Profile cover photo
Profile photo
Agentura Říha s.r.o.
About
Posts

Potřebujete-li zorganizovat kompletní zábavné programy jako jsou např. dětské dny, městské akce, nebo jen obyčejné oslavy narozenin, můžete se s důvěrou obrátit na naší firmu.

http://pronajem-atrakci.cz/aktuality/video-jsme-vasim-partnerem-pro-firemni-akce-sportovni-dny-nebo-detske-oslavy/

Autíčka MINI-Z ovládaná rádiem prohánějící se po dráze jsou vzrušující variantou klasické autodráhy. Ujměte se řízení některého z autíček a vyhodnoťte svou jízdu pomocí profi časomíry.

http://pronajem-atrakci.cz/atrakce-k-pronajmu/mini-z-street-racing/

Post has attachment
Chcete zažít zcela novou dimenzi pohybu a vnímání? Nová atrakce – simulátor Icaros pro trénink ve virtuální realitě – Vám to umožní. Icaros jsme v září zařadili do naší nabídky atrakcí jako naprostou technickou novinku, která propojuje svět počítačových her a zároveň vzrušující vnímání virtuální reality.

http://pronajem-atrakci.cz/aktuality/nova-atrakce-icaros-umoznuje-letat-virtualni-realitou/

Post has attachment
Nabídněte účastníkům na své akci skvělou zábavu – vodní fotbal s velmi odolnými RC modely lodí na dálkové ovládání. Kdo se stane tím nejlepším hráčem zrovna na Vaší akci?

http://pronajem-atrakci.cz/atrakce-k-pronajmu/rc-modely-lodi-na-lodni-fotbal/

Post has attachment
Malý nafukovací hrad pro všechny děti je ideální pro garden párty, oslavy narozenin nebo také na jakékoliv akce ve větších interiérech.

http://pronajem-atrakci.cz/atrakce-k-pronajmu/maly-skakaci-hrad/

Post has attachment
Ozvláštněte Vaši akci a svezte se novým luxusním Mustangem GT. Za 4 hodiny se sveze minimálně 20 osob. Nabízený model s rokem výroby 2017 má karosérii bílá perleť, lakovanou černou střechu a keramickou folii na zadním okně.

http://pronajem-atrakci.cz/atrakce-k-pronajmu/pronajem-auta-mustang-gt/

Post has attachment
Oslňte luxusními RC modely lodí Speed Boats na dálkové ovládání s elektromotorem, které dokáží vyvinout vysokou rychlost až 60 km / hod. Model Spartan od značky Traxxas patří k tomu nejlepšímu a nejnovějšímu, s čím se můžete po vodní hladině prohánět.

http://pronajem-atrakci.cz/atrakce-k-pronajmu/rc-modely-lodi-speed-boats/

Post has attachment
Představujeme Vám novou atrakci – žhavou letní novinku Bumper Boats neboli lodičky s motorkem.

Bumper Boats, malé nafukovací čluny v originálním tvaru zvířátek, jsou opatřeny volantem a malými motorky, jež dokážou lodičky pěkně rozjet. Lodičky slouží k bezpečnému narážení do ostatních na vodní ploše, ale hlavně k pohodové jízdě. Řidič sedí za svým volantem v pohodlném a bezpečném plastovém středu.

Více informací o atrakci včetně ceníku na našich stránkách:

http://pronajem-atrakci.cz/atrakce-k-pronajmu/bumper-boats-lodicky-s-motorkem/

Post has attachment
Vsaďte na sumo ring na akcích nejen pro děti!

Sumo ring – tato oblíbená lehce adrenalinová zábava se těší mezi našimi atrakcemi velké oblibě. Umožňuje proměnit každého účastníka v profesionálního sumo zápasníka, který si tak může vyzkoušet svou sílu a pokusit se dostat svého protivníka na žíněnku či mimo zápasnický kruh.

http://pronajem-atrakci.cz/aktuality/vsadte-na-sumo-ring-na-akcich-nejen-pro-deti/

Post has attachment
Nově naše agentura nabízí 2 unikátní atrakce, pro jejichž provoz jsou zapotřebí zorbingové koule. Tyto dvě varianty se od sebe zásadně liší a umožňují tak naším klientům vybrat si pro jejich akci tu nejvhodnější. O bodyzorbingu i aquazorbingu si můžete přečíst více na našem webu.

http://pronajem-atrakci.cz/aktuality/predstavujeme-nove-zorbingove-atrakce-bodyzorbing-a-aquazorbing/
Wait while more posts are being loaded