Profile cover photo
Profile photo
Petr Svoboda
234 followers
234 followers
About
Petr's posts

Post has attachment
Poslední zastávkou pro nás bylo Puerto Princesa. Chtěli jsme tam nabrat síly před dlouhým letem domů a také zkusit najít něco upomínkových předmětů.

Post has attachment
Lodí se dostáváme do El Nida. Je to hezčí a příjemnější verze Coronu. Nad městem ční masivní skály a pulzuje tu kosmopolitní život. Podnikáme island hopping s dvěma dalšími páry, kteří jsou taky na líbánkách ;-)

Post has attachment
První zastávkou na Palawanu byl Coron. Živý přímořský městečko. Bydlíme u místňáků doma přes AirBnB. Podnikneme dva celodenní island hoppingy a seznámíme se s Kate z Taiwanu.

Post has attachment
Dostihla nás tu rychlá střeva a tak jsme celý naplánovaný program zrušili a jenom jsme relaxovali v moc pěkným hotelu s bazénem.

Post has attachment
Další na řadě byl Bantayan - ostrov vzdálený 6 hodin cesty autobusem a lodí od nejbližšího letiště. Krásný pláže, bydlíme přímo na jedné z nich. Téměř žádní západní turisté. Skvělá poklidná atmosféra.

Post has attachment
Naší první zastávkou bylo Boracay. Nádherná pláž a okolo ní turistickej mumraj. Bydlíme na úplném konci pláže, takže si užíváme moře. 

Post has shared content
Odpočinek bude potřeba ;-)
Přijďte si aktivně odpočinout od vánoční pohody ;-)

Abyste přes Vánoce neztratili formu, budeme mít v průběhu vánočních prázdnin otevřeno každý den.

http://www.badmintonceskebudejovice.cz/a251-vanocni-otviraci-doba.html
Photo

Post has shared content
Holky a kluci, pojďte si vyzkoušet, jak to umíte s raketou. Srdečně zveme všechny malé sportovce na dětský badmintonový turnaj ve dvouhře.

http://www.badmintonceskebudejovice.cz/a249-vanocni-turnaj-pro-deti-29.12.2016.html
Photo

Post has shared content
Chcete se na badmintonových kurtech utkat s rovnocennými soupeři? V sobotu 26. listopadu proběhne v naší hale turnaj ve dvouhře. Turnaj je určen pro začínající a mírně pokročilé hráče. Na turnaji nesmí startovat část nejlepších turnajových a ligových hráčů a hráček.

http://www.badmintonceskebudejovice.cz/a246-badmintonovy-runczech-turnaj-ve-dvouhre-pro-zacinajici-hrace-26.11.2016.html

Post has shared content
Mimochodem: vidíte tu zvrácenost celé myšlenky:

Hospodářská komora, místo aby lobovala za snížení podnikatelské zátěže, tak si prolobuje zákon, kdy vy jí budete povinně platit 1000 až 20 000 Kč ročně, za to že vám udělá systém, který vás bude honit do plnění všech vašich povinností? Ne méně povinností, ale další povinnost navíc (používat ten systém).

Což je jistě super kšeft pro nějakou spřátelenou IT firmu.

// cc +Občanská demokratická strana, jejímž funkcionářem pan Zajíček (http://www.ods.cz/profil/zdenek-zajicek), který za celým systémem stojí, je
// cc +Piráti, kteří by to mohli použít jako volební téma

// Sdílejte, pokud vám to přijde podobně zvrácené, jako mě
Wait while more posts are being loaded