Profile cover photo
Profile photo
Pracodawca Godny Zaufania
1 follower -
Strona konkursu Pracodawca Godny Zaufania. CSR i sprawy pracownicze.
Strona konkursu Pracodawca Godny Zaufania. CSR i sprawy pracownicze.

1 follower
About
Posts

Post has attachment
W pierwszym półroczu 2016 roku wymóg znajomości języka angielskiego znalazł się w 70% ofert pracy. To znaczny wzrost, porównując z wymaganiami w ofertach w zeszłym roku.

http://www.pracodawcagodnyzaufania.pl/aktualno%C5%9Bci/jakie-j%C4%99zyki-obce-s%C4%85-najbardziej-potrzebne-w-pracy.html
Add a comment...

Post has attachment
Niemal co trzeci Polak w ciągu ostatniego roku spotkał się w swoim miejscu pracy pośrednio lub bezpośrednio z działaniami uderzającymi w jego pozycję zawodową.

http://www.pracodawcagodnyzaufania.pl/aktualno%C5%9Bci/co-czwarty-polak-upokorzony-w-swoim-miejscu-pracy.html
Add a comment...

Post has attachment
Amerykańscy naukowcy, Jaclyn Wong z University of Chicago i Andrew Penner z University of California w Irvine przeanalizowali dane z długofalowych badań obejmujących ponad 14 tys. osób, by sprawdzić, jaki jest związek pomiędzy atrakcyjnością i wysokością dochodów.

http://www.pracodawcagodnyzaufania.pl/PL/aktualno%C5%9Bci/chcesz-zarabia%C4%87-wi%C4%99cej-dbaj-o-siebie.html
Add a comment...

Post has attachment
Orzeczenie Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości zobowiązało przedsiębiorców do przekazywania informacji o substancjach wzbudzających duże obawy zawartych w poszczególnych składnikach produktu, np. samochodu, a nie tylko w produkcie jako całości, jak było dotychczas. Producenci aut nie wiedzą jak taki obowiązek zrealizować, w sytuacji gdy liczba samodzielnych wyrobów, np. w samochodzie może przekroczyć 100 tys.

http://www.pracodawcagodnyzaufania.pl/aktualno%C5%9Bci/przemys%C5%82-boi-si%C4%99-nowych-obowi%C4%85zkow-informacyjnych.html
Add a comment...

Post has attachment
Jak podał Główny Urząd Statystyczny, w lipcu br. stopa bezrobocia rejestrowanego wyniosła 8,6% i osiągnęła najniższy wynik od czerwca 1991 roku. Patrząc z perspektywy kandydatów obecnie mamy do czynienia z najlepszą sytuacja na rynku pracy w całej III RP. Jednak dla pracodawców obecne warunki oznaczają rosnące trudności rekrutacyjne, które mogą hamować rozwój biznesu.

http://www.pracodawcagodnyzaufania.pl/aktualno%C5%9Bci/bezrobocie-najni%C5%BCsze-od-25-lat-%E2%80%93-mamy-nowy-rynek-pracy-w-polsce.html
Add a comment...

Post has attachment
W bieżącym roku zostanie przeprowadzony przegląd systemu emerytalnego. Dlatego w ramach obrad Rady Dialogu Społecznego rozpoczęła się dyskusja nad najważniejszymi kwestiami w tym zakresie: warunkami nabycia prawa do emerytury, zasadami waloryzacji, tytułami do ubezpieczeń społecznych – napisało ministerstwo rodziny, pracy i polityki społecznej.

http://www.pracodawcagodnyzaufania.pl/aktualno%C5%9Bci/co-dalej-z-systemem-emerytalnym.html
Add a comment...

Post has attachment
Rzucenie papierami albo gwałtowna kłótnia na odchodne mogą przynieść natychmiastową ulgę. Ale na dłuższą metę to się rzadko opłaca.

http://www.pracodawcagodnyzaufania.pl/aktualno%C5%9Bci/kiedy-mo%C5%BCna-pozwoli%C4%87-sobie-na-spalenie-mostow.html
Add a comment...

Post has attachment
Czym jest spółdzielnia socjalna, jakie usługi może świadczyć, kto i w jaki sposób może ją założyć? Portal ministerstwa rodziny, pracy i polityki społecznej odpowiada na najczęstsze pytania.

http://www.pracodawcagodnyzaufania.pl/aktualno%C5%9Bci/7-pyta%C5%84-i-odpowiedzi-o-spo%C5%82dzielniach-socjalnych.html
Add a comment...

Post has attachment
Pracownicy przez lata zajmujący to samo stanowisko, albo pełniący jedną rolę w organizacji przez dłuższy czas, są coraz mniej atrakcyjni dla pracodawców. Zwłaszcza w branży IT, gdzie kontrakting zyskuje na popularności, a częste zmiany są wpisane w model działania.

http://www.pracodawcagodnyzaufania.pl/aktualno%C5%9Bci/koniec-marze%C5%84-o-pracy-na-ca%C5%82e-%C5%BCycie.html
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie szkoły zawodowe, technika, studia wyższe powinny się kończyć nabyciem uprawnień do wykonywania zawodu.

http://www.pracodawcagodnyzaufania.pl/aktualno%C5%9Bci/w-systemie-szkolnictwa-zawodowego-potrzebna-rewolucja.html
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded