Profile cover photo
Profile photo
ProSkarżysko
7 followers -
ProSkarżysko – miasto i ludzie. Informacje i opinie. Historia, teraźniejszość i przyszłość. Portal dla Skarżyska. Twórz go razem z nami!
ProSkarżysko – miasto i ludzie. Informacje i opinie. Historia, teraźniejszość i przyszłość. Portal dla Skarżyska. Twórz go razem z nami!

7 followers
About
Posts

Post has attachment
http://proskarzysko.pl/kawalerowie-i-zonaci-zagraja-po-raz-60/ Choć Ruch Skarżysko już nie istnieje, to tradycja trwa i w noworoczne południe na boisko znów wybiegną byli piłkarze tego klubu, aby powitać w ten sposób Nowy Rok. Podzielą się, jak zwykle, na Kawalerów i Żonatych. A że będzie to mecz jubileuszowy, organizatorzy chcą nadać spotkaniu szczególną oprawę.

Post has attachment
http://proskarzysko.pl/antoni-biernacki-skwer-kamienna/ Antoni Biernacki, pierwszy włodarz osady Kamienna, która dała początek naszemu miastu, został dziś patronem skweru rekreacyjnego przy „klasztorku” na osiedlu Kamienna.

Post has attachment
http://proskarzysko.pl/szlachetna-paczka-2017-baza-rodzin/ W sobotę udostępniona została baza osób i rodzin, którym można przygotować świąteczną Szlachetną Paczkę. W Skarżysku i okolicy na pomoc czeka kilkadziesiąt rodzin i samotnych osób.

Post has attachment
http://proskarzysko.pl/tesco-pomagamy-iii-edycja-wyniki/ Zakończyła się trzecia edycja akcji Tesco „Decydujesz, pomagamy”. Na terenie Skarżyska i okolic o grant w wysokości 5 tysięcy złotych rywalizowały trzy organizacje. Wygrała Strzelecka Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza, która przeznaczy pieniądze na naukę pierwszej pomocy wśród dzieci.

Post has attachment

Post has attachment
http://proskarzysko.pl/piekne-rzadkie-i-chronione-czesc-6-promocja-2017/ „Piękne, rzadkie i chronione. Część VI” to już piętnasty numer Skarżyskich Zeszytów Ligi Ochrony Przyrody. W tym roku mija 30 lat od momentu wydania pierwszego numeru.

Post has attachment
http://proskarzysko.pl/powiatowy-przeglad-malych-form-teatralnych-rzuc-palenie-razem-z-nami-2017/ Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych „Jestem zdrowy – odrzucam dym papierosowy” organizowany jest z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia, który obchodzony jest 16 listopada.

Post has attachment
http://proskarzysko.pl/z-piesnia-do-niepodleglej-skarzyski-przeglad-piesni-patriotycznej/ Ponad dwustu uczestników stanęło do jubileuszowej 10. edycji Skarżyskiego Przeglądu Pieśni Patriotycznej „Z pieśnią do Niepodległej”. W środowy wieczór laureaci wystąpili w koncercie finałowym.

Post has attachment
http://proskarzysko.pl/atelier-anett-sesja-militarna-muzeum/ Za nami kolejna super sesja foto. Tym razem na scenerię wybrałyśmy nasze zachwycające Muzeum im. Orła Białego. Choć to realia z pozoru bardziej dla mężczyzn, to nasze wspaniałe modelki emanowały wciąż 100-procentową kobiecością.

Post has attachment
http://proskarzysko.pl/zse-warsztaty-fotograficzne-aneta-zalecka-jerzy-polanski/ Uczniowie klas o profilu technik organizacji reklamy skarżyskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych wzięli udział w spotkaniu z fotografem Jerzym Polańskim i stylistką Anetą Załęcką.
Wait while more posts are being loaded