Profile cover photo
Profile photo
Personel Alımı
3 followers -
Personel Alımı, Güncel İş İlanları
Personel Alımı, Güncel İş İlanları

3 followers
About
Personel Alımı's posts

Post has attachment
Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte turizm sektörü de canlanan sektörler arasında yerini aldı. Güzel ülkemizin pek çok tatil bölgesinde oteller personel alımı yapmaya devam ediyor. Otel iş ilanlarını personelalimivar.com 'da bulabilirsiniz.

Post has attachment
Koçoğlu İnşaat, Türkiye inşaat sektörünün büyük markalarından biridir. Bu dev inşaat şirketinde bir sahibi olabilir ve yurt içi yurt dışı pek çok projede iş bulabilirsiniz.

Post has attachment
Konya Kent Plaza AVM içerisinde bulunan onlarca büyük markanın iş ilanlarını bulabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Post has attachment
Atatürk havalimanı içerisinde pek çok iş sizi bekliyor olabilir. Atatürk havalimanı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren pek çok marka yayınladığı iş ilanlarıyla insanları mutlu etmekte. Sizler de Atatürk Havalimanı iş ilanlarına göz atabilir ve güncel personel alımı ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Post has attachment
Türkiye'nin en büyük kargo taşıma firmalarından birisi olan Aras Kargo sürekli olarak gelişmekte ve bu doğrultuda personel alımlarında bulunmaktadır. Sizler de Aras Kargo gibi mükemmel bir marka çatısı altında iş sahibi olabilirsiniz. Aras Kargo personel alımı ve iş ilanlarıyla alakalı pek çok bilgiyi bu haberde bulabilirsiniz.

Post has attachment
Ülkemizin en çok tanınan ve çok tercih edilen önemli bir bankası olan Vakıfbank personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizler de böylesine büyük bir bankada çalışmak ve gelecek güvenceli çok iyi bir işe başlayabilirsiniz.

http://www.personelalimivar.com/vakifbank-personel-alimi/

Vakıfbank çalışanlarının yorumlarını göz önünde bulundurarak, diğer bankalar arasında çalışması en rahat ve güvenli olan bu bankayı sizler de tercih etmelisiniz.

Post has attachment
Kuveyttürk Bankasının çeşitli sitelerde yayınladığı ilanlara göre 20'nin üzerinde açık pozisyonu bulunmaktadır. Sizler de bu pozisyonlara göz atabilir ve size uygun iş pozisyonlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Kuveyttürk personel alımı ilanlarına bankacı adayları çok fazla ilgi göstermektedir. Çünkü Kuveyttürk tüm çalışanlarını memnun eden iyi bir bankadır.

Post has attachment
Çok sayıda açık pozisyonu bulunan Özsüt personel alımı yapmaya devam ediyor!

Post has attachment
Bir çok şehirden personellere ihtiyaç duyan Sabancı Holding personel alımı yapıyor.

Post has attachment
Türkiye'nin birçok noktasında personellere ihtiyacı olan barsan global lojistik personel alımı yapıyor. http://www.personelalimivar.com/barsan-global-lojistik-personel-alimi/
Wait while more posts are being loaded