Profile

Cover photo
110 followers|12,813 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh Me u Kujdes per Lekuren pas Pickimit te Mushkonjave? | Kërko Qysh me http://buff.ly/1zqZZXI
 ·  Translate
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Cilat Jane Llojet e Fobive? | Kërko Qysh me http://buff.ly/1qmw50v
 ·  Translate
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh me trajtu lekuren pas Thumbimit nga bleta? | Kërko Qysh me http://buff.ly/TUlwXC
 ·  Translate
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh me konfiguru printerin në rrjetë? | Kërko Qysh me http://buff.ly/1miiuIs
 ·  Translate
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh me kriju termos për kanaçe? | Kërko Qysh me http://buff.ly/1k7SHhJ
 ·  Translate
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
Payoneer është një shërbim online i pagesave në SHBA që ju lejon të pranoni pagesa direkte nga disa kompani online të SHBA dhe në Mbretërinë e Bashkuar si PayPal, Amazon, Skrill, Peerfly, ClickBank...
1
Add a comment...
Have them in circles
110 people
Blenard Sahiti's profile photo
Saban Duraki's profile photo
Florentin Emerllahu's profile photo
Art Bajrami's profile photo
ejup dalipi's profile photo
ORJAL BELLO's profile photo
Jahi Ternoci's profile photo
Natalie Bertles's profile photo
Korab Osmanaj's profile photo

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh Me u Pergadit per Test Te Rendesishem? | Kërko Qysh me http://buff.ly/1qXVvoY
 ·  Translate
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh me rregullu orarin e gjumit per t’u bere me produktiv? | Kërko Qysh me http://buff.ly/1qXUUUi
 ·  Translate
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh me Apliku për Green Card falas? | Kërko Qysh me http://buff.ly/1qmvs7i
 ·  Translate
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh Me Largu Njollen e Qiririt nga Rrobat? | Kërko Qysh me http://buff.ly/1miimZi
 ·  Translate
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh Me u Regjistru Ne UP? | Kërko Qysh me http://buff.ly/1zqZSvg
 ·  Translate
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Mbrojuni nga gripi
 ·  Translate
Tashmë gripi i derrave ka mbërritur edhe në Shqipëri. Dhe të gjithëve na intereson të dimë se si shfaqet ai, e mbi të gjitha si mund të mbrohemi. Mesa duket virusi i gripit të derrit përhapet si nj...
1
Add a comment...
People
Have them in circles
110 people
Blenard Sahiti's profile photo
Saban Duraki's profile photo
Florentin Emerllahu's profile photo
Art Bajrami's profile photo
ejup dalipi's profile photo
ORJAL BELLO's profile photo
Jahi Ternoci's profile photo
Natalie Bertles's profile photo
Korab Osmanaj's profile photo
Contact Information
Contact info
Phone
044 112 112
Email
Address
Prishtine
Story
Tagline
Qysh Me eshte nje Portal Edukativ qe mundeson informacione duke u bazuar ne pyetjen qe behet me se shpeshti "qysh me?"
Introduction
Qysh Me eshte nje Portal Edukativ qe mundeson informacione duke u bazuar ne pyetjen qe behet me se shpeshti "qysh me?"

Idea eshte qe t'i tregojme njeri tejtrit se "qysh me" i bo sendet e zakonshme deri tek ato me te komplikuarat.