Profile cover photo
Profile photo
Pro váš byznys
428 followers -
Novinky ze světa Googlu, internetu a reklamy.
Novinky ze světa Googlu, internetu a reklamy.

428 followers
About
Pro váš byznys's posts

Post has attachment
The live session will be in Warsaw, but you have a chance to visit your local agency team to join us via Hangout. Even if you are at home or in your office, you will have the opportunity to watch it via live stream.  This session will be dedicated to Evolving view video and interactivity - we've recently launched new click behavior for TrueView Instream Cards for new and better interactivity on all devices. 
The product deepdive will be held by Petra Brodilova - our Branding Product Specialist for CEE / Greece region.  When: Wednesday, 19th August 2015 at 9:30 AM CEST Agenda:  9:30 to 10:30 Product Deep Dive and Q & A

Post has attachment
Podívejte se na trendy v digitální reklamě za rok 2013.

Post has shared content
Zúčastněte se našeho bezplatného kurzu na Google Analytics.
Vzdelávate sa aj online?

Pre všetkých priaznivcov online vzdelávania sme si pripravili Analytics Academy, v ktorej sa môžete naučiť, alebo zdokonaliť analyzovať digitálne dáta. Prvý kurz začína už dnes a bude zameraný na základy analýzy dát, spolu s úvodom do nástroja Google Analytics. Zúčastníte sa?

Viac informácií o akadémii sa dozviete na goo.gl/ic3c6y

Post has shared content
Google Analytics Summit poprvé streamovaný živě pro každého. Pojďte se mrknout pod pokličku našich inženýrů!

Post has attachment

Post has attachment
Ať již Merchant Center používáte nebo se chystáte začít ho využívat, několik tipů do začátku by se vám mohlo hodit.

Post has shared content
Nejčastěji používaná aplikace na mobilních telefonech? Google Maps! Není na čase zkontrolovat vaše zápisy v Google Places? 
Among the most-used smartphone apps, social media is big but Google Maps is king: http://on.mash.to/14ZyVvD
Photo

Post has shared content
Nedávno jsme představili nové Google mapy, tak je na nejlepší čas na to udělat si pořádek v záznamech Google Places. A pokud by náhodou bylo špatně i okolí vaší firmy, můžete na to využít Google Map Maker.
Přinášíme vám mapovou novinku!
Do našeho mapového týmu zveme české uživatele, kteří se díky Google Map Makeru mohou o své místopisné znalosti podělit s uživateli na celém světě. 

Do vylepšování mapových podkladů ČR se teď můžete zapojit i vy. Doplňte nebo upravte místo na mapě, přidejte silnici, nebo zkontrolujte úpravy od ostatních uživatelů. Více na  www.google.cz/mapmaker nebo na blogu: http://goo.gl/czyiH
Photo

Před pár dny jsme uvedli remarketingové listy ve vyhledávání, nyní jsou dostupné již ve všech AdWords účtech. Vyzkoušeli jste?

Post has attachment
Dvě fakta: 87 % kliků ve vyhledávání je z top pozic a vracející se uživatelé většinou konvertují lépe. Nebyla by tedy škoda přijít o případnou konverzi jen tím, že nejste na top pozicích? Využijte remarketingové listy ve vyhledávání a zvyšte cenu za proklik pro uživatele, kteří váš brand již znají.
Wait while more posts are being loaded