Profile cover photo
Profile photo
Przeprowadzki Poznań | AN-AR ® Transport
18 followers
18 followers
About
Przeprowadzki Poznań | AN-AR ® Transport's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

PRZEPROWADZKI UTYLIZACJA I OPRÓŻNIANIE MIESZKAŃ, STRYCHÓW, PIWNIC. PRACE PORZĄDKOWE

Popularną formą przeprowadzki jest opróżnianie mieszkań, domów, piwnic, strychów i utylizacja w przeznaczonych ustatowo miejscach. Posiadamy doświadczenie w rozbiurkach mebli i innych przedmiotów i ich utylizacja. Zasady środowiska zabraniają pozbywania się tego typu przedmiotów na zwykłych śmietnikach lub w miejscach niedozwolonych pod groźbą wysokich kar. Z nami masz 100% pewności, że Twoje odpady trafią w przeznaczone do tego celu miejsca.


Tagi: oproznianie piwnic poznań oproznianie mieszkan poznan oproznianie strychow utylizacja mebli poznan utylizacja mebli poznan utylizacja mebli poznan utylizacja mienia

Sprawnie i Tanie Przeprowadzki. Tel. +48 791 981 941

Postaw na doświadczoną firmę. Szeroka oferta dla firm i magazynów.

Bezpieczny przewóz mebli i antyków.

Wykonamy dla Państwa sprawną i tanią przeprowadzkę.

Przed przeprowadzką ustalamy wszystkie szczegóły oraz ubezpieczamy cały transport.

Działamy w tej branży od wielu lat więc uzyskaliśmy wiele pozytywnych opinii i referencji zadowolonych Klientów.

Publikujemy je zawsze na naszych stronach społecznościowych: Facebook i Google + dzięki czemu mogą Państwo skomentować nasze działania oraz podzielić się opinią.

Gdzie i jak działamy ?

Wykonujemy sprawne przeprowadzki na terenie Poznania i okolic. Flota naszych pojazdów mieści się przy ul. Górczyńskiej 21

Przeprowadzki Poznań Wielkopolska to główny teren naszego działania.

Mamy bardzo konkurencyjne ceny, a nasz zespół to grupa profesjonalistów którzy poradzą sobie z każdym problemem.

Z nami masz pewność że Twoje rzeczy będą w 100% bezpieczne, dodatkowo posiadamy ubezpieczenie na wypadek zdarzenia niezależnego od nas. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach, od lat zdobywamy zaufanie naszych Klientów. Wiemy że to podstawa sprawnego działania.

Działamy szybko i profesjonalnie, mamy również bardzo konkurencyjne ceny.

Działamy na terenie Poznania i okolic, a także Unii Europejskiej jak jest taka potrzeba.

Posiadamy szeroką ofertę dla firm.

Przewoźliśmy już chyba wszytko: antyki, zabytki, dzieła sztuki, sejfy, zestawy meblowe, całe wnętrza domów, mieszkań i piwnic, warsztaty, biura, hangary, narzędzia, maszyny, duże i małe instrumenty.

Dzięki fachowości naszych pracowników, unikniesz niepotrzebnych stresów związanych z przeprowadzką, a powierzone nam przedmioty, zawsze bezpiecznie dotrą pod wskazany adres. Gwarantujemy bezpieczeństwo wykonywanych usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Pracujemy 24 godziny na dobę, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem 24/7 i z miłą chęcią przygotujemy dla Państwa bezpłatną wycenę oraz udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. Wystarczy telefoniczne bądź mail’owe omówienie szczegółów – my zajmiemy się wszystkim! Zgodnie z życzeniem Klienta zapakujemy, zabezpieczymy i przetransportujemy pod wskazany adres, wniesiemy, rozpakujemy i ustawimy w wyznaczonym miejscu.

Cechuje nas miła obsługa, rzetelność i punktualność. Wiemy jak ważny dla każdego Klienta jest czas i koszt. Dlatego do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług oraz referencjami naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że przeprowadzka w Poznaniu może być szybka, tania, solidna i bezstresowa!

An-Ar Przeprowadzki Poznań 24 to nie tylko transportowanie, wykonujemy również likwidację domów i mieszkań.

Zapraszamy do współpracy!

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Przeprowadzki +48 791 981 941. Przeprowadzki bywają ciężkie. Dosłownie. Zrobimy wszystko za Ciebie - Szybko, Solidnie i Tanio. Zapytaj o wycenę: +48 791 981 941
Photo
Wait while more posts are being loaded