Profile cover photo
Profile photo
Pınar Akçay
About
Communities and Collections
View all
Posts

Bana biri şunu anlatır mı? Google'ın kendi Arama Metni Uzmanlığı Çalışma Özeti dokümanında Dinamik Arama Reklamları için:
"Kimler Kullanmalı? - Web sitesinde çok sayıda farklı ürün ve hizmeti barındırıyorsanız - Ürün ve hizmetler sık değişiyorsa - Sezonluk ürünler pazarlıyorsanız - Örn: Tur-turizm siteleri, e-ticaret, program indirme, vb" açıklaması var.
Ama sınavında bu yöndeki yanıtlara rağmen, başka bir yanıtı doğru kabul ediyor. O da rekabetin yüksek olduğu anahtar kelimelerde gösterimleri azaltmak ile alakalı.. Eee, o zaman neden çalışma dokümanında ürün ve hizmetlerin sık değişmesi ve çok sayıda olması var? Sınavdaki "yüzlerce/binlerce ürün" tanımının ne kadar yeterli bir "çok sayıda" ürün olup olmadığını sezmemiz mi gerekiyor. Saçma buldum!

Merhaba, 12-13 Nisan Reklamcılığın Temelleri eğitimde hala bekleme listesinde görünüyorum. Confirmed olan eğitimlerim de var ancak bekleme listesi ve onaylanmış eğitimlerle ilgili net durumumu bilmiyorum, kayıt ekranında benim gördüğüm bu bilgi dışında benimle hiç bir yöntemle iletişime geçilmedi. Nasıl öğrenebilirim? Teşekkürler

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Walk off the Eart'un Gotye duzenlemesi muthis :)
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded