Profile cover photo
Profile photo
Radio Zamaneh - رادیو زمانه‎
1,018 followers -
News, Iran, Human Right,ایران,خبر,حقوق بشر
News, Iran, Human Right,ایران,خبر,حقوق بشر

1,018 followers
About
Posts

Post has attachment
نشست وزیران خارجه ایران، ترکیه و جمهوری آذربایجان در استانبول آغاز شد -
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
نیروهای ویژه کردهای سوریه به عملیات نظامی علیه شبه‌نظامیان «دولت اسلامی» (داعش) در استان دیرالزور در شرق سوریه پیوسته‌اند. داعش توانسته‌بود مناطقی را از کنترل نیروهای تحت حمایت ائتلاف بین‌المللی به رهبری آمریکا خارج کند.
Add a comment...

Post has attachment
#ایرج_مصداقی – مقاله‌ای درباره #طب_اسلامی به عنوان یک سازه ایدئولوژیک-تجاری که در کنار اجناس دیگری چون مداحی قرار می‌گیرد. نیاز به روشنگری درباره این خرافه خطرناک.

◄ حجت الاسلام والمسلمین دکتر آقارفیعی، از حکیم‌باشی‌های پرآوازه طب اسلامی در معرفی این دکان شیادی:
«طب اسلامی به قدری قوی هست که اگر حوزه علمیه پای کار بیاید می‌تواند با همین طب کل دنیا را شیعه کند. دنیا اکنون در بیماری‌های فلج مغزی، ام اس و پارکینسون مستاصل است. ما فلج را درمان می‌کنیم. سرطان را در عرض بیست تا چهل روز درمان می‌کنیم. ما قویترین درمان‌ها را برای مسایل جنسی در روایات داریم. ۹۰ درصد طلاق‌ها در جامعه به خاطر روابط ناصحیح جنسی است. خیلی از معتادان بخاطر ضعف در روابط جنسی معتاد می‌شوند. طب اسلامی آسیب‌های اجتماعی را از بین می‌برد. »
...
◄ تلاش خامنه‌ای و بیت‌رهبری به همراه دستگاه عریض و طویل امامان جمعه و نمایندگان خامنه‌ای در شهرها و استان‌ها، برای پیاده کردن «اسلام حداکثری» و ایجاد زمینه‌ جهت برپایی «تمدن اسلامی» کشور را در مسیر خطرناکی قرار داده است. موضوع این مقاله طب اسلامی است به عنوان یک سازه ایدئولوژیک-تجاری که در کنار اجناس دیگری چون مداحی قرار می‌گیرد. از دهه ۱۳۸۰ شاهد رونق ویژه طب اسلامی هستیم.

خمینی جوان از مدافعان طب قدیم بود و طب جدید را ناکارآمد و مظهر هجمه غرب می‌دانست. خامنه‌ای هم همواره سنگ آن طب اسلامی را به سینه زده است. این دکان با استفاده از امکانات وسیع نظام اسلامی جان و سلامت مردم را تهدید می‌کند.
در این نوشته به بررسی رشد دکان طب اسلامی در نظام اسلامی، نهاد‌ها و شخصیت‌های حامی آن و همچنین چهره‌هایی که در این عرصه به عنوان «دکتر» و «پروفسور» و «حکیم» و... معرفی شده‌اند می‌پردازم. برای روشن‌تر شدن موضوع نمونه‌‌هایی از نسخه‌پیچی‌های طب اسلامی را آورده و دیدگاه‌‌های مدعیان آن را معرفی می‌کنم.
منابع این مقاله جملگی از رسانه‌های حکومتی و سایت‌های مربوط به طب اسلامی است...

◄◄◄متن کامل در سایت زمانه
--------
◄ برای دریافت فیلترشکن «سایفون» زمانه، یک ایمیل خالی ارسال کنید به:
zamaneh@psiphon3.com
--------
◄ کانال زمانه در تلگرام:
https://telegram.me/radiozamaneh
◄ زمانه در اینستاگرام:
http://www.instagram.com/radiozamaneh
◄ زمانه در توئیتر
https://twitter.com/radiozamaneh
Add a comment...

Post has attachment
اعزام یک ناوگروه رزمی نیروی دریایی آمریکا به سمت شبه‌جزیره کره
Add a comment...

Post has attachment
ادامه تخریب میراث فرهنگی: این‌بار یک عمارت قاجاری در دزفول - یک عمارت متعلق به دوران قاجار در آستانه ثبت در فهرست آثار ملی بدون مجوز تخریب شد. آنچه از عمارت «شیخ عیسی» برجا ماند به گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا)، مأموران شهرداری دزفول صبح جمعه ۱۸ فروردین‌ عمارت «شیخ عیسی» را که ۱۳۰ سال از ساخت آن گذشته بود، به طور کامل تخریب کردند. بنای شیخ عیسی در آستانه ثبت در فهرست آثار میراث فرهنگی ملی ایران بود. تخریب میراث فرهنگی در ایران مسئله جدیدی نیست. در سال‌های اخیر این مسئله بارها مطرح شده و ...
Add a comment...

Post has attachment
مادرت تصمیم می‌گیرد تو با کی ازدواج کنی - ترجمه: امید رضایی وسط شانگهای، در پارکی میان ساختمان‌های بلند تجاری و اداری، پدرومادرها فرزندان‌شان را عرضه می‌کنند: در یک خیابان صدمتری پشت یک چتر می‌نشیند و روی چتر اطلاعیه‌ای شامل مشخصات اصلی، تاریخ تولد و گاهی یک شماره تلفن ارائه می‌کنند. گاهی یک عکس هم ضمیمه شده است. اسم این‌جا «بازار ازدواج» است، جایی که دخترها و پسرها به هم وصل می‌شوند. خانم وانگ از سه سال پیش به این‌جا می‌آید. او که از گفتن اسم کوچکش پرهیز می‌کند، هر شنبه به بازار می‌آید تا ...
Add a comment...

Post has attachment
نیروهای انتظامی و امنیتی مانع برگزاری تجمع علیه اعدام شدند - در حالی که جمعی از خانواده های محکومان به اعدام به دلیل جرایم مربوط به مواد مخدر بنا داشتند تجمعی اعتراضی در مقابل مجلس برگزار کنند، مأموران انتظامی و امنیتی مانع بر پا شدن این تجمع شدند. گزارش شده است که برخی از تجمع‌کنندگان بازداشت شده‌اند. عکس آرشیوی هدف از فراخوان برای برگزاری تجمع خانواده‌های محکومان به اعدام در ارتباط با جرایم مواد مخدر، درخواست حذف مجازات اعدام برای این جرایم بود؛ طرحی که مجلس ایران در حال رسیدگی به آن است:...
Add a comment...

Post has attachment
آمریکا: خروج اسد از قدرت اولویت ما است - نیکی هالی، فرستاده ایالات متحده به سازمان ملل در یک مصاحبه گفت که تغییر رژیم در سوریه یکی از اولویت‌های دولت ترامپ در مورد جنگ داخلی سوریه است. نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل با عکس قربانیان حمله شیمیایی خان شیخون هالی یکشنبه ۹ آوریل در مصاحبه‌ای با شبکه خبری سی‌ان‌ان اولویت‌های اصلی واشنگتن در سوریه را شکست دولت اسلامی (داعش)، ازبین‌بردن نفوذ ایران در سوریه، و بیرون‌راندن اسد از قدرت خواند. او گفت که «سوریه با وجود اسد روی صلح به خود نخواهد...
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded