

Więcej informacji o spotkaniach z przedstawicielami kluczowych funduszy inwestycyjnych znajdziecie w artykule:

Post has attachment
O polskim biznesie i naszej krajowej gospodarce rozmawiali w Londynie speakerzy LSE SU Polish Economic Forum. Zaproszenie do tego zaszczytnego grona przyjął Prezes Rawlplug, Radosław Koelner.

Więcej informacji o panelu dyskusyjnym "Global business, Made in Poland" znajdziecie w krótkim podsumowaniu Forum:
Wait while more posts are being loaded