Profile cover photo
Profile photo
Hamilton May
About
Posts

Post has attachment
Znana z zieleni i parków Wola Justowska kojarzona jest przede wszystkim z malowniczymi, wolnostojącymi rezydencjami. Zawsze była to ekskluzywną dzielnicą z najwyższymi cenami nieruchomości i mieszkańcami, plasującymi się w najwyższym przedziale dochodów. Jaki jest aktualny kierunek rozwoju obszaru? W najnowszym artykule odpowiadamy na pytanie, za co ludzi kochają Wolę Justowską i podpowiadamy, na które nowe inwestycje mieszkaniowe warto zwrócić uwagę.

http://www.property-krakow.com/pl/aktualnosci/krakow-wola-justowska
Add a comment...

Post has attachment
Przy ul. Zamoyskiego 30 praca wre. Podobnie w Hamilton May gdzie rozwijamy nasz zakres współpracy z krakowskimi deweloperami. Kolejną inwestycją, która znalazła się w naszym portfolio, jest kameralnym budynek przy zacisznej ulicy w sercu Podgórza. Zamoyskiego 30 to oferta skierowana do ludzi ceniących sobie spokój i chcących zamieszkać w klimatycznym miejscu. Położony na zboczu wzgórza budynek składa się z 22 mieszkań i 4 parterowych lokali komercyjnych. Z jednej strony okala go Park Bednarskiego, z drugiej kilka kroków spacerem wystarczy, aby dostać się do Rynku Podgórskiego, a następnie na osławiony Kazimierz.

Czas oddania inwestycji to lato 2018. Już teraz można z powodzeniem na żywo zobaczyć budynek i ocenić jego walory. Ostatni etap wykończenia wchodzi w swoją decydującą fazę. W lokalach rozpoczął się montaż instalacji i tynkowanie ścian, a od strony dziedzińca zamontowane zostały okna.

Zamoyskiego 30 to budynek o wyjątkowym charakterze, który zgodnie ze współczesnymi wymaganiami został zaprojektowany z myślą o wszystkich niezbędnych udogodnieniach w tym parkingu czy rowerowni i ma dostęp do niezwykle cenionej w każdym mieście zielonej przestrzeni.

Tylko 6 mieszkań jest wciąż dostępnych na sprzedaż. Dodatkowo istnieje możliwość zakupienia powierzchni komercyjnej na parterze o zróżnicowanej wielkości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zarówno klientów poszukujących lokum na cele mieszkaniowe, jak i inwestorów chcących wykorzystać rodzący się potencjał dzielnicy.

http://www.property-krakow.com/pl/properties/sprzedaz-deweloperska-zamoyskiego-krakow
Add a comment...

Post has attachment
Unique penthouse with a very large terrace, located on the top floor of the Vistula Terraces development.

http://www.property-krakow.com/Sale-Apartment-Grzegorzecka-Wislane-Tarasy-Grzegorzki-139m2,11044.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na niezwykły urok Starego Miasta niewątpliwie wpływa jego skondensowanie. Dynamiczny rozwój Krakowa przyczynił się jednak do powstania dylematu. Parki biznesowe znajdujące się poza centrum zmuszają do podjęcia decyzji co wybrać: mieszkanie w pobliżu pracy, czy też centrum miasta?
Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu o wadach i zaletach mieszkania w centrum, a także inwestycjach mieszkaniowych na Starym Mieście.
http://www.property-krakow.com/pl/aktualnosci/krakowskie-stare-miasto-duzo-wiecej-niz-tylko-turysci
Add a comment...

Post has attachment
2017 to był dobry rok. Przeczytaj w 5 punktach dlaczego.

Dziękujemy zespołom w Warszawie i Krakowie, a także naszym klientom, za okazywane nam codziennie zaufanie.


http://www.property-krakow.com/pl/aktualnosci/hamilton-may-2017-podsumowanie
Photo
Add a comment...

Post has attachment
[NOWY ARTYKUŁ]

Kontynuujemy serię artykułów o najpopularniejszych dzielnicach Krakowa i Warszawy. Tym razem zapraszamy do zapoznania się z Wilanowem - jednym z najwyraźniejszych przykładów zaplanowanej przestrzeni.

http://www.property-krakow.com/pl/aktualnosci/spokojny-prosperujacy-wilanow-nie-przestaje-czarowac
Add a comment...

Post has attachment
"This award demonstrates how far Hamilton May has come since 2004 and further cements our established position in the residential sector" – states Robert Watkins, Hamilton May’s Managing Director after the ceremony of 7th Annual Investment & Green Building Awards.
https://www.facebook.com/CEErealestate/videos/1734480339930046/
Add a comment...

Post has attachment
Hamilton May it’s known for its cooperation with international community. We will be happy to assist with property needs to all expats in Krakow and Warsaw.
If you live in Karkow or plan to move out here feel free to join Krakow Expat community for honest advices and some joy coming from multicultural society.

http://krakowexpats.pl/listings/hamilton-may-real-estate/
Add a comment...

Post has attachment
Najem instytucjonalny to nowy rodzaj umowy. Jakie korzyści płyną z takiej formy najmu dla obu stron transakcji?
Jak podaje Gazeta Prawna najem instytucjonalny w odróżnieniu od najmu okazjonalnego stawia mniejsze wymogi przy zawieraniu umowy. Pozwala zawierać umowę na długi czas określony równoważąc potrzeby wynajmującego i najemcy. Z jednej strony ułatwia proces usunięcia lokatora w przypadku zakończenia umowy, z drugiej natomiast chroni przed podwyżkami czynszu.
Jest to kolejna zachęta dla inwestorów do angażowania środków finansowych w budowę mieszkań na wynajem.
http://serwisy.gazetaprawna.pl/nieruchomosci/artykuly/1084201,najem-instytucjonalny-korzysci-dla-wynajmujacego-i-najemcy.html
Add a comment...

Post has attachment
Hamilton May z dumą dzieli się zwycięstwem w kategorii Lokalna Agencja Roku 2017 na dorocznej gali EuropaProperty Publications & Events CEE Investment & Green Building Awards.
Komentarzy na gorąco udzielili managerowie firmy Rob Watkins i Ian Daniels, specjaliści na rynku nieruchomości, a także przedstawicielka BPCC Dorota Kierbiedź .
Wszyscy zgadzają się w stwierdzaniu, że polski rynek nieruchomości jest w fazie wzrostu. Jesteśmy dumni, że Hamilton May z powodzeniem wykorzystuje pojawiające się szanse i dynamicznie rozwija swą działalność. Ostatnie 4 kwartały to m. in wzrost personelu o 20%, w tym na strategicznych stanowiskach ds. rozwoju biznesu oraz re-branding usług z zakresu Asset Management ukierunkowany w celu sprostania potrzebom instytucjonalnych inwestorów. Otrzymana nagroda jest dla nas dowodem, że firma podąża w słusznym kierunku oraz motywacją do podtrzymania znakomitej passy.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded