Profile cover photo
Profile photo
Przemysław Oziemblewski
692 followers
692 followers
About
Przemysław's posts

Post has attachment
Cheklista dla fotografa by nie zapomnieć o kabelku do ładowarki :-)
Photo

Post has attachment
Wakacje, to wiadomo – podróże. Zanim jednak wyruszysz w drogę spakuj się i sprawdź, czy wszystko zabrałeś. Pokazana cheklista dla fotografa powinna ułatwić ci to zadanie.

http://fotografiadlaciekawych.pl/index.php/2017/06/23/cheklista-dla-fotografa/

Post has attachment
Zobacz jak przeprowadzić skuteczny test monitora oraz symulację wydruku by w efekcie dostać fotoksiążkę z dobrze naświetlonymi lub wydrukowanymi zdjęciami. Bon na wykonanie fotoksiążki udostępniła firma Saal Digital.

#saaldigitalpolska #fotoksiazka

http://fotografiadlaciekawych.pl/index.php/2017/06/16/jak-przygotowac-zdjecia-do-fotoksiazki-test-monitora-symulacja-wydruku/

Post has attachment
Dostałem pytanie od Mariusza: „Będę wkrótce wykonywał zdjęcia cyfrowe ze starych fotografii rodzinnych. Mój sprzęt to Nikon D80, obiektyw Tamron do zdjęć makro AF 90mm F/2.8, statyw do zdjęć w pionie zrobiony metodą gospodarczą ze starego powiększalnika Krokus + 2 świetlówki 5500 K. Czy może Pan podpowiedzieć jakie ustawienia aparatu zastosować dla najlepszego efektu? Zdjęć będzie ok. 2 tys.” Odpowiedź umieściłem na blogu:

http://fotografiadlaciekawych.pl/index.php/2017/06/07/digitalizacja-starych-fotografii-za-pomoca-aparatu-jakie-ustawienia/

Post has attachment
Uruchomiłem nową promocję. Jest już coraz cieplej. Za chwilę koniec roku szkolnego, wakacje i wyjazdy. Dlatego do czwartku, 8. czerwca 2017r. wszystkie płatne kursy i ebooki możesz mieć o połowę taniej.

http://fotografiadlaciekawych.pl/index.php/2017/06/06/promocja-ebooki-o-fotografii/

Post has attachment
Przyszedł czas, na aktualizację i odświeżenie ebooka „Fotografia dla ciekawych”. W najbliższych miesiącach na blogu będę publikował artykuły, które będą składnikami nowego wydania. Na początek temat: „Jak działa aparat fotograficzny”.

http://fotografiadlaciekawych.pl/index.php/2017/06/06/jak-dziala-aparat-fotograficzny/

Post has attachment
Na prośbę Piotra w tym roku kalendarze przygotowałem wcześniej. Jeśli więc już myślisz o 2018 roku, to kalendaria są gotowe do pobrania
http://fotografiadlaciekawych.pl/index.php/2017/06/02/kalendarz-2018-pobrania-druku-pliki-pdf/

Post has attachment
Poranny "spacer" :-)
PhotoPhotoPhotoPhoto
29.05.2017
4 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded