Profile cover photo
Profile photo
Продизайн
150 followers -
Блоґ про цікаві прийоми, хитрощі та правила у сучасному веб-дизайні.
Блоґ про цікаві прийоми, хитрощі та правила у сучасному веб-дизайні.

150 followers
About
Posts

Post has attachment
​​#Mozilla оголосила про редизайн логотипу браузера #Firefox. Розробила дві альтернативні версії і чекає думки користувачів.
Add a comment...

Post has attachment
​​Яр Бірзул, Chief Platform Officer в #TemplateMonster написав статтю, як вони всією командою зі #Sketch перейшли на #Figma.

Пишіть в коментарях, на якому інструменті зупинилася ваша дизайн-команда.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Дуже легко зробити помилку. І неважливо, чи ви досвідчений спеціаліст або лише починаєте свій шлях в веб-дизайні.

Створення сайтів, логотипів або застосунків, креатив взагалі — все це супроводжується вчиненням помилок. На перший погляд всі ці проекти мають стандартний набір елементів обов’язкових для показу, але попри цю «стандартність» веб-дизайнери чомусь забувають про деякі з них.

До того ж, замовники, яким дуже часто не зрозуміло що, куди, навіщо і чому в макеті розташовується, тим паче не думають по подібні речі. Тому веб-дизайнер має враховувати всі нюанси наперед, щоб запобігти розробці макету за принципом «нехай буде».

Нижче перелічені 20 речей, про які ми забуваємо найчастіше.
Add a comment...

Post has attachment
У 2018 році вийшло чимало нових українських шрифтів, котрі викликають сперечання серед аудиторії. Тому, щоб розсудити їх, редакція Telegraf.design розпитала українських шрифтовиків про їх власний цьогорічний топ, про переваги та недоліки нових шрифтів, а також про загальні тенденції, що спостерігаються.

#шрифт #font
Add a comment...

Post has attachment
​​У світі цифрового дизайну використання так званих UI наборів, текстур, іконок настільки неминучий процес, як використання веб-розробниками високорівневих мов програмування. Адже дуже важко спробувати зробити ваші проекти унікальними при використанні ресурсів, що створені не вами. Тому сьогодні ознайомимось з 10 кращими безкоштовними скриптами, що були розроблені для збагачення дизайнерського досвіду.

Експериментування з цими безкоштовними інструментами є справжнім задоволенням, головним чином тому, що створення креативного, професійного фону вібдувається лише в один клік. Скрипти охоплюють всі сучасні стилі, які підійдуть до будь-якого дизайну.

Тож ми підготували 10 безкоштовних генераторів фону для веб-дизайнерів – https://prodesign.in.ua/2018/06/10-bezkoshtovnyh-heneratoriv-fonu-dlya-veb-dyzajneriv/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
«Як створити логотип, який не лише сподобається замовнику, але й залишиться у пам’яті як обличчя бренду і працюватиме на компанію?» Ще те питаннячко, правда ж? І, напевно, кожен дизайнер хоч раз задумувався над цим, отримуючи замовлення від власників бізнесу, чи знайомих і рискав в мережі у пошуку модних дизайн трендів та корисних порад. Саме тому, я вирішив поділитись власним досвідом з цього приводу аби вберегти декого з читачів від довгих пошуків, та дати декілька практичних порад зі створення логотипів.

#logotype #логотип
Add a comment...

Post has attachment
Я розповім про декілька випадків, коли штучне укладення взаємодії може бути ефективним інструментом #UX-дизайнерів, щоб допомогти зрозуміти або навіть поліпшити досвід користувача.

https://prodesign.in.ua/2018/05/shtuchne-uskladnennya-interfejsu-z-turbotoyu-pro-korystuvacha/
Add a comment...

Post has attachment
Як ви можете зробити свій проект популярним, презентуючи його на Behance або на особистому сайті? Демонстрація проекту – це як продаж продукту, важливим моментом тут є упаковка. В якості упаковки проекту зображення на всю сторінку буде більш наочним, і ваша аудиторія скоріше зрозуміє зміст роботи, якщо проект нагадуватиме історію, бо люди люблять історії.

Якщо ви створили видатну роботу, то краще упакувати її в гарну обгортку та розкрити у всій красі, вірно? Ось 3 принципи та 9 порад, як цього досягти.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded