Profile cover photo
Profile photo
PSJ, a.s.
18 followers -
Oficiální Google+ profil významné české stavební společnosti PSJ
Oficiální Google+ profil významné české stavební společnosti PSJ

18 followers
About
Posts

Post has attachment
Už více než pět let nelze přehlédnout značku PSJ v nové olomoucké ulici Edvarda Beneše. S malými přestávkami zde pod vedením PSJ postupně vznikají bytové domy úspěšného projektu Holandská čtvrť, jehož investorem je nizozemská skupina CERE Invest. Zároveň se tak potvrzuje skutečnost, že Olomouc je místem s nejintenzivnější bytovou výstavbou v celém Česku.

Post has attachment
Domov seniorů Třebešín 1. prosince 2017 přivítal své první klienty. Nové zařízení se zrodilo z nevyužitého Hotelu Velodrom v pražských Nových Malešicích. Život a náplň chátrajícímu objektu znovu vdechla investorská společnost SPV yellow, přičemž jeho provozem byla pověřena firma Senior Komplex. Rok trvající stavební práce zajišťovala Divize Morava akciové společnosti PSJ.

Post has attachment
Středisko železobetonových monolitických konstrukcí PSJ vstupuje do závěrečné fáze výstavby skeletu moderní administrativní výškové budovy komplexu TWIN CITY, která se zařadí mezi dominanty slovenského hlavního města. V bratislavské lokalitě Mlynské Nivy pro developerskou skupinu HB REAVIS zároveň zahajuje betonáž konstrukce pro další etapu tohoto významného projektu.

Post has attachment
Nadace Jindřicha a Ičky Waldesových , jejímž zřizovatelem a hlavním sponzorem je akciová společnost PSJ, se dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí se speciálními vzdělávacími potřebami a na jejich integraci s dětmi zdravými. Jednou z takových chvályhodných akcí je projekt Hrátky při jihlavské ZŠ Demlova.

Post has attachment
Evropská organizace pro jaderný výzkum (CERN), jejíž vědecké výzkumy hýbou světem, je mimořádně prestižní adresou. V jejích výběrových řízeních mají šanci uspět i české firmy. Příkladem je Divize export stavební společnosti PSJ, která ve Švýcarsku v těchto dnech zkolaudovala už čtvrtou zakázku. A o další usiluje.

Post has attachment
Areál bývalých Štefánikových kasáren v Jihlavě v tomto týdnu opanoval stavební ruch, neboť se rozběhla dlouho očekávaná demolice chátrajících objektů. Na jaře příštího roku bude po odstranění stávajících staveb a vyčištění pozemku zahájena výstavba elegantního bytového areálu Rezidence Vrchlického, jehož investorem je společnost PSJ Investors CZ.

Post has attachment
Ve vyhledávané lokalitě Pankrác v současné době probíhají tři významné zakázky stavební společnosti PSJ. Na Pankrácké pláni finišuje nepřehlédnutelná výstavba 104 metrů vysoké budovy V TOWER, v jejím sousedství vzniká originální administrativní budova Main Point Pankrác a v červenci letošního roku se rozběhla realizace administrativního projektu MAYHOUSE.

Post has attachment
PSJ působí na zahraničních trzích od počátku své historie, tedy už 27 let. Značka PSJ pod vedením exportního ředitele Jaroslava Jirkovského zanechala stopu ve více než třiceti zemích celého světa. Čas je však neúprosný, tudíž se pan Jirkovský před dvěma lety přesunul do dozorčí rady společnosti a řízení Divize export doznalo změn. Na počátku letošního roku se jejího vedení ujal Jiří Skuhra.

Post has attachment
Ve formátu PDF přinášíme aktuální zářijové číslo firemního čtvrtletníku LIDÉ & STAVBY PSJ.

Post has attachment
Areál bývalých Štefánikových kasáren v Jihlavě se dočká proměny. Chátrající objekty v blízkosti středu krajského města vítaným způsobem nahradí elegantní bytový areál Rezidence Vrchlického, jehož investorem je společnost PSJ Investors CZ.
Wait while more posts are being loaded