Profile cover photo
Profile photo
Protrans Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık
13 followers
13 followers
About
Posts

Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun...
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Ankara Eşya Depolama Hizmetleri
Eşya depolama hizmetleri son yıllarda ülkemizde giderek yaygınlaşmaya başlayan bir hizmet. Eşyalarınızı sizin için güvenilir ortamlarda depolayan firmalar adresinize kadar gelerek eşyalarınızı güvenilir bir şekilde kendi özel depolama alanlarına taşıyorlar. Ankara depolama firmaları tarafından alabileceğiniz bu hizmetler sayesinde kullanmak istemediğiniz ve güvenilir şekilde saklamak istediğiniz eşyalarınızın tamamını ortadan kaldırabilirsiniz.
Eşyalarınızın boyutları, çeşitleri ve ağırlığı gibi hususlar neticesinde depolama hizmetine ödeyeceğiniz ücretler belirlenir. Karşılıklı sözleşme imzalandıktan sonra eşyalarınız 7 gün 24 saat boyunca kameralar tarafından izlenmekte olan özel depolama alanlarına doğru götürülür.
Güvenilir Ortamlarda Eşyalarınızı Muhafaza Edebilirsiniz
Depolanacak olan eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından uygun şekilde paketlendikten sonra uygun yerlere yerleştirilir. Hırsızlık, deprem, doğal afet ve diğer olumsuz durumlardan dolayı ortaya çıkabilecek risklerin tamamı göz önünde bulundurularak eşyalarınız depolanır. 
Eşyalarınızı ankara depolama firmalarına emanet ettikten sonra istediğiniz zaman geriye alabilirsiniz. Ayrıca bu tür #depolama hizmeti veren firmaların özel alanları belirli dönemlerde hijyen şartlarına uygun olması için ilaçlanmaktadır. Hırsızlığa karşı ekstra güvenliğin sağlandığı bu tür firmaların depolarında her türlü eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca muhafaza edebilirsiniz.
Add a comment...

Nakliye Firması Nasıl Seçilmeli?
Ayrıca zamanlama bu konuyu daha hızlı bir şekilde çözebilmeniz için önemlidir. Hangi tarihte ve hangi saatte nakliye işlemlerinin başlayacağını, yeni adresinize hangi tarih ve saatlerde ulaşabileceğinizi mutlaka nakliye sırasında öğrenin.
Eşyalarınızın güvenilir bir şekilde yeni adresinize taşınmasını istiyorsanız evden eve nakliye firmaları arasından kaliteli ve güvenilir olanlarını seçmelisiniz. Özellikle sigortasız çalışan ve tecrübesiz personeller ile nakliye işini yapan firmalardan uzak durmalısınız. Bu tür firmalar yerine internet üzerinden ufak bir araştırma yaparak daha bilindik ve güvenilir olanlarını seçebilirsiniz.

Add a comment...

Post has attachment
Evden Eve Nakliye Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yeni bir yere taşınmak her zaman biraz zahmetli ve stresli bir süreç yaşamanıza sebep olur. Fakat dikkat edeceğiniz ufak tefek noktalar ile evden eve nakliye konusunda kendinize pratik çözümler üretebilirsiniz. Böylelikle daha kolay bir süreç geçirerek yeni adresinize tüm eşyalarınızı en hızlı şekilde taşıyabilirsiniz.
Taşınmadan önce kendinize ufak bir plan belirlemeniz gerekiyor. Elinizdeki eşyaların boyutları ve ağırlıkları gibi ufak tefek konuları bir kenara not alırsanız nakliye firmaları ile daha sağlıklı iletişim kurabilirsiniz.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded