Profile cover photo
Profile photo
Pozitron
8 followers -
POZITRON - Gjithçka rreth elektronikes
POZITRON - Gjithçka rreth elektronikes

8 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Vizitoni dyqanin tone online. Produktet tona mund ti blini nga cdo qytet i shqiperise. Mberritje brenda 24 oresh.
Add a comment...

Post has attachment
Servis profesional për laptoin tuaj tek POZITRON
- Riparime në bord
- Ndërrim ekrani dhe riparim i problemit të ndriçimit
- Riparim i kartës grafike
- Riparim modul ushqimi
- Zëvendësim i pjesëve të dëmtuara të laptopit ( Ram, HDD, procesor )
- Pastrim bordi
www.pozitron.al
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Produktet tona mund ti blini nga çdo qytet i Shqipërise. Mbërritje brenda 24-orësh. 
http://www.pozitron-al.com/dyqani/index.php?route=product%2Fproduct&path=59_77&product_id=143
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded