Profile cover photo
Profile photo
Petr Podlešák
156 followers
156 followers
About
Posts

Post has attachment
Přátelé, kamarádi, všem přejeme krásné vykročení do Nového roku. A ať je u vás celý rok tak vydařený jako letošní Silvestr a Nový rok u nás. U nás na chalupě v Bedřichově stále slunečno, sníh a mráz jak se patří.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Proč aukce patří k nejvýhodnějším způsobům, jak prodat byt?

Post has attachment
Chcete vědět, jak telefonovat za 1,9 Kč z mobilu do ČR, i když jste na dovolené třeba v Karibiku? Přečtete si pár tipů pro makléře na cestách, aneb jak mít v létě kancelář na mořské pláži :-)

Post has attachment

Post has attachment
Proč Florida přitahuje tolik lidí? Rádi byste trávili zimní měsíce na sluníčku? Vyberte si z naší nabídky nemovitostí na Floridě. Zimu prožijete na Floridě, a kdybyste se na jaře vrátili do Čech, tak vám po zbytek roku zajistíme krátkodobý pronájem s plným servisem. Nebudete se muset o nic starat. Ceny apartmánu od 80.000 USD, a vily od 180.000 USD. Naše makléřka Jana Schwarz na Floridě tráví zimu a je připravena vám pomoci s výběrem vaší nemovitosti přímo na místě:-) RE/MAX má na Floridě v nabídce přes 30000 nemovitostí. U nás si jistě vyberete. Žádné přirážky, jako mají naši tuzemští konkurenti.

Post has attachment
Máme za sebou velmi úspěšný rok. Děkujeme všem našim klientům za důvěru. Nejkrásnější na tom je, že většinu nemovitostí jsme získali do nabídky na doporučení od našich bývalých klientů. To, že nás lidé doporučují svým přátelům je pro nás potvrzením toho, že důraz na co nejvyšší kvalitu služeb je nejlepší cestou k prosperitě. I nadále budeme maximálně hájit zájmy klientů, kteří nás pověří zastupováním při prodeji nebo nákupu. Jsem rád, že se nám daří dokazovat, že reality jde prodávat poctivě.

Post has attachment
Kupujete nemovitost poprvé? Nespalte se při nákupu, přečtěte si mého průvodce nákupem nemovitosti.

Post has attachment
Tak jsme se za říjen znovu stali nejlepší kanceláří sítě RE/MAX. Opět se potvrzuje, že kvalitní propagace nemovitostí, snaha o co nejlepší realitní služby, je správnou cestou. Pokud také potřebujete prodat nemovitost a hledáte kvalitní realitní služby, obraťte se na některého z našich makléřů na www.remaxalfa.cz/realitni-makleri
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded