Profile cover photo
Profile photo
Kuchnie Pinio
47 followers
47 followers
About
Posts

Post has attachment
Kuchnia to szczególne miejsce w przestrzeni mieszkalnej. Nowoczesna kuchnia powinna być funkcjonalna i estetyczna, przytulna, a jednocześnie łatwa w utrzymaniu porządku i czystości. Zabudowy kuchenne pozostają specjalnością firmy Pinio: http://www.kuchniepinio.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zawsze na czasie, czyli „Trendy kolorystyczne 2019” jako jeden z tematów, poruszanych na naszym blogu. Powrót do natury obserwujemy również w dziedzinie aranżacji wnętrz, co ma swoje odzwierciedlenie m.in. w doborze barw. Więcej w przygotowanym artykule: http://blog.kuchniepinio.pl/2018/08/21/trendy-kolorystyczne-2019/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, wykonawstwie i montażu różnego rodzaju mebli na zamówienie owocuje stałym, zadowolonym gronem Klientów. Dzięki atrakcyjnym warunkom współpracy i indywidualnemu podejściu do Klienta, nasze meble zyskują na popularności. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Pinio: http://www.kuchniepinio.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Projekt i montaż mebli kuchennych, zabudowa grzejników z użyciem dekoracyjnych paneli, dekorowanie wnętrz za pomocą paneli 3D, meble pokojowe, dziecięce, biurowe, garderoby i wiele więcej – nasza oferta pozostaje do Państwa dyspozycji! Naszym Klientom wychodzimy naprzeciw, tworząc meble będące idealną odpowiedzią na potrzeby i wymagania zleceniodawcy: http://www.kuchniepinio.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doskonałe uzupełnienie oferty Pinio stanowią ażurowe maskownice grzejników. Niezbyt atrakcyjne estetycznie żebra kaloryferów można teraz ukryć w ciekawy sposób, urozmaicając jednocześnie wnętrze o kolejny niebanalny element dekoracyjny: http://www.kuchniepinio.pl/oferta.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czerwiec przyniósł naszej firmie kolejny sukces! Czytelnicy serwisu „kuchnieportal.pl” docenili inwencję Pinio w postaci stylowej, przestronnej kuchni, wybierając ją realizacją miesiąca. Obszerny artykuł na ten temat znajdą Państwo w zakładce „Aktualności”: http://www.kuchniepinio.pl/news/wygralismy-konkurs-na-realizacje-miesiaca.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdajemy sobie sprawę, iż rynek meblarski obfituje w wiele przedsiębiorstw, produkujących meble na zamówienie. To, co nas wyróżnia na tle konkurencji, to przede wszystkim niebanalna estetyka, solidność i dokładność wykonania, ergonomia i wysoka funkcjonalność, a także terminowość realizacji i wysokie standardy obsługi Klienta: http://www.kuchniepinio.pl/o-nas_1.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do wszystkich zamówień podchodzimy kompleksowo, od podstaw tworząc niebanalne meble na wymiar. Każde przedsięwzięcie rozpoczynamy od przygotowania profesjonalnego projektu, konsultując każdy aspekt z Usługobiorcą. Więcej na ten temat piszemy pod adresem: http://www.kuchniepinio.pl/o-nas_1.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy element większej całości wykonany jest przez nas z najwyższą starannością i dbałością o detale. Decydując się na współpracę z nami, mają Państwo gwarancję mebli idealnie dopasowanych do miejsca przeznaczenia. Zachęcamy, aby zapoznali się Państwo z pełną ofertą firmy Pinio: http://www.kuchniepinio.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Pinio – kuchnie na zamówienie – nasza siedziba zlokalizowana jest w Tychach, przy ulicy Witosa 2c. Nasze biuro pozostaje do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00. Istnieje również możliwość umówienia spotkania w soboty w godzinach 10:00 – 13:00. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu: http://www.kuchniepinio.pl/kontakt_3.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded