Profile cover photo
Profile photo
Plac Zabaw Serwis. Place zabaw, kiwaki, bujaki, urządzenia kołyszące
About
Posts

Post has attachment
Dzieci w dzisiejszych czasach zbyt dużo czasu spędzają w domu – przed komputerem. Chcemy to zmienić! Robimy wszystko, aby wyszły na dwór i odkryły, jak wspaniała może być zabawa z rówieśnikami na świeżym powietrzu. Dokładamy więc wszelkich starań, aby nasze place zabaw były dla nich atrakcyjne. Zobaczcie naszą ofertę: http://agencjadzieciak.pl/place-zabaw
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że pod uwagę bierzemy możliwość barwienia elementów konstrukcyjnych? Dzięki temu efekt końcowy naszej pracy jest wręcz zachwycający! Jeśli marzycie o kolorowym, a przede wszystkim bezpiecznym placu zabaw dla najmłodszych – skontaktujcie się z nami! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://agencjadzieciak.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy urządzenia znajdujące się na Waszym placu zabaw uległy zepsuciu? Dla nas to żaden problem! Specjalizujemy się w serwisie placów zabaw, a na specjalne życzenie Klienta podejmujemy się również jego modernizacji. Zadzwoń do nas już dziś, abyśmy mogli przygotować plac do zabaw wiosennych. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://agencjadzieciak.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Plac zabaw może zostać poddany rozbiórce, jeśli nie spełnia warunków technicznych. Decyzję taką podejmuje powiatowy bądź wojewódzki nadzór budowlany. Dlatego przed podjęciem decyzji o budowie placu dla dzieci zachęcamy Państwa do zasięgnięcia profesjonalnej opinii. http://agencjadzieciak.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każde dziecko musi wyładować skumulowaną energię. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest wyjście na plac zabaw. Wasze dziecko nie tylko miło spędzi popołudnie, ale i wyładuje zbędną energię. Pamiętajcie jednak, aby w te mroźne dni ciepło ubierać swoją pociechę. http://agencjadzieciak.pl/bujaki-na-spr%C4%99%C5%BCynie
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nawet bezpieczny plac zabaw nie powinien zwalniać rodziców z obowiązku pilnowania dzieci. Pamiętajmy, że nasze pociechy nie zawsze zdają sobie sprawę z zagrożenia jakie na nich czyha. Warto więc zwrócić szczególną uwagę na to jak Wasze dziecko zjeżdża ze zjeżdżalni bądź czy prawidłowo siedzi na huśtawce. http://agencjadzieciak.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferowane przez firmę Agencja Dzieciak linearia oraz place zabaw wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Nie musicie więc obawiać się o bezpieczeństwo swoich dzieci. Ponadto nie musicie przejmować się różnego rodzaju naprawami! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://agencjadzieciak.pl/sprawo%C5%9Bciowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze urządzenia zabawowe posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Ponadto spełniają polskie i europejskie normy bezpieczeństwa. Zdrowie i uśmiech dzieci są dla nas najważniejsze! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty dostępnej na stronie: http://agencjadzieciak.pl/place-zabaw oraz skorzystania z naszych usług.
Photo
Add a comment...

Posiadamy szeroką wiedzę oraz doświadczenie dotyczące placów zabaw. Z naszych usług skorzystało wielu Klientów, którzy dziś cieszą się pięknym, a przede wszystkim bezpiecznym ogrodem. Nam warto zaufać! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://agencjadzieciak.pl/place-zabaw.
Add a comment...

Post has attachment
Piramidy linowe, urządzenia zabawowe z drewna – to tylko nieliczne atrakcje, które produkujemy. Oferujemy również szereg innych urządzeń zabawowych, które obejrzeć możecie na stronie: http://agencjadzieciak.pl/realizacje-zdj%C4%99cia. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded