Profile cover photo
Profile photo
Plastová okna a dveře - PSD SERVIS
5 followers
5 followers
About
Plastová okna a dveře - PSD SERVIS's posts

Post has attachment
Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou tvořeny hliníkovým rámečkem vyplněným šedou síťovinou. Ta je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, a právě díky tomu nepodléhá korozi. Rámeček může být dodán v různém barevném provedení tak, aby ladil s Vašimi plastovými, dřevěnými, nebo i hliníkovými okny - od bílé, hnědé, v imitaci dřeva až po veškeré RAL barvy. Sítě proti hmyzu můžete v zimním období snadno sundat pomocí otočných háčků. Dodáváme i otvíravé balkonové sítě proti hmyzu, které jsou uchyceny na samozavíracích pantech.

Photo

Post has attachment
Vedro? Pomůžou žaluzie, zavřená okna i průvan

Post has attachment
Tento týden dokončujeme kompletní výměnu původních špaletových oken v bytovém domě na Praze 9. Proběhla výměna celkem 24 ks oken. Na tuto zakázku byl vybrán profilový systém Inoutic PRESTIGE v kombinaci s izolačním trojsklem. Rozdíl obyvatelé domu poznají především v zimě, kdy se sníží náklady na vytápění. 
Photo

Post has attachment
Několik fotek z montáže oken a dveří z profilového systému INOUTIC PRESTIGE.
PhotoPhotoPhoto
18.05.17
3 Photos - View album

Post has attachment
Právě jsme provedli kompletní výměnu vchodových dveří v profilovém systému INOUTIC EFORTE, který splňuje ty nejnáročnější tepelně-technické požadavky
Photo

Post has attachment
Meranti

Oblíbená exotická dřevina, která svým vzhledem připomíná dub. Meranti má velmi dobré fyzikální i estetické vlastnosti, nabízí příznivý poměr mezi kvalitou a cenou. Oproti smrkovému dřevu je tvrdší a zároveň odolnější. Cenově vychází meranti dráž než smrk, ale dostupněji než dubové dřevo.
http://www.psd-servis.cz/dreviny
Photo

Post has attachment
V roce 2015 jsme dodávali okna na rodinný dům ve Staré Boleslavi. Z naší strany proběhla pouze montáž nových oken. Demontáž starých oken si klient provedl sám. Vzhledem k požadavku na okna a dveře s velkou tepelnou izolací byla osazena 7-mi komorová profilová řada od výrobce profilů SALAMANDER v kombinaci s trojsklem.
http://www.psd-servis.cz/reference

Post has attachment
Doplnění referencí
V referencích najdete nejen plastová okna, ale také dřevěná okna, plastové a dřevěné vchodové dveře. Můžete zde vidět, že si poradíme téměř se všemi druhy staveb - novostavby, starší rodinné domy, bytová družstva i komerční prostory. Rodinný dům v Dobříši je ukázkou toho, že dokážeme splnit téměř jakékoliv zákazníkovo přání.

Post has attachment
Pravidelný servis oken a dveří by měl být prováděn 1x ročně !
Snížíme opotřebování okenních prvků
Prodloužíme životnost oken a dveří
Předejdeme nákladným opravám v budoucnu

Post has attachment
Žaluzie

Nejrozšířenější stínící technika?
http://www.psd-servis.cz/prislusenstvi
Photo
Wait while more posts are being loaded