Profile cover photo
Profile photo
Petbed
6 followers -
Luxusní čalouněné psí pelíšky
Luxusní čalouněné psí pelíšky

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Jasně, tenhle pelíšek potřeboval trochu vylepšit, aby se na něm pohodlně spalo. Ale třeba naše pelíšky už není potřeba vylepšovat... a kočky pak ráno nepotřebují chiropraktika ;-)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sežral jsem svůj pelíšek

Asi byl spíš lepší k jídlu než pohodlný na spaní. To se našim pelíškům nemůže stát :-)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tak tenhle pes ví, co je pro něj nejlepší. A i když to má zakázané, užívá si na posteli.... protože nemá náš pelíšek Petbed
Add a comment...

Post has attachment
Je o hodinu víc než včera touhle dobou. Je z toho váš pes nesvůj? Nemusí být. V našich luxusních pelíšcích totiž psi čas vůbec nevnímají...


www.petbed.cz
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Luxusní #pelíšek pro psy ve stylu kompaktní pohovky se zakulacenými okraji.
Aristokraticky laděný psí pelíšek Susan přímo vychází z provedení klasických interiérových sedaček. Příjemná tuhost výplně a zakulacené opěrky umožní vašemu čtyřnohému kamarádovi pohodlně ulehnout v libovolné poloze. Při odpočinku na boku ho jistí a zahřívá zádová opěrka. Na bříšku si může prakticky odložit hlavu na opěrátko. Pelíšek Susan je nejen estetický, ale zároveň i dostatečně těžký. Díky svému tvaru se nepřevrátí a zůstane stát na místě, i když si na něm váš #pes bude  hrát.
Psí pelíšek Petbed Susan umožní vašemu čtyřnohému mazlíčkovi libovolně střídat polohy během odpočinku a poskytne dostatek místa k protažení pacek.
Add a comment...

Post has attachment
Luxusní pelíšek pro psy ve tvaru komfortního křesílka se zvýšenými okraji.
Pelíšek Petbed Milo se stane nápaditou a nezaměnitelnou součástí vašeho interiéru, která si získá vašeho miláčka od první chvíle. Pevná opěrka ze tří stran je zárukou pocitu bezpečí a naprostého pohodlí pro vašeho zvířecího společníka. Kdekoli si bude chtít natáhnout hlavu, packy nebo opřít záda, pelíšek Petbed Milo mu bude oporou. Ať už umístíte pelíšek ke stěně nebo do prostoru, měkké polstrování bude vaše zvířátko vždy příjemně hřát. Vyvýšené části mohou skvěle sloužit jako podpora hlavy a váš mazlíček se nemusí vůbec namáhat, aby měl úplný přehled o dění kolem.

Petbed Milo je ideálním psím pelíškem,  který nejlépe ocení mazlíčci a jejich majitelé se smyslem pro všestrannou praktičnost a originalitu.
Add a comment...

Post has shared content
Mají stejné emoce, měli by mít i stejně luxusní poležení...
The results of this study won't be a surprise to any #dog lovers: there is a scientific reason why we feel so close to our canine best friends – dog's brains process and react to #emotions in voices the same as humans do. http://exm.nr/1mA3yXw
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Luxusní pelíšek pro psy jako útulná rohová sofa.
Máte rádi příjemné a pohodové domácí prostředí? Chcete, aby se u vás každému líbilo? Začněte u svého zvířecího mazlíčka. Stylově a prakticky řešená sofa nejlépe vynikne u rohové stěny a váš čtyřnohý přítel si ji okamžitě oblíbí. Nabízí mu totiž vše potřebné k dokonalému pohodlí i pocitu naprostého bezpečí. Tvarovaná zádová opěrka vašemu mazlíčkovi poskytne příjemnou oporu a zároveň ho bude zahřívat od hlavy až k ocásku. Měkká přední část poslouží jako místo, kde může kdykoli složit hlavu a nerušeně odpočívat nebo sledovat, co zrovna děláte.
Rohová sofa poskytne vašemu domácímu miláčkovi pocit bezpečí a zároveň podtrhne útulné prostředí vašeho domova.
Add a comment...

Post has attachment
Luxusní pelíšek pro psy jako kruhová válenda s nízkým okrajem.
Potřebuje váš mazlíček i při odpočinku dostatek prostoru? V pelíšku kruhovitého tvaru si může udělat pohodlí dle libosti a rozvalovat se na všechny strany. Snížená opěrka po obvodu mu zároveň poskytne praktickou oporu, aby během spánku z pelíšku nesklouzl na zem. Kruhovitý pelíšek se hodí jako originální prvek prakticky do každého interiéru a svým tvarem se řadí mezi evergreeny. Polstrovaný polštářek nabízí dvojnásobný komfort. Zároveň lze polštářek kdykoli pohodlně vyprat.
Kruhový psí pelíšek se stane originální ozdobou vaší domácnosti a mazlíčkovi poskytne přirozené zázemí, které si ihned oblíbí.
Add a comment...

Post has attachment
Luxusní pelíšek pro psy ve stylu otomanu se zvýšenou hlavou.
Odpočívá váš zvířecí mazlíček rád na boku? Pak určitě ocení prakticky řešený otoman se zvýšenou přední částí, o kterou se může pohodlně opřít. Vyvýšená hlava skvěle nahradí polštář a umožní příjemný a pohodlný spánek. Pokud chce mít váš čtyřnohý kamarád dění v domácnosti stále pod kontrolou, zvýšená část otomanu mu poskytne pohodlný rozhled na všechny strany. Protože pelíšek Betsy nemá opěrky po stranách, je možné ho umístit prakticky kdekoli v místnosti. Vhodnou alternativou je i usazení pelíšku přímo u okraje křesla nebo pohovky. Svého mazlíčka tak budete mít stále po ruce, abyste ho mohli poškrábat za ouškem i během sledování večerního filmu. Velice praktickým prvkem je suchý zip k přichycení měkké dečky. Budete tak mít naprostou jistotu, že váš zvířecí společník odpočívá stále v naprostém pohodlí. Tuhost otomanu je uzpůsobená nárokům všech psích plemen.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded