Profile

Cover photo
Verified local business
PP Design Studio - Projektowanie stron internetowych
Website Designer
Today 8AM–8PM
15 followers|29,062 views
AboutPostsCollectionsPhotosVideos

Stream

 
Grupa Protector należy do grona firm najdłużej działających w branży w Polsce. Jest firmą koncesjonowaną, zajmującą się w szczególności pomocą w prowadzeniu przedsięwzięć biznesowych związanych z handlem.

Strona internetowa: www.grupaprotector.pl
Projekt i wykonanie: www.ppdesignstudio.pl
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Strona internetowa www.html5test.com testuje przeglądarki pod kątem ich kompatybilności z następną Flasha - HTML5. Aktualnie górą jest Chrome.

#html5 #test
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości oraz optymizmu.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
W ramach serwera hostingowego możesz ograniczać dostęp do swoich katalogów lub stron internetowych. Na przykładzie serwera home.pl pokażemy jak korzystać z plików .htaccess i .htpasswd
Więcej: http://ppdesignstudio.pl/ograniczenie-dostepu-do-stron-za-pomoca-pilku-htaccess-i-htpasswd

#htaccess #htpasswd #haslo #dostęp
 ·  Translate
Możliwość ograniczenia dostępu do katalogu jest szczególnie istotna w sytuacji, gdy część opublikowanych informacji nie powinna być dostępna dla wszystkich, a jedynie dla wybranych i wskazanych użytkowników (np. dokumenty dla pracowników, projekty, materiały szkoleniowe itp.) ...
1
Add a comment...
 
Reklama remarketingowa wyświetla się na Facebooku momentalnie po wejściu na stronę internetową, na której umieszczony jest kod remarketingowy.

#remarketing   #remarketingfacebook   #facebook   #reklama  
 ·  Translate
Remarketing? Remarketing ułatwia docieranie do użytkowników, którzy odwiedzili Twoją witrynę już wcześniej. Jak działają reklamy na Facebooku? Firma tworzy reklamę. Określa grono odbiorców, do których chce dotrzeć. Jeżeli należysz do tego grona odbiorców, Facebook pokaże Ci daną reklamę.
2
Add a comment...
 
Przedstawiamy naszą najnowszą realizację, którą jest strona internetowa Gabinetu fizjoterapii i masażu Vertebralis w Poznaniu. Nasz zakres prac to: Strona internetowa, System zarządzania treścią CMS, Pozycjonowanie, Logotyp, Marketing społecznościowy, Kampanie Google AdWords, Reklama na Facebooku, Hosting, Administracja strony. Zapraszamy na www.masazpoznan.eu.pl

#stronywww #stronyinternetowe #portfolio #projektowaniestron
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Pragniemy zaprezentować naszą najnowszą realizację strony internetowej. FIRE Ośrodek Szkolenia Kierowców organizuje kursy na prawo jazdy kat. B oraz jazdy doszkalające na terenie Świebodzina i okolic. Zapraszamy na www.prawkofire.pl

#stronywww #stronyinternetowe #portfolio #projektowaniestron
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Firma przekazuje Tobie klienta zainteresowanego Twoimi usługami lub produktami. Jest jedyną firmą w Polsce, która rozlicza się z Klientami w systemie cost per lead (płacisz tylko za rzeczywiście otrzymane, zweryfikowane zapytanie dotyczące Twoich usług produktów). Więcej: http://zamowklienta.pl
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Portfolio: kidsacademy.eu

Szkoła językowa dla dzieci. Kursy językowe Kids’Academy dla dzieci. Język angielski, niemiecki, włoski, hiszpański. Łódź, Radomsko.

Więcej: http://kidsacademy.eu/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
W wynikach wyszukiwania mobilnego Google użytkownicy mogą zobaczyć specjalną etykietę "Mobile-Friendly". Która oznacza, że dana strona jest przygotowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Test witryny pod kątem optymalizacji dla urządzeń mobilnych można sprawdzić pod adresem: https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
PP Design Studio to agencja reklamowa specjalizująca się w projektowaniu stron internetowych, grafice reklamowej i e-marketingu. Projektowanie stron odbywa się w oparciu o indywidualne rozwiązania dla każdego projektu z osobna.

#projektowanie_stron_www   #stronywww   #stronyinternetowe   #agencjareklamowa   #design  
 ·  Translate
1
Add a comment...
PP Design Studio - Projektowanie stron internetowych's Collections
Contact Information
Map of the business location
osiedle Widok 26 66-200 Świebodzin Poland
osiedle Widok 26PLŚwiebodzin66-200
+48 781 635 911ppdesignstudio.pl
Website Designer, Internet Marketing ServiceToday 8AM–8PM
Wednesday 8AM–8PMThursday 8AM–8PMFriday 8AM–8PMSaturday 8AM–8PMSunday 8AM–8PMMonday 8AM–8PMTuesday 8AM–8PM
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
4 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Karolina Szulc's profile photo
Karolina Szulc
a year ago
Współpraca z PP Design Studio, to czysta przyjemność!!!:) Jeśli oczekujecie profesjonalnego podejścia do sprawy to już dalej nie musicie szukać! Szczegóły i wszelkie poprawki można przedyskutować w trakcie tworzenia projektu. Szybka komunikacja, określony termin realizacji a co najważniejsze wspaniały efekt końcowy! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i mogę szczerze polecić PP Design Studio:)!!!
Paweł Pilch's profile photo
Paweł Pilch
2 years ago
Tworzymy nowoczesne i atrakcyjne witryny internetowe. Podczas tworzenia wizerunku strony zawsze uwzględniamy obowiązujące trendy i standardy. Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność, dostępność i łatwość użytkowania.
Dagmara Linette's profile photo
Dagmara Linette
2 years ago
Zlecona strona internetowa została wykonana w sposób profesjonalny, a wszystkie zmiany były wykonywane szybko i według naszych potrzeb. W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z firmą PP Design Studio i możemy ją zdecydowanie polecić.
A. A. Neumann's profile photo
A. A. Neumann
10 months ago