Profile

Cover photo
Petr Pouchlý
Works at Court of Moravia
Attended Miskatonic University, Arkham
Lives in Brno
462 followers|324,976 views
AboutPostsPhotosVideosReviews

Stream

Petr Pouchlý

Shared publicly  - 
 
Je mnoho důvodů, proč chcete dělat svou práci pořádně a dávat svým časem význam lidem kolem sebe. Pak vás vaše síť podrží. Moc pěkné HLP o bývalém děkanovi a bývalém bezďákovi.
 ·  Translate
Nedělní pražský maraton byl i příběhem exděkana Obchodně podnikatelské fakulty Slezské univerzity v Karviné Bohumila Fialy. Ten po ztrátě práce propadl alkoholismu, rozpadlo se mu manželství a přišel o domov. Pomohli mu ale studenti a sen o tom, jak znovu uběhne maraton, se mu nyní naplnil.
1
Add a comment...

Petr Pouchlý

Shared publicly  - 
 
Náplň předmětu Leadership na KISKu si zaslouží lehkou aktualizaci a zpracování nových informací, které jsem letos vstřebal.

Po třech - troufnu si říci, že úspěšných, soudě dle ZV od studentů - semestrech ověření v praxi, načtených nových zdrojích a setkáních s desítkami lokálních lídrů je věru, co přidat. Těším se na jarní semestr.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Petr Pouchlý

Shared publicly  - 
 
Dobový tisk 1886. // To by se už dnes stát nemohlo, kam ten svět spěje. Na mě přišla jen sestra jedné studentky, když zjistila, že jsem studence po hodině dal rákoskou na holou. Ale to proto, že chtěla taky. Soudě podle toho, že neměla kalhotky již od vrátnice...
 ·  Translate
4
Add a comment...

Petr Pouchlý

Shared publicly  - 
 
Je mnoho způsobů, jak být dobrým vůdcem pro svůj kmen. Jiří Hlavatý se o své lidi stará nejen v rámci továrny. Respekt.
 ·  Translate
Boj majitele a šéfa společnosti Juta Jiřího Hlavatého proti spotřebitelským půjčkám a lichvářům začíná být úspěšný. Svým zaměstnancům rozpůjčoval bezúročně přes šest milionů korun, aby se nemuseli zadlužovat jinde.
4
Jan Novák (Newman)'s profile photo
 
Hej, to je paráda.
Add a comment...

Petr Pouchlý

Shared publicly  - 
 
Budu teď na podzim zase otevírat předmět Leadership pro dálkaře. Tak přemýšlím, že bych pana Babiše pozval, aby trochu pochopil, jak to s těmi styly vedení vlastně je. Ale zase si nejsem jist, jestli by mě nenechal vyměnit, když by se mu pravda nelíbila...
 ·  Translate
Vláda koalice je podle ministra financí neefektivní a brzdí lidi jako on v aktivitě.
1
Add a comment...

Petr Pouchlý

Shared publicly  - 
 
Jak staví dům +Ondřej Netík s Rusalkou. Krok po kroku, vtipné historky jsou součástí, stejně jako praktické rady.
 ·  Translate
Téměř před deseti lety jsem se rozhodl naučit stavět přírodní dům. Mé zkušenosti mi ukázali, že jde stavět i jinak, než se to obvykle dělá. Především za mnohem menší částku. Můj seriál o tom jak postavit dům levně měl svůj ús...
2
Add a comment...

Petr Pouchlý

Shared publicly  - 
 
Tak určité mety si teď mohu nastavit a následující dvě desetiletí na nich makat. Ten akademický hantec už asi nedoženu, ale ostatní ideály sdílet snadno mohu. Challenge accepted!
 ·  Translate
1
Add a comment...

Petr Pouchlý

Shared publicly  - 
 
Budu muset tento experiment ověřit i na Fildě. U některých studentů podle vzhledu soudím, že by také v tom plameni nehledali nic podezřelého...
 ·  Translate
3
Add a comment...

Petr Pouchlý

Shared publicly  - 
 
Samozřejmě to nemůže dotyčný táhnout jen na vtípcích, ale čas od času je super, když to kantor vezme sportovně ;).
 ·  Translate
2
Jan Novák (Newman)'s profile photo
 
no jo, měl ninjovi dát nějaký ¨zbraně
 ·  Translate
Add a comment...

Petr Pouchlý

Shared publicly  - 
 
Chcete vědět, co je to #gamifikace  a playful #design , jaký je mezi nimi rozdíl, kde mají kořeny a jak fungují na českém trhu? V rozhovoru, který se mnou vedl +Michal Andera se to dozvíte během 20 minut.
 ·  Translate
Petr Pouchlý je kapitán svobodné firmy Court of Moravia. Míchá zkušenosti ze světa managementu nadnárodních korporací s praxí z podnikání na vlastní pěst a dlouhodobého angažování v neziskovém sektoru. Z obou světů si bere to nejlepší pro rozjíždění nových příležitostí, budování komunit a mentorování. V rozhovoru se dozvíte co je gamifiakce a jak se liší …
3
Add a comment...

Petr Pouchlý

Shared publicly  - 
 
Taková pěkně shrnující myšlenka na závěr výuky letošního jarního Leadershipu na +KISK FF MU Brno. // Slovo makat není myšleno jako manuálně pracovat. Čti: Tím, že si dělám svoje mám zodpovědnost za svou práci, tím, že někoho vedu, mám částečnou zodpovědnost i za něj.
 ·  Translate
2
Add a comment...

Petr Pouchlý

Shared publicly  - 
 
Přání pana prezidenta Kisky slovenským učitelům. Krásná slova, která si mohou vzít k srdci i naši učitelé.
 ·  Translate
DNES JE SVIATOK VŠETKÝCH UČITEĽOV Milé učiteľky, milí učitelia, budúcnosť nášho Slovenska závisí od toho, akých vzdelaných budeme mať mladých ľudí....
1
Petr Pouchlý's profile photo
 
Tedy je absurdní, že vkládá na G+ video z FB, ale bohužel to nevisí na ytube. // Ale zase férově Google blokuje zobrazení obrázku podobně jako u ytube blokuje toto zobrazení FB. Chjo, really guys?
 ·  Translate
Add a comment...
Story
Tagline
☠ Kapitán škuneru & hvězdný navigátor ve svobodné firmě Court of Moravia
Introduction
vyprávím příběhy | hledám kreativní řešení | školím

http://about.me/petr.pouchly
Education
 • Miskatonic University, Arkham
  Parapsychology and Spellcraft, 1998 - 2003
 • Professor Xavier's School
  Storytelling, 1994 - 1998
Basic Information
Gender
Male
Relationship
In a relationship
Work
Occupation
Obchodník s lepšími zítřky, prezentátor a lektor
Employment
 • Court of Moravia
  Lídr, herní designér a lektor, 2003 - present
  Court of Moravia je pro mě srdcovým projektem, do kterého vkládám všechno a často ještě o fous víc. Smyslem i motorem mého života je spolupráce s lidmi v týmu. Někdy jen volně inspiruju, jindy zodpovědně řídím, obvykle jsem někde mezi. Mám rád ten pocit, když se malý nápad stane velkou realitou. Neziskovka a nutnost jejího udržení na profesionální úrovni, aby naše práce měla opravdu smysl, je mou obrovskou školou života. Naučila mne vést lidi na základě vnitřních motivací, nikoliv finanční odměny, přinutila mě přijdout kompromis a poděkovat za něj, a umožnila mi získat partu přátel, se kterými nic není nemožné. Jakkoliv to zní jako klišé.
 • GTS Czech, s.r.o.
  Konzultant, 2001 - 2013
  Po třinácti letech v GTS jsem se naučil o korporátním světě téměř vše. Začínal jsem na call centru v roce 2001, prošel provozem jako technik, naučil se první poslední o výstavbě sítí a telekomunikací (ač jsem kdysi chtěl být novinář ;) a od roku 2007 se věnoval konzultacím, komunikaci s firemními klienty (na lokální i mezinárodní úrovni) a návrhům komplexních řešení. A občas také čemukoliv jinému z branže, co je zrovna potřeba. Poznal jsem budování firemní kultury, proměnu z garážovky na středoevropský moloch, zažil bolestivé změny vlastníků, naučil se rozlišovat mezi řízením a vedením lidí. Nasekal jsem spoustu chyb, dosáhl větších menších úspěchů, poznal pár odevzdaných zoufalců, ambiciózních kariéristů a spoustu skvělých parťáků. Osahal jsem si na vlastní kůži pocity korporátní krysy, práci v openspace, bezmocně se rozčiloval nad složitými schvalovacími procesy a nadšeně slavil, když se nám podařilo dotáhnout zakázku do konce. Sáhnul jsem si na velkou hru patriotů, čuchnul ke státním zakázkám, hrál o miliony. Život v korporaci je obrovská zkušenost. ******************************************************************* Projektové řízení návrhu a výstavby VPN a bezpečnostních řešení pro velké hráče (100+ poboček) na firemním trhu ve střední Evropě. Reference: ARZ, Čepro, Magna, RWE, T-Systems, Veolia, Volksbank
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Brno
Previously
Bílovice nad Svitavou
Links
Contributor to
Classic Indian czech-style restaurant. It's better to communicate with waiters in English, but they try to talk in Czech of course. Food is tasty for average pub price. Try something with meal because for vegetarian foods they are using frozen vegetable mixture... which is quite sad story.
Public - a month ago
reviewed a month ago
Náš nový přístav ;).
Public - 9 months ago
reviewed 9 months ago
Přijít do společného pracoviště CoMíků na Olomoucké je pro mě nabíjející a zároveň uklidňující, že všechno valí, jak má. Atmosféra místa je nakažlivá a vnímám ji jako takovou malou manufakturu na sny. Destilujeme čistý zážitek ;).
Public - a year ago
reviewed a year ago
Domácí prostředí, skvělé spojení jídelny s železářství (jakkoliv neuvěřitelně to zní :) a výborná kuchyně, s porcemi, které nasytí, včetně polévky za průměrnou cenu. Doporučuje šest z pěti hladových kolegů z Court of Moravia.
Public - 2 years ago
reviewed 2 years ago
8 reviews
Map
Map
Map
Po několika letech odkladu jsme v Brně dohnali svět a vzniklo místo pro setkávání mladé podnikatelské komunity, freelancerů i dravců z byznysu. Skvělý prostor pro coworking, nacházení nových příležitostí i výměnu zkušeností. Jsem nadšený z práce, kterou na tom organizátorky odvedly.
Public - a year ago
reviewed a year ago
Lidský přístup, ceny ve srovnání s konkurencí příznivé a hlavně férově vyloží na stůl, co a jak je potřeba spravit kdy. Po letech servisování u velkých hráčů jsem našel naprostou spokojenost "u sousedů".
Public - 2 years ago
reviewed 2 years ago
Tady se bojuje srdcem. Doporučuji.
Public - 3 years ago
reviewed 3 years ago