Profile cover photo
Profile photo
SIA Pilsakmens, Akmens Apstrāde
36 followers
36 followers
About
Posts

Post has attachment
SIA ''Pilsakmens'' ekspozīcijas telpa, Salaspilī pie tirzniecības nama ''Kurši.''

Ar 1.martu, katru darba dienu no 11:00 - 19:00 un sestdienās no 11:00 - 15:00

http://pilsakmens.lv/pilsakmens-ekspozicijas-telpa/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
02.03.17
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Spāņu marmora ''Emperador Dark'' galds un ''Nero Assoluto Zimbabwe'' tualetes virsmas.
Vairāk informācija - http://pilsakmens.lv/akmens-virsmas-2/

Piedalījāmies interjera dizaina projekta veikšānā Norvik bankai, sadarbībā ar Imagehouse.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-10-25
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Granīts ''Black Star Galaxy'' pulēts, vannas istabas virsmai.
Vairāk informācija - http://pilsakmens.lv/akmens-vannas-istabas-virsmas/
PhotoPhotoPhoto
09.09.16
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Nedaudz no dabīgā akmens izlietnēm. Pieejamas uz vietas noliktavā. Cenas sākot no 160eur/gab.
http://pilsakmens.lv/kontakti/
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-07-19
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-06-14
13 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-05-16
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Esam uzstādījuši jaunu uzņēmuma mājas lapu! Centāmies to veidot pārskatāmu un ērti lietojamu. Nododam to Jūsu vērtējumam - www.pilsakmens.lv
Add a comment...

Post has attachment
Tirgū ir pieejams ļoti plašs klāsts dažāda materiāla virtuves un vannas istabas virsmas, flīzes grīdām un sienām, kāpnes un palodzes. Ja svarīgi ir atrast visizturīgāko risinājumu, speciālisti iesaka izvēlēties dabīgu akmeni, piemēram, marmoru vai granītu. Pirmajā mirklī tas var šķist dārgi un pārlieku ekskluzīvi, taču domājot ilgtermiņā, kvalitatīva dabīgā akmens virtuves virsma vai dabīgā akmens vannas istabas virsma noteikti atmaksāsies.
Nozīmīgākās dabīga akmens īpašības ir tā ilgmūžība, kā arī noturība pret mehāniskiem bojājumiem un apkārtējās vides ietekmi. Par to var pārliecināties, aplūkojot senas celtnes, kas gadsimtiem ilgi ir saglabājušās teju nemainīgā izskatā. Līdzīgi ir arī ar interjeros izmantoto dabīgo akmeni: dabīgā akmens virtuves virsmas un vannas istabas virsmas ir ārkārtīgi grūti sabojāt, tās neietekmē ne ķīmiskas vielas, ne asi priekšmeti. Patiesībā lielākā daļa nažu ir krietni mīkstāki, nekā granīta virtuves virsmas.
Diemžēl ar mākslīgo akmeni ir citādi. Bieži vien to sastāvā akmens nav vispār – tie ir mākslīgi sakausējumi, kas, protams, ražotājiem izmaksā lētāk, taču līdz ar to kvalitāte ne tuvu nav ideāla. Tiesa, ieguvums ir iespēja šos materiālus veidot dažādās formās, turklāt nav saskatāmas nekādas šuves un salaiduma vietas. Taču vienlaikus šādu virtuves virsmu vai vannas istabas virsmu izturība ir krietni zemāka, salīdzinot ar dabīgā akmens virsmām: materiāli ir mīksti un var deformēties pat temperatūras ietekmē. Ja uz marmora, kvarca vai granīta virtuves virsmas karstu katlu vai tikko no krāsns izņemtu cepešpannu drīkst novietot bez bažām, tad ar mākslīgajām virsmām ir citādi – tās nav karstumizturīgas. Pat izlietni var neglābjami sabojāt, ielejot tajā kādu pārāk karstu šķidrumu. Tas pats attiecas uz nažiem un citiem asiem priekšmetiem, pat nerunājot par faktu, ka nejauši uz virsmas nokritis gaļas āmuriņš var likt tai saplaisāt. Starp citu, ja rodas šaubas, pirms iegādes ir iespējams palūgt piegādātājam kādu nelielu dabīgā akmens paraudziņu un pamēģināt to paskrāpēt vai ietekmēt kā citādi. Kvalitatīva materiāla tirgotājiem, visticamāk, nekādu iebildumu pret šādu eksperimentu nebūs.
http://pilsakmens.lv/akmens-virsmas-2/
Add a comment...

Post has attachment
Akmens uz fasādes un cokoli.
Viens no iemesliem akmens izmantošanai namu fasādēs ir tā energoefektivitāte. Mūsdienu dabīgā akmens fasādes parasti ir vēdināmas. Tā ir droša un praktiska metode: vispirms ēku nosiltina, pēc tam fasādes apdarē izmanto akmeni. Turklāt akmeni iespējams izmantot ne tikai būvējot jaunas, bet arī renovējot esošas ēkas. Līdz ar to, “Pilsakmens” fasādes un akmens cokoli ir piemēroti teju jebkuram projektam!
Vairāk info - http://pilsakmens.lv/fasades-un-cokoli/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Granīta bruģis. Pieejams uz vietas noliktavā - Gaismas ielā 14A, Salaspilī.
Šāda seguma mūžs ir nesalīdzināmi ilgāks, kā parastajam, betona bruģim, jo tas gadu gaitā nezaudē savu īpašo, dabīgo izskatu, saglabā visas vajadzīgās funkcijas un ir daudz izturīgāks.
Cena sākot no 24eur/m2
Vairāk info - http://new.pilsakmens.lv/brugis-un-apmales/
Photo
Photo
2016-04-11
2 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded