Profile

Cover photo
پیکتوشاپ
8 followers|40,885 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
این مقاله، آموزش ساخت پاورپوینت حرفه ای به زبانی ساده است و در آن برخی نکات فنی مربوط به نحوه‌ی ساخت یک ارائه پاورپوینت و استفاده از تمپلیت‌ها و تم‌ها برای ایجاد ظاهر منسجم و یکپارچه در اسلایدها را خواهیم آموخت.

 ·  Translate
این مقاله، آموزش ساخت پاورپوینت حرفه ای به زبان ساده است و در آن، استفاده از تم‌ها برای ایجاد ظاهر منسجم و یکپارچه در اسلایدها را خواهیم آموخت.
1
1
Add a comment...
 
اگر برای پروژه‌ی گرافیک یا وب خود نیاز به نقشه ایران به همراه تقسیمات استانی دارید، می‌توانید آن را به شکل وکتور و با کیفیت مناسب از پیکتوشاپ دریافت کنید.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
برای اکثر کتاب‌ها، نرم‌افزار ورد گزینه بسیار خوبی برای صفحه آرایی کتاب است. پیکتوشاپ یک تمپلیت کتاب با فرمت ورد آماده کرده که کار صفحه بندی کتاب با نرم افزار ورد را برای شما آسان و سریع می‌کند. تنظیماتی که برای صفحه آرایی کتاب فارسی در نرم افزار ورد لازم است، روی این تمپلیت انجام شده و شما می‌توانید با جایگزین کردن متون خود در بخش‌های مختلف این تمپلیت، کتاب خود را به سادگی صفحه‌آرایی کنید.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
تمپلیت پاورپوینت فارسی «شَرفه» محصولی از پیکتوشاپ است که می‌توانید از آن برای تهیه اسلایدهای پاورپوینت فارسی استفاده کنید. تم این اسلاید برگرفته از نقوش سنتی ایرانی است. این تمپلیت پاورپوینت به صورت اختصاصی توسط پیکتوشاپ برای ساخت پاورپوینت‌های فارسی تهیه شده است.
 ·  Translate
1
1
Add a comment...
 
اگر در حال تدوین پایان‌نامه هستید، یا قرار است پایان‌نامه بنویسید، با دریافت تمپلیت پایان‌نامه از پیکتوشاپ، کار صفحه‌آرایی پایان‌نامه برایتان آسان و سریع خواهد شد.
تمپلیت پایان نامه در ورد که در اینجا ارائه شده است، یک قالب پایان نامه کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است، که کار صفحه آرایی را برای شما آسان می‌کند و باعث می‌شود که بتوانید به جای درگیری با مسائل فنی مربوط به صفحه‌آرایی، ذهن خود را روی کیفیت علمی و محتوایی پایان‌نامه متمرکز کنید.
 ·  Translate
1
2
Add a comment...
 
پیکتوشاپ برای اولین بار یک تمپلیت به زبان فارسی برای صفحه آرایی کتاب در ایندیزاین آماده کرده است. در این تمپلیت، تمامی تنظیمات، استایل‌ها و هرچیزی که شما ممکن است برای صفحه‌آرایی کتاب نیاز داشته باشید وجود دارد. یک فایل راهنما با فرمت pdf هم برای راحتی کار با تمپلیت کتاب ضمیمه شده است. همه چیز برای اینکه کار صفحه‌آرایی کتاب‌تان باسرعت انجام شود آماده است. فایل را دانلود کرده و از سرعت کارتان به وجد بیایید!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
با تملپلیت آماده‌ی فارسی برای صفحه‌آرایی مجلات در ایندیزاین، سریع و آسان صفحه‌آرایی کنید.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
پیکتوشاپ فروشگاه کالاهای دیجیتال است
Introduction
پیکتوشاپ فروشگاه کالاهای دیجیتال است. زمینه‌ی اصلی فعالیت پیکتوشاپ، تهیه و فروش کتب الکترونیک، متون آموزشی، عکس، گرافیک، وکتور و هر گونه فایل مرتبط با هنر، گرافیک، وب  و رایانه است. پیکتوشاپ می‌کوشد با ارائه‌ی محصولاتی متمایز، همراه علاقه‌مندان به هنر، ادبیات و رایانه باشد.
Contact Information
Contact info
Email