Profile cover photo
Profile photo
Plastová okna a dveře - PSD SERVIS
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Často se setkáváme s tím, že nás zákazníci volají kvůli servisu plastových oken, se kterými klidně i víc než pět let nic nedělali. Mytí oken není jediná činnost, kterou Vaše okna potřebují. Pro okna i dveře obecně platí, že jen správné seřízení, péče o kování a neporušené těsnění zajistí jejich spolehlivou funkčnost.
https://www.psd-servis.cz/servis-oken-a-dveri

Pokud cítíte, že Vaše okna či dveře při zavírání drhnou, nebo máte pocit, že kolem nich táhne, je důležité tyto problémy řešit co nejdříve. Můžete tak předejít vážnějším a samozřejmě i dražším problémům. Doporučujeme Vám ještě před zimou zjistit, v jakém stavu máte Vaše plastová, dřevěná, nebo i hliníková okna.

Podzim je totiž ideální období na servis nejen plastových oken a dveří. Připravíte je na blížící se zimu a vyhnete se zbytečným výdajům za topení.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak se vyvarovat vysoké vlhkosti?
udržujte v bytě vlhkost max. 50 %
topná tělesa by měla být umístěna pod plastovými okny
parapet by neměl zakrývat topné těleso
teplota v místnosti by neměla klesnout pod 21°C
záclona, nebo závěsy by neměly bránit proudění vzduchu k plastovému oknu
snažte se omezit zdroj vlhkosti (nesušte prádlo v bytě a při vaření používejte digestoř či větrejte.)
https://www.psd-servis.cz/cisteni-a-udrzba-oken
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Žaluzie

Nejrozšířenější stínící technika? Jednoznačně horizontální žaluzie. Standardně používáme řetízkem ovládané celostínící žaluzie, které jsou velmi oblíbené především kvůli vysoké schopnosti zastínění interiéru. Lamely u tohoto typu žaluzie dosednou těsně na sebe a zabrání tak průniku světelných paprsků. Velká barevná škála žaluzií dovoluje harmonicky sladit Vaše okna s ostatními bytovými doplňky.
https://www.psd-servis.cz/prislusenstvi
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Včera jsme zachránili desítky lidí před přehřátím. Až tak vážné to samozřejmě nebylo. Ale naše včerejší montáž 25 žaluzií do kancelářských prostorů v Radotíně určitě pomohla a udělala radost. Správné zastínění totiž dokáže zmírnit teplotu v interiéru, o odlescích na monitoru počítače ani psát nemusíme. Navíc několik původních žaluzií se nám podařilo opravit, takže výměna za nové nebyla potřeba. To se bude hned lépe pracovat. A jak jsou na tom vaše žaluzie? Dodávka nových je otázkou 14 dnů.
PhotoPhotoPhoto
09.07.18
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Zasklení hliníkových oken
Nejčastěji osazujeme hliníková okna izolačním dvojsklem, pro další vylepšení jejich tepelně izolačních vlastností potom využíváme k zasklení izolační trojsklo.
Add a comment...

Post has attachment
Akce pro bytová družstva a SVJ

Máme radost, že se na nás obrací stále více bytových družstev a SVJ kvůli hromadnému servisu oken. To totiž znamená, že naráz dáme do formy hned desítky plastových oken a balkonových dveří. A o to nám přesně jde. V jaké kondici jsou okna ve vašem domě? Kdy naposledy jste si je vy nebo vaši sousedi nechali seřídit? Možná je na čase. Nyní speciální akce právě pro bytová družstva a SVJ.
Více na telefonu 775 940 966 nebo na emailu vonka@psd-servis.cz.
PhotoPhotoPhoto
29.05.18
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Vchodové dveře
Mezi dominantu každého domu patří vchodové dveře. Je důležité, aby ladily s okny - jen tak vytvoří harmonické spojení a stylovou vizitku Vašeho domu. Proto si u nás můžete vybrat ze širokého sortimentu - vchodové dveře plastové, dřevěné, dřevohliníkové nebo hliníkové.
Add a comment...

Post has attachment
Sítě proti hmyzu na léto
Už žádná moucha v kuchyni a komár v ložnici!

Naše sítě proti hmyzu jsou tvořeny hliníkovým rámečkem vyplněným šedou síťovinou. Ta je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, a právě díky tomu nepodléhá korozi.

Rámeček může být dodán v různém barevném provedení tak, aby ladil s Vašimi plastovými, dřevěnými, nebo i hliníkovými okny - od bílé, hnědé, v imitaci dřeva až po veškeré RAL barvy. Sítě proti hmyzu můžete v zimním období snadno sundat pomocí otočných háčků. Dodáváme i otvíravé balkonové sítě proti hmyzu, které jsou uchyceny na samozavíracích pantech.
http://www.psd-servis.cz/prislusenstvi
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Servis oken - zrezavělé kování

Výměna kování, to je jedna z nejčastějších oprav, kterou při servisu oken provádíme. Kvůli zrezavělému kování se s plastovým oknem špatně manipulovalo, proto jej rodina nějakou dobu vůbec neotevírala. Přitom každodenní větrání je základem zdravé domácnosti. Na fotkách lze vidět stav plastového okna před výměnou kování a po ní. Poznáte rozdíl?
http://www.psd-servis.cz/servis-oken-a-dveri
Photo
Photo
05.03.18
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Čištění a údržba oken
Naše plastová okna nevyžadují téměř žádnou údržbu. Přesto bychom měli dodržet několik zásad čištění plastových oken.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded