Profile

Cover photo
118 followers|20,166 views
AboutPostsCollectionsPhotosYouTube

Stream

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh me përgaditë pilaf në enë kuglofi?
 ·  Translate
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh me kalu kohën kur udhëtoni në vend të largët?
 ·  Translate
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh me pastru fytyrën?
 ·  Translate
Lani fytyrën tuaj para se të shkoni në shtrat çdo natë. Shkuarja në shtrat me grim, si dhe çdo papastërti që mund të jetë mbledhur në fytyrën tuaj gjatë ditës është e sigurt që bllokon poret tuaja.…
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Hasude me arra
 ·  Translate
Përbërësit: ▪ 100 gr gjalpë ▪ 150 gr niseshte ▪ 150 gr sheqer ▪ 100 gr arra Përgatitja: Në një tigan skuqim niseshtenë me gjalpë derisa të marrë pak ngjyrë. Shtojmë ujin më ngadalë derisa të mblidh…
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Levrek në skarë
 ·  Translate
Përbërësit: ▪ 4 levrek ▪ Perime skare (kunguj, patëllxhana) ▪ Vaj ▪ Kripë ▪ Piper Përgatitja: Presim levrekun në fileto, e marinojmë me vaj, kripë, piper dhe e vendosim në skarë. Edhe me perimet ve…
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh me i ly flokët?
 ·  Translate
Fillimisht përgatisni vetën për ngjyrosje të flokëve, ju duhet të veshni rroba të vjetra, dorëza dhe sigurohuni që flokët tuaj të jenë plotësisht të tharë para se të filloni. Përzieni ngjyrën në nj…
1
Add a comment...
In their circles
11 people
Have them in circles
118 people
Granit Salihu's profile photo
Agon Hamza's profile photo
Edona Bytyqi's profile photo
Qendrim Rexhepi's profile photo
albin hasani's profile photo
robëresha e Allahut's profile photo
Kreshnik Ceka's profile photo
Muhamet Muhaxheri's profile photo
Derrick Rock's profile photo

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh me përgaditë biskota me patate?
 ·  Translate
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh me instalu Pokémon Go?
 ·  Translate
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Chimichanga cheesecake me luleshtrydhe
 ·  Translate
Përbërësit: Për chimichangat: 15 (20 cm) tortilla me miell të butë 225 gram krem djathi 2 lugë gjelle salcë kosi 1 lugë gjelle sheqer 1 lugë çaji esktrakt vanilje 3/4 e enës me luleshtrydhe të prer…
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Biftek me spec të kuq djegës
 ·  Translate
Përbërësit: ▪ 700 gr biftek pa dhjamë ▪ 2 lugë vaj ulliri ▪ 2 lugë lëng limoni ▪ lëkura e grirë e 1/2 limoni ▪ 1 lugë salcë soje ▪ 1 lugë sheqer integral ▪ 1 thelbi hudhër e grirë Salca me spec të …
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh me pastru lëkurën nga ngjyrërat?
 ·  Translate
Hapi 1: Lagni duart me ujë. Hapi 2: Vendos një lugë gjelle sheqer në dorën tuaj. Hapi 3: Fërkoni butësisht me sheqer lëkurën ku keni ngjyrë. Hapi 4: Pastroni përsëri duart me ujë dhe ngjyra do të l…
1
Add a comment...

QYSH ME

Shared publicly  - 
 
Qysh me përgaditë sorbet me luleshtrydhe?
1
Add a comment...
QYSH ME's Collections
People
In their circles
11 people
Have them in circles
118 people
Granit Salihu's profile photo
Agon Hamza's profile photo
Edona Bytyqi's profile photo
Qendrim Rexhepi's profile photo
albin hasani's profile photo
robëresha e Allahut's profile photo
Kreshnik Ceka's profile photo
Muhamet Muhaxheri's profile photo
Derrick Rock's profile photo
Contact Information
Contact info
Phone
044 112 112
Email
Address
Prishtine
Story
Tagline
Qysh Me eshte nje Portal Edukativ qe mundeson informacione duke u bazuar ne pyetjen qe behet me se shpeshti "qysh me?"
Introduction
Qysh Me eshte nje Portal Edukativ qe mundeson informacione duke u bazuar ne pyetjen qe behet me se shpeshti "qysh me?"

Idea eshte qe t'i tregojme njeri tejtrit se "qysh me" i bo sendet e zakonshme deri tek ato me te komplikuarat.