Profile cover photo
Profile photo
Tłumacz przysięgły języka angielskiego Maciej Wróblewski
42 followers
42 followers
About
Posts

Za chwile rozpocznie się kolejne tłumaczenie ustne. Tłumacz języka angielskiego towarzyszy klientowi w trakcie podpisania aktu notarialnego o poddaniu się egzekucji finansowej. Spotkanie ma miejsce w zaprzyjaźnionej już kancelarii notarialnej przy skwerze Stefana Wyszyńskiego
Add a comment...

W dniu 17 lipca przy ulicy Żeromskiego w Kancelarii notarialnej tłumacz z ramienia naszego biura dokonywał przekładu z języka angielskiego podczas wykonywania czynności prawnych.
Add a comment...

Tydzień zaczęliśmy tłumaczeniem ustnym z języka angielskiego. W poniedziałek Tłumacz towarzyszył Klientce podczas sfinalizowania umowy zakupu mieszkania w kancelarii notarialnej przy ulicy Zimnej 2.
Add a comment...

W sobotnie popołudnie 14 lipca tłumacz języka angielskiego z ramienia naszego biura towarzyszył klientom podczas bardzo ważnej ceremonii, mianowicie ceremonii ślubu cywilnego. To było piękne wydarzenie!
Add a comment...

W ostatnią sobotę realizowaliśmy tłumaczenie ustne z języka angielskiego podczas ślubu cywilnego w USC Warszawa Wola al. Solidarności 90.
Add a comment...

W sobotę tłumacz języka angielskiego został poproszony o obecność w urzędzie stanu cywilnego w Wilanowie. Tłumaczenie było w trakcie ceremonii ślubu.
Add a comment...

Za chwilę rozpoczynamy tłumaczenie ustne z języka angielskiego. Tłumaczymy podczas wideokonferencji , w której udział bierze nasz Klient wraz ze swoim pełnomocnikiem oraz Sędzia prowadzący sprawę w Nowym Jorku.
Add a comment...

W dniu 11 lipca przy ulicy Pańskiej w Warszawie w kancelarii notarialnej odbyło się spotkanie tłumacza zaprzyjaźnionego z naszym biurem z klientem. Tłumacz dokonywał przekładu języka angielskiego podczas wykonywania czynności prawnych.
Add a comment...

Środę rozpoczynamy kolejną realizacją tłumaczenia ustnego. Nasz Tłumacz języka angielskiego bierze udział w spotkaniu z urzędnikiem USC Praga – Północ, gdzie tłumaczy podczas podpisania dokumentów związanych ze ślubem cywilnym.
Add a comment...

W dniu wczorajszym, tj. 10 lipca, tłumacz naszego biura będzie towarzyszył klientom w kancelarii notarialnej podczas wykonywania czynności prawnych i dokonywał przekładu na język angielski. Jesteśmy dumni, że klient skorzysta z usług naszego biura również podczas spotkania na kolejny dzień, czyli 11 lipca.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded