Profile cover photo
Profile photo
Radio eR Lublin
58 followers -
Informacje, publicystyka, muzyka i duża dawka pozytywnej energii!
Informacje, publicystyka, muzyka i duża dawka pozytywnej energii!

58 followers
About
Radio eR Lublin's posts

Post has attachment
„Nie żyje się na próbę”. To tytuł widowiska artystycznego, które Radio eR przygotowuje w ramach trwającego Roku Świętego Jana Pawła II. W programie dobra chrześcijańska muzyka, świadectwa i etiudy teatralne. Widowisko już za tydzień - we wtorek 28 kwietnia, o godzinie 18.00 w auli Stefana Kard. Wyszyńskiego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wstęp wolny.

Post has attachment
Radio eR zaprasza na Widowisko Artystyczne „Nie żyje się na próbę”, upamiętniające Rok Świętego Jana Pawła II.
Podczas wydarzenia wystąpią: chór i zespół Gospel Rain oraz Teatr Pierwszego Kontaktu. Wstęp wolny!
Photo

Post has attachment
"Śladami Jezusa. Radio eR w Ziemi Świętej" to projekt, który realizujemy od 2012 r. W najważniejszym dla chrześcijan czasie – Wielkim Tygodniu – nasi reporterzy są w centrum wydarzeń. Przygotowują dla Was relacje i reportaże z miejsc, gdzie Jezus zmieniał historię świata.

W tym roku również zagłębimy się w labirynt jerozolimskich uliczek – wejdziemy na Wzgórze Czaszki – posłuchamy wielojęzycznego gwaru. Naszym przewodnikiem będzie Biblia, a towarzyszami podroży ludzie z całego świata, którzy przybędą do Ziemi Świętej, by u źródeł wiary przeżywać Triduum Paschalne.

Zachęcamy do słuchania relacji na 87.9 fm lub online: www.radioer.pl oraz śledzenia nas na www.sladamijezusa.pl.

Relacje z przygotowań: 23-29.03.2015
Relacje z Ziemi Świętej: 30.03-07.04.2015

Post has attachment
Jeżeli działacie w organizacjach pozarządowych lub interesuje Was tematyka NGO-sów to powinna Wam się spodobać nasza nowa audycja - premiera dziś o godz. 20.15 na antenie Radia eR.

Post has attachment
Uwaga, uwaga!
Specjalny konkurs świąteczny dla naszych najmłodszych Słuchaczy!
Czekamy na Wasze prace plastyczne, wykonane dowolną techniką, na temat tego, jak chcielibyście spędzić Święta Bożego Narodzenia.

Do dnia 19 grudnia przynieście swoje prace osobiście lub przyślijcie je do siedziby naszego Radia (ul. Jana Pawła II 11, 20-535 Lublin).
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Trzy najciekawsze prace zostaną nagrodzone wyjątkowym zestawem nagród. Dziesięć kolejnych prac wyróżnimy i nagrodzimy pięknymi upominkami.

Inspiracji możecie szukać na portalu sponsora nagród w naszym konkursie CzasDzieci.pl: czasdzieci.pl/inspiracje/. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 grudnia po godz. 8.00 w audycji Radioranek na antenie Radia eR.

Regulamin konkursu: www.radioer.pl/strony/38/
Photo

Post has attachment
6 grudnia między 10.00 a 14.00 rozglądajcie się uważnie na ulicach Lublina, bo obok Was może wylądować Mikołaj Radia eR!

Jak dostaniecie kupon ze słodkim upominkiem, dzwońcie na antenę Radia eR (81 527 45 55) - co piąta osoba która się do nas dodzwoni otrzyma prezent. Będziemy czekać na Wasze telefony między 10.00 a 14.00.

Mikołaj nie zapomniał także o naszych fanach na Facebook'u ­ koniecznie zaglądajcie przed 6 grudnia na www.facebook.com/RadioeRLublin.
Photo

Post has attachment
„Rodowód Łaski: Rut” Francine Rivers - kolejna książka z serii wydawnictwa Aetos jest już dostępna w księgarniach, a nasze radio objęło ją patronatem medialnym.

Od najbliższego poniedziałku, przez cały tydzień, będziecie mieli okazję wygrać ją na naszej antenie.
Poniżej kilka słów o publikacji - zachęcamy do lektury.

Wyrzekła się wszystkiego, nie oczekując niczego w zamian, lecz Bóg przewidział dla niej niezwykłą nagrodę.
Rut – jedna z pięciu zwykłych kobiet, które odegrały niezwykłą rolę w dziejach ludzkości. Jej imię zostało uwiecznione w najważniejszej genealogii świata – w „Rodowodzie Łaski”.
 
"Rodowód Łaski: Rut" to trzecia część fascynującej sagi o pięciu kobietach wymienionych w biblijnej genealogii Jezusa Chrystusa. Choć bohaterki tej opowieści były
kobietami starożytnego Wschodu, ich historie mają zastosowanie w naszym życiu, w trudnych kwestiach, z którymi zmagamy się we współczesnym świecie. Kobiety te żyły na krawędzi. Miały odwagę. Podejmowały ryzyko. Dokonywały zaskakujących wyborów – i czasem popełniały ogromne błędy. Nie były idealne, a mimo to Bóg posłużył się nimi w realizacji swego niezwykłego planu, którego celem było objawienie Chrystusa – Zbawiciela świata.
 
 
Autorka:
Francine Rivers jest wielokrotnie nagradzaną na świecie i w Polsce – m. in. Nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2006 – autorką bestsellerów przetłumaczonych na wiele języków. Od lat obecna na polskim rynku księgarskim i zajmująca ugruntowaną pozycję wśród powieściopisarek, gwarantuje literaturę najwyżej próby. W Polsce największym zainteresowaniem cieszy się bestsellerowa powieść Potęga miłości oraz popularne serie Synowie Pocieszenia i Znamię Lwa.
 
Photo

Post has attachment
E-book "Od 20 lat blisko ludzi, blisko życia, blisko Boga" powstał specjalnie na 20-lecie Radia eR.

Pobierz darmowego e-booka: www.bit.ly/er-book

E-book prezentuje najnowszą historię Radia eR - efekty spotkań z ważnymi osobami ze świata kultury, reportaże z wyjazdów reporterów Radia eR m.in. na Światowe Dni Młodzieży do Rio de Janeiro, na święta wielkanocne do Jerozolimy czy w okresie 11 listopada do Wilna i Lwowa.
To także wywiady i reportaże dotyczące spraw społecznych i Kościoła.

Oddajemy w Wasze ręce w sumie 26 multimedialnych artykułów - nie tylko teksty, ale również zdjęcia, dźwięki i wideo.
Photo
Wait while more posts are being loaded