Profile cover photo
Profile photo
Portal Pune
44 followers -
Misioni i PortalPune.com është që punëkërkuesit t’i informoj në kohe reale për vende te lira pune. Dhe te ndermjetesoje ne punesim.Vizito www.portalpune.com
Misioni i PortalPune.com është që punëkërkuesit t’i informoj në kohe reale për vende te lira pune. Dhe te ndermjetesoje ne punesim.Vizito www.portalpune.com

44 followers
About
Posts

Post has attachment
Per here te pare Portal Pune organizon Panairin Virtual te Punes per Kosove dhe Shqiperi, i cili mbahet me date: 12,13 dhe 14 Dhjetor.

Regjistrohuni per te qene pjese e ngjarjes me te madhe per te pare vendet e punes qe ofrohen nga kompanite me te medha ne Kosove dhe Shqiperi.

Me shumë: http://panairi.portalpune.com
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Te gjitha konkurset i gjeni ne www.portalpune.com
Ju faleminderit.
Add a comment...

Post has attachment
Keni nevoj per pune vizito Portal Pune eshte dritarja juaj e punesimit
Add a comment...

Post has attachment
Portal Pune prej 1 Nentorit edhe ne tregun e Shqiperise. 

Vizito --> www.portalpune.al 

Suksese...
Add a comment...

Post has attachment
Stafi i www.portalpune.com Ju uron nate te mire.

Dhe nga neser vazhdoni te kerkoni pune permes www.portalpune.com

Suksese...

www.portalpune.com
Add a comment...

Post has attachment
Nxito te Aplikosh per 7 Vende te lira Pune ne ''Ministria e Punëve të Jashtme''

Per me shume www.portalpune.com
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded