Profile cover photo
Profile photo
Polski Lekarz - Tooting Medical Center
124 followers
124 followers
About
Polski Lekarz - Tooting Medical Center's posts

Post has attachment
https://www.facebook.com/tootingmedicalcenter

Wady zgryzu mogą mieć podłoże genetyczne, ale najczęściej winne są złe nawyki powstałe jeszcze w dzieciństwie. Nowoczesne aparaty ortodontyczne naprawdę potrafią czynić cuda! Szpara między jedynkami albo wysunięta szczęka? Bez problemu można to poprawić - nie tylko dla urody, ale przede wszystkim dla zdrowia.
https://polski-lekarz.london/team-view/ortodonta/

Post has attachment
https://polski-lekarz.london/portfolio-view/dermatologia-wenerologia-i-alergologia/

DERMATOLOG:
Konsultacja
Mezoterapia skóry twarzy
Mezoterapia skóry głowy
Mezoterapia szyi
DERMAPEN: bezbolesna mezoterapia mikroiglowa (wygładzanie i odżywianie skory)
ROACCUTANE: leczenie trądziku oraz blizn po trądzikowych: testy na bilirubinę oraz 1 trójglicerydy
Badanie znamion videodermatoskopem (profilaktyka zmian nowotworowych)
Leczenie przebarwień skóry (peelingi średnio głębokie – TCA 35%, mlekowy, pirogronowy lub wieloskładnikowe)
Leczenie przebarwień skóry (zestawy Dermamelan i Cosmelan)
Leczenie kriochirurgią (nowotwory skóry; brodawki wirusowe dłonie, stopy, narządy płciowe /kłykciny wirusowe)
ZABIEGI: Usuwanie brodawek metoda elektrokoagulacji
ZABIEGI: Zamykanie naczynek metoda elektrokoagulacji
ZABIEGI: Krioterapia

Post has attachment

Post has attachment
Jak do Nas dojechać:

https://polski-lekarz.london/polska-przychodnia-londyn/

Jak do Nas dojechać:
1
Jezeli przyjedziesz metrem

Dojedz do:Tooting Broadway Station, Northern Line, po wyjsciu skieruj sie w prawo i po 50 metrach po drugiej stronie ulicy przy sklepie Boots z kosmetykami a naprzeciw Mc Donalda bedzie przystanek autobusowy, wysiadz na 3-cim przystanku Tooting Station i wtedy nas zobaczysz. Uzyj autobusow nr. 44, 77, 355, 264, 270, 280. Na pieszo do 10 min. caly czas glowna ulica.
2
Jeżeli przyjedziesz kolejka naziemna

Wysiadz na: Tooting railway station, skrec w prawo i po 30 krokach jestes na miejscu
3
Jeżeli jedziesz samochodem

Zaparkuj na parkingu Lidl (14 London Road, Tooting, SW17 9HW ), ktory jest naprzeciw: Tooting railway station, do 1,5 godziny jest za free.
4
CQC Inspections – zobacz

Tooting Medical Centre is a private clinic that mainly serves the Polish community. Appointments can be made with a number of health care professionals, some of whom are based there part time. Specialities of the medical practitioners who work there include dentistry, orthodontics, general practitioners, gynaecology, dermatology, endocrinology, psychiatry, dietetics and nursing.

Post has attachment
https://polski-lekarz.london/polska-przychodnia-londyn/

Polska przychodnia Tooting Medical Centre
W klinice pracują głownie lekarze z wyksztalceniem medycznym zdobytym w Polsce i pracując w szpitalach na całym świecie.

Sercem kliniki jest rejestracja, czyli 1-szy kontakt z pacjentem i tutaj tez udało stworzyć się nam Team, który wprawia cala firmę w ruch. Nie można pominąć pielęgniarek, dla których praca w usługach medycznych jest pasja. Asystentek i asystenta stomatologicznych, z których jesteśmy bardzo dumni. Laboratorium ktore w tle zapewnia bardzo wysoka jakosc wynikow badan laboratoryjnych. Fizjoterapeuty wspomagającego – ortopedę. Dietetyka dokonującego cudów zeby obcinać, co się da. Osobę czuwająca nad działaniem wszystkich urządzeń medycznych, komputerów, srobek, awarii. itp. prawdziwy mistrz oświecenia. Manager trzymający poziom usług od strony medycznej na wysokim poziomie. Ogromny pokłon dla osób trzymających czystość i porządek, bez Nich zginęlibyśmy w otchłani nicości.

Pacjenci są tutaj najważniejsi !
Przychodnia Tooting Medical Centre, dziękuję Wszystkim korzystającym z naszych usług i wszystkim zapewniającym te usługi na odpowiednim poziomie.

Post has attachment
http://tootingmedicalcentre.co.uk/treatment/#

First Lift (PDO)
FIRST LIFT (PDO) They are the polydioxanoe; soluble threads that stimulate fibroblasts to produce collagen and synthesis of elastin (the... more

Post has attachment
http://tootingmedicalcentre.co.uk/

Tooting Medical Centre Specialists seeing patients in our clinic: GP, Paediatrician, Dentists, Gynecologists, Dermatologists, a Cardiologist, Doctors of Aesthetic Medicine, Orthopaedist, Endocrinologist, Psychiatrist, Surgeons, Proctologist, Otolaryngologist, a Specialist in IVF treatment, Physiotherapist, Dietician and many more!

Post has attachment
https://polski-lekarz.london/portfolio-view/gp-lekarz-ogolny-internista/

GP, internista, lekarz ogólnyGP, internista, lekarz ogólny
Lekarz ogólny, wizyta u internisty – osoby dorosłe

 

INTERNISTA – CHOROBY WEWNETRZNE II STOPNIA
Wizyta: (30 minutowa konsultacja – wywiad z pacjentem, badanie, propozycja badan laboratoryjnych)
Wizyta kontrolna: interpretacja wyników badan, propozycja leczenia, profilaktyki (20 min)
Poszerzenie wizyty kontrolnej o 10 min (dodatkowe pytania, porady)

BADANIA LABORATORYJNE- Interpretacja
Interpretacja wyników badań*u lekarza internisty

Post has attachment
https://polski-lekarz.london/portfolio-view/pediatra-neonatolog/

Neonatolog, PediatraNeonatolog, Pediatra
Dlaczego powinieneś wybrać naszego Pediatrę? Oto 5 cech dobrego pediatry!

To specjalista zajmujący się fizjologią, rozwojem i patologią dzieci w wieku od 0 do 15 roku życia. Zakres ten obejmuje  noworodki, niemowlęta, małe dzieci, dzieci szkolne i nastolatki.  Zajmuje się  badaniem, diagnozowaniem i leczeniem wszystkich dzieci chorych, bilansowaniem dzieci zdrowych, szczepieniami, profilaktyką i żywieniem.

Nasz pediatra nigdzie się nie śpieszy:

Bada maluszka, więcej niż dwie minuty z uwagą i cierpliwością. Nasz Pediatra, badając nawet  „jedynie” przeziębione dziecko, ogląda je dokładnie, badając kompleksowo, i nie tylko jego gardło, ale też osłuchuje serce, płuca, oskrzela, zagląda do uszu ( to z pomocą specjalnego wziernika), sprawdza brzuszek, sprawdza odruchy. Kiedy skończy badanie i postawi diagnozę, szczegółowo tłumaczy rodzicowi, co dolega choremu maluchowi. Taka pełna wizyta w gabinecie zwykle trwa nie mniej niż 15–20 minut.

Zawsze bierze pod uwagę twoje zdanie:

Badanie dziecka i wyjaśnianie to jeszcze nie wszystko – nasz lekarz nigdy na tym nie poprzestaje. Zanim wybierze sposób leczenia, najpierw wypyta cię (i to bardzo dokładnie, więc przygotuj się dobrze!) o zachowanie malucha w domu. Na pewno zainteresuje się jego apetytem i snem. Twoje obserwacje często mogą być decydujące w wyborze kuracji i metody leczenia.

Nasz Pediatra wie, że nie ma głupich pytań:

Nie lekceważy twojego niepokoju, kiedy dopytujesz się, czy dziecko powinno aż tyle płakać – bo wie, że nieukojony płacz czasem jest jedynym objawem poważnych chorób (np. zapalenia ucha). Nie tłumaczy z wyższością, gdy chcesz wiedzieć, co dolega twojemu dziecku, ani też nie przerywa ci zniecierpliwiony, kiedy pytasz o szczegóły np. rozszerzania diety malucha, podawania leków czy witamin. Nie musisz krępować się, mówiąc o swoich wątpliwości dotyczących zdrowia dziecka, diagnostyki czy metody leczenia. Masz prawo: po pierwsze, nie wiedzieć, a po drugie, prosić o wyjaśnienie.

Szanuje swoich małych pacjentów i ich rodziców:

Nie spóźnia się na umówioną wizytę, bo jest zdania, że chore dzieci nie powinny czekać przed gabinetem dłużej niż kilka minut. Przed badaniem zawsze uśmiecha się do malucha (to działa cuda!), ogrzeje stetoskop aby nie stresować dziecka, a podczas badania wyjaśnia spokojnym głosem, co robi. Na koniec oczywiście nie zapomina o nagrodzie: naklejce albo kolorowance w uznaniu za dzielność małego pacjenta… Drobiazgi? Być może, jednak dużo ułatwiają!

Jest dostępny w razie nagłej potrzeby:

Podczas pierwszej lub drugiej wizyty u naszego pediatry, możesz zapytać, jak można się z nim skontaktować w stanach nagłych np. kiedy gorączka u dziecka nie będzie spadała mimo podania leków albo wtedy, gdy będziesz potrzebować innej porady.

 

Harmonogram wizyty lekarskiej:

Nadzór nad prawidłowym rozwojem zdrowego noworodka, niemowlęcia i małego dziecka. Ustalanie harmonogramu wizyt kontrolnych
Profilaktyka chorób zakaźnych przez realizację szczepień ochronnych.
Żywienie – ustalanie optymalnych dla wieku i sytuacji zasad karmienia noworodka, niemowlęcia i małego dziecka. Dieta matki karmiącej.
Rozwój psychiczny i fizyczny stosowny do wieku dziecka: ocena rozwoju fizycznego i ocena rozwoju psychoruchowego ( tzw. kamienie milowe rozwoju)
Diagnostyka, rozpoznawanie  i leczenie chorób wieku dziecięcego.
Umiejętności klinicznE, technikA i doświadczenie:

 Resuscytacja, reanimacja, intubacja.
 Uzyskiwanie dostępu żylnego (zakładanie kaniuli typu „venflon”).
 Pobieranie krwi tętniczej i żylnej do badań.
 Pomiar średniego ciśnienia tętniczego metodą tradycyjną i napływową.
 Zakładanie drenażu opłucnowego.
 Tlenoterapia, fototerapia.
 Punkcja lędźwiowa.
 Farmakoterapia, diagnostyka.

Post has attachment
https://polski-lekarz.london/portfolio-view/szczepienia/

SzczepieniaSzczepienia
Szczepienia są najskuteczniejszą metodą ochrony dziecka przed potencjalnie groźnymi chorobami zakaźnymi.

Grypa
Cholera
HPV
WZW A
WZW AB
Wścieklizna
Rotawirus
Meningokoki
Pneumokoki
Odra
Dur brzuszny
Wait while more posts are being loaded