Profile cover photo
Profile photo
Przedszkole prywatne w Olsztynie - Stokrotka
18 followers
18 followers
About
Posts

Post has attachment
Drodzy Rodzice! 22 maja, to jest piątek o godzinie 15:30 zapraszamy Was wraz z Waszymi pociechami na Dzień Rodzinny organizowany przez nasze Przedszkole Stokrotka. W programie imprezy przewidziano między innymi:
- występy dzieci na tarasie przedszkolnym
- zabawy w ogrodzie
- malowanie twarzy
- modelowanie balonów
- pokaz tworzenia ogromnych baniek mydlanych
- piknik w ogrodzie
- zdjęcia rodzinne w fotobudkach (płatne dodatkowo 5 zł)
- poczęstunek (grill, napoje, kawa i pyszne słodkości!)
a także wiele innych atrakcji - nie może więc Was zabraknąć!
Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Wszystkich niezdecydowanych Rodziców, którzy nadal zastanawiają się które przedszkole powinni wybrać, zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie przygotowaliśmy garść podstawowych informacji o organizacji życia w w naszej Stokrotce.
Przedszkole, to nie tylko miejsce przyswajania pierwszych umiejętności potrzebnych do życia w społeczeństwie, to także wspieranie prawidłowego rozwoju dziecka poprzez integrację z rówieśnikami. To czas, kiedy pojawiają się pierwsze talenty i wykształca się kreatywne myślenie. Pedagodzy pracujący w Przedszkolu w ścisłej współpracy z Rodzicami starają się kierować rozwojem dziecka by zapewnić mu jak najlepszy start na dalszych etapach nauki. Mnogość i różnorodność zajęć dodatkowych pozwala na wszechstronny rozwój Państwa Pociech. O tym, na co szczególnie kładziemy nacisk w codziennym budowaniu przyszłości Waszych dzieci przeczytają Państwo tutaj:
http://przedszkolestokrotka.com/koncpecja-pracy-przedszkola/
Photo

Post has attachment
Dzisiaj o godz 10 w Olsztyńskim Teatrze Lalek zostały ogłoszone wyniki przeglądu teatralnego "Fiku miku w teatrzyku "- i tak jury stwierdziło, że z racji bardzo wyrównanego poziomu grup teatralnych - w tym roku nie ma wygranych. Wszystkie zespoły zostały nagrodzone dyplomami. Nagrodą dla naszej grupy jest tez pokaz naukowy "Fizyka dla smyka". Gratulujemy dzieciom z grupy starszaków
Photo

Post has attachment
Drodzy Rodzice grupy Starszaków!
17 kwietnia, tj. piątek o godzinie 11 planujemy wyjazd do MOK (Miejski Ośrodek Kultury). Weźmiemy tam udział w przeglądzie teatralnym pod tytułem "Fiku Miku w teatrzyku". Dzieciaki będą wystawiać przedstawienie pod tytułem "Zabawa w śpiącą królewnę". Prosimy o przygotowanie dzieciom strojów potrzebnych do występów oraz przede wszystkim o trzymanie za nas kciuków, gdyż konkurencja jest ogromna!
Photo

Post has attachment
Kwietniowe aktualności
10.04.2015 o godz.10,00 zapraszamy na koncert Filharmonii Olsztyńskiej pt. "Niezapomniane utwory karnawałowe z całego świata"
14.04.2015 - wtorek o godz.9,15 aktorzy ze studia Arton z Białegostoku zapraszają na teatrzyk kukiełkowy pt. "Tata i Jasiek"
17.04.2015 piątek o godz.11,00 starszaki wystąpią w Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Fiku Miku w teatrzyku" 
z przedstawieniem pt. "Zabawa w Śpiącą królewnę" 
(odbędzie się to w Spichlerzu Miejskiego Domu kultury na olsztyńskiej Starówce)
Photo

Post has attachment
Dzisiejszy dzień był w Przedszkolu Stokrotka kolejnym dniem pełnym atrakcji i radości naszych podopiecznych! Odwiedziła nas bowiem grupa animatorek z firmy "Budka zabaw", która poprowadziła dla dzieci warsztaty wielkanocne! Najmłodsi zaś mieli możliwość spotkania z najprawdziwszym misiem Panda! Dzieciaki były przeszczęśliwe!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-03-25
17 Photos - View album

Post has attachment
Fotorelacja ze spektaklu teatralnego "Plastusiowy 
pamiętnik" - zaprezentowane przez aktorów z Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-03-23
7 Photos - View album

Post has attachment
Tradycyjnie pierwszego dnia wiosny nasze dzieciaczki pożegnały zimę paląc Marzannę, z okrzykiem "żegnaj Marzanno zimowa panno" :) 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-03-20
7 Photos - View album

Post has attachment
Krótka fotorelacja z teatrzyku kukiełkowego pt" Strych z 
zabawkami " w wykonaniu Teatru Form Niezależnych Korzunowicz
PhotoPhotoPhoto
2015-03-11
3 Photos - View album

Post has attachment
W środę z samego rana, najpewniej na zamówienie grupy Smerfików, spadł śnieg! Dzięki czemu w nastrojowej atmosferze dzieci mogły zaprezentować przed Rodzicami swoje przedstawienie pod tytułem "Zimowe zabawy". Było wspaniale!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-03-08
6 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded