Profile cover photo
Profile photo
Pion Bilişim
1 follower
1 follower
About
Pion Bilişim's posts

Post has attachment
İstanbul Web Tasarım

Günümüzde internet kullanımının artması, internete hemen hemen her ortamda ulaşılabilme imkanı bulunması v.b nedenlerden dolayı web tasarım sektöründeki rekabette artmaktadır. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin diğer illerinde de bu rekabet ortamı gözle görülür şekilde büyümüştür. Her alanda olduğu gibi web tasarım alanında da İstanbul başı çekmektedir.

http://www.pionbilisim.com/blog/istanbul-Web-Tasarim
#web   #design   #seo  
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik genel anlamda kurumunuzun faaliyet gösterdiği sektörde varoluşunu temsil etmek amacıyla yapılan çalışmalardır. Fakat bunun yanında kuruluşunuzun başarısını, sektördeki duruşunu, kalitesini ve saygınlığını da temsil ettiği için önem arz eden bir konudur. Kurumsal kimlik tasarım çalışmaları bir kuruluş için markalaşma adına atılan büyük bir adımdır.

http://www.pionbilisim.com/blog/Kurumsal-Kimlik-Tasarimi
Photo

Post has attachment
Googleda İlk Sayfada Çıkmak

Google’da ilk sayfada çıkmak tabi ki mümkündür. Ama bunun mümkün olabilmesi için gereken bir takım çalışmalar vardır. Üstelik bu çalışmalar oldukça zahmetli ve zaman gerektiren çalışmalardır. Herkesin kolayca yapabileceği bir olay olmadığı gibi yanlış eller de sizleri sıralamada daha da aşağılara indirebilir.

http://www.pionbilisim.com/blog/ilk-Sayfada-Cikmak

#seo   #google  
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
ONLİNE KATALOG NEDİR
Online katalog sizin elinizde bulunan kataloğun internet ortamında kullanılabilen halidir.

ONLİNE KATALOG NASIL ÇALIŞIR
İnternet ortamında kullanılmaya uyumlu hale getirilen katalog web sitenizin bulunduğu sunucuya yüklenilerek çalışır duruma getirilir.

http://www.pionbilisim.com/blog/Online-Katalog

#katalog
Photo

Post has attachment
İnternet Sitesinin Avantajları

İnternet sitesi diğer reklam yöntemlerine bakıldığında en yüksek kitleye hitap edebileceğiniz tek reklam aracıdır.Kurumunuzun veya kendinizin tüm dünyaya ulaşan bir şubesidir. Müşterilerinizin artmasına yardımcı olacaktır ve bu sayede gelirinizde artış meydana gelecektir.İstediğiniz şekilde tanıtımınızı yapabileceksiniz.

Çağımızda internet sitesi iş dünyasının en önemli araçlarından biri haline gelmiştir. Gün geçtikçe de internet sitelerinin önemi artmaktadır. Kısaca bir internet sitesi için acele ederek yeni müşteiler kazanın, ektra gelirler elde edin ve markanızın duyulmasını sağlayın.

http://www.pionbilisim.com/blog/internet-Sitesinin-Avantajlari
Photo

Post has attachment
Outlook 2007 Mail Kurulumu

Microsoft Outlook 2007 programında email kurulumu yaparken aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

http://www.pionbilisim.com/blog/Outlook-2007-Mail-Kurulumu

#outlook #mail

Post has attachment
Responsive Site Nedir?

Responsive siteler, tüm cihazlarla uyumlu olarak çalışan internet siteleridir. Son yıllarda internet kullanımı bilgisayarın dışında tablet ve telefonlarda da oldukça yaygınlaştı. Bu yüzden yapılan bir internet sitesinin bu cihazlarda da uyumlu olarak çalışması bekleniyor. Responsive tasarımlar kullanılan cihazın ekran çözünürlüğe göre, siteyi boyutlandırır ve ziyaretçiye sunar.

#responsive   #webdesign  

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded