Profile cover photo
Profile photo
Petr Liška
149 followers -
Young perspective workaholic...
Young perspective workaholic...

149 followers
About
Petr's posts

Post has attachment
Pokud tu ještě někdo nepoužívá DropBox a uvažuje o jeho zřízení, budu moc rád, když využijete níže přiložený odkaz a pomůžete mi tak trochu navýšit kapacitu mé schránky. Předem děkuji za pomoc... ;-)

http://db.tt/0LlXCMC8

Post has attachment

Nezkoušel někdo v poslední době sdílet kalendář přes Google Calendar?
Při přidání nové osoby mezi spolupracovníky se prostě neodešle email a není možné kalendář nasdílet (jediná možnost je přes přímej link na kalendář, ale to pak není možné spolupracovat - _je jen pro čtení_).

Post has attachment
Zase jsem objevil channel, co můžu poslouchat celej den.
K celodennímu učení na státnice, ideální ;-)

link na celý seznam videí (83 videí):
http://www.youtube.com/user/strokie22#grid/user/287F400B37D9F3CB

Post has shared content
Opravdu velmi kreativní využití perspektivy na fotografiích. http://goo.gl/3a2Xv Některé fotky jsou opravdu fascinující.

Post has attachment
Reklama, která ví jak upoutat... aneb fantazii se meze nekladou... Batelco

Pozrite si túto reklamu od spoločnosti Batelco (Bahrain Telecommunications Co.). Spoločnosť pôsobí v malom štáte Bahrajn (klikni pre viac informácií o štáte) a toto je jej reklamná kampaň pre sociálne siete. Batelco, dokázala získať na svoju facebook stránku úctihodných 250 tisíc fanúšikov, čo je 70 tamojšej facebook populácie. Ku tejto reklame bola spravená aj facebook aplikácia, ktorá bola pripojená na vašu pc kameru a mohli ste si dať zaznamenať váš výraz tváre pri sledovaní Videa.
via. http://seduco.sk/2011/07/reklama-ktora-vie-uputat-batelco/

Díky pozvánce jsem se začal využívat Google Music, ale při pokusu instalovat player do telefonu tu na mě kouká hláška "Tato aplikace není kompatibilní se žádným z vašich zařízení."
Má někdo tucha, zda se dá toto nějak obejít, nebo prostě Google Music na mobilu je zatím v ČR prostě nedostupný? Díky...
Wait while more posts are being loaded