Profile cover photo
Profile photo
Radek Pavlíček
507 followers
507 followers
About
Radek's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Sobotní workshopy ve Středisku Teiresiás se opět vydařily. 41 zaregistrovaných zájemců, 30 workshopů, 11 témat, 80 účastníků celkem. Čísla, která jasně potvrzují trvalý zájem o tuto formu vzdělávání a setkávání. Děkujeme všem, kdo se zapojili.

Post has attachment
Používáte asistivní technologie na Windows, zvažujete přechod na Windows 10 a máte v plánu tento krok uspíšit kvůli blížícímu se termínu pro bezplatný upgrade?
Nemusíte spěchat. Bezplatný přechod na Windows 10 bude pro zdravotně postižené uživatele možný i po 29. červenci 2016.

Post has attachment
Sobotní workshopy o ICT pro zrakově postižené se velmi vydařily. Díky všem, kdo se zapojili a přispěli tak ke zdárnému průběhu celé akce.

Post has attachment
V sobotu 14. května 2016 pořádáme další běh workshopů a speciální výpočetní technice pro zrakově postižené. Prezentovat budou třeba Matěj Plch, Karel Giebisch, Marek Susčík a řada dalších, účastníci se budou moci seznámit například s portálem FriendlyVox, efektivní prací na webu s odečítačem obrazovky JAWS od Freedom Scientific, Inc. či systémem Corvus z dílny Stopka n.o.
Pokud vás některé z témat zaujalo, zaregistrujte se a přijďte. Těšíme se na setkání.

Post has attachment
Při příležitosti dnešního #densaudioknihou vyšla na POSLEPU recenze přístupnosti mobilních aplikací Audioteka.cz od Michala Jelínka.

Post has attachment

Post has attachment
V sobotu 14. listopadu jsme ve středisku Teiresiás pořádali další běh workshopů o speciální ICT pro zrakově postižené. O tom, jak celá akce dopadla, se dočtete u mě na blogu.

Post has attachment
K výroku Miloše Zemana jsem sepsal na blog svůj nemainstreamový názor, který jsem dnes průběžně trousil v diskusích, a tím toto téma pro sebe uzavírám.
Wait while more posts are being loaded