Profile cover photo
Profile photo
Polskazdrona.pl
225 followers -
Polska turystyka z nowej perspektywy
Polska turystyka z nowej perspektywy

225 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Zamek w Łańcucie jest za jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Powstał w pierwszej połowie XVII wieku. Słynie z zachwycających wnętrz, kolekcji pojazdów konnych oraz parku w stylu angielskim.
Zobaczcie jak prezentuje się z podniebnej perspektywny.

#polskazdrona #zamek #łańcut #zlotuptaka #dron
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Zamek Dzikowski, znany również pod nazwą Zamku Tarnowskich w Dzikowie, obecnie dzielnicy Tarnobrzega, to dawna rezydencja rodu Tarnowskich herbu Leliwa, której historia sięga jeszcze XV wieku.
W najcenniejszym z zabytków miasta obecnie znajduję się Muzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega.
#polskazdrona #zamek #tarnobrzeg
Add a comment...

Post has attachment
Widok na Wielką Krokiew jeszcze przed modernizacją ale w wyjątkowo pięknej zimowej aurze. Już za chwilę konkurs skoków w Zakopanem. Wszyscy kibicujemy naszym skoczkom :)
#polskazdrona #dron #wielkakrokiew #skokinarciarskie #zakopane #kamilstoch #TPN #skijumping
Add a comment...

Post has attachment
Ośrodek Narciarski Harenda w Zakopanem oddaje do dyspozycji miłośników sportów zimowych zespół wyciągów, 6 świetnie zagospodarowanych tras narciarskich oraz trasę biegową.

W kompleksie funkcjonuje szkółka narciarska oraz wypożyczalnia sprzętu, natomiast po całodziennym szusowaniu możemy uzupełnić zapasy energii w regionalnej restauracji.
#harenda #polskazdrona #zakopane #zlotuptaka #narty #ski #dron #zima #ferie
Add a comment...

Post has attachment
Stacja Narciarska Kaniówka to kompleks narciarski w górnej części Białki Tatrzańskiej. Trasy narciarskie położone są na wschodnim zboczu Horników Wierchu (926 m. n. p. m.).

W kompleksie Kaniówka do dyspozycji narciarzy jest pięć wyciągów: w tym 4-osobowa kolej krzesełkowa, trzy wyciągi orczykowe i przenośnik taśmowy dla najmłodszych.

Ośrodek dysponuje bezpłatnym parkingiem dla samochodów i autokarów. W okolicach stacji dolnych wyciągów znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkoła narciarska Kaniówka Ski oraz punkty gastronomiczne.

Trasy narciarskie są oświetlone, sztucznie naśnieżane i przygotowywane przez ratraki. Wyciągi Kaniówka objęte są możliwością korzystania z karnetu w systemie Tatra Ski.
Add a comment...

Post has attachment
Gratka dla miłośników "białego szaleństwa" - stacja narciarska Jurgów-SKI. Usytuowana jest niespełna kilometr od granicy z Słowacją. W Jurgowie bardzo dobre warunki śniegowe panują średnio przez cztery miesiące.

W ośrodku zagospodarowano 7 tras narciarskich o zróżnicowanym poziomie trudności. Wszystkie stoki są oświetlone, sztucznie naśnieżane i każdego dnia ratrakowane.

Przy stacji funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu oraz restauracja, w której możemy posilić się po intensywnie spędzonym dniu. Dla początkujących w gotowości są instruktorzy szkółki narciarskiej.
Add a comment...

Post has attachment
Pałac Buchholtzów w Supraślu łączący w sobie cechy włoskiego i francuskiego renesansu z licznymi elementami klasycyzmu i secesji. Obiekt jest pamiątką po aktywności fabrykantów włókienniczych, dzięki którym Supraśl z małej osady przeobraził się w prężnie funkcjonujący ośrodek przemysłowy.
#polskazdrona #Supraśl #pałac #dron #zlotuptaka #Podlasie
Add a comment...

Post has attachment
Jarosław to miasto leżące w województwie podkarpackim, około 30 kilometrów od Przemyśla. Jedną z największych atrakcji turystycznych Jarosławia jest centrum Starego Miasta, które zachowało swój układ urbanistyczny w niemal niezmienionym stanie od drugiej połowy XIV wieku.
#polskazdrona #rynek #jarosław #dron
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded