Profile cover photo
Profile photo
Біг миру заради гармонії
14 followers -
Всесвітній біг миру єднає людські серця!
Всесвітній біг миру єднає людські серця!

14 followers
About
Posts

Post has attachment
Дякуємо Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА в особі керівника управління Roman Khimyak та ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» в особі керівника Вадим Климович за вітання учасників #48годинний_біг2018 з Львівщини. #Чемпіонат_України_48_годинний_біг проходив у Вінниці з 29 червня по 1 липня поточного року за загальним керівництвом Вінницької обласної громадської організації "Марафонська команда Шрі Чинмоя", Вінницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", комітетом з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.
В привітанні згадується ім'я Олексія Сикала, який подолав 161,786км за 48 годин.Цікаво, що Олексій Сикал, що представляє Львівщину, близько місяця тому приймав участь у естафеті #бігзарадигармонії і #thepeacerun теренами України, Словаччини і Чехії. Українські учасники факельної естафети Всесвітнього бігу миру заради гармонії супроводжували міжнародну #thepeacerun європейську команду Sri Chinmoy Oneness-Home Peace Run з 30 травня по 3 червня теренами Чернівецької, Хмельницької. Тернопільської, івано-Франківської,Львівської і Закарпатської областей нашої країни. Естафета відбувалась за підтримки Кабінет Міністрів України, xn--ii -6nfcmvi8byaijfmnicbewmnciclpdjg8ab68dub і мережі центрів фізичного здоров'я населення Спорт для всіх/Sport for All Ukraine. На превеликий жаль, 2 і 3 червня під час проходження забігу Львівщиною, естафета відбувалась не завдяки, а всупереч підтримки вищезгаданих обласних установ і організацій, які шукали різні надумані приводи, щоб взагалі не проводити естафету в області. Добре, що світ не без добрих і щирих людей, які допомогли нам в скрутний час і українські бігуни, серед яких було близько десяти майбутніх учасників і безпосередніх організаторів #Чемпіонат_України_48_годинний_біг дивись на: http://races.org.ua/vinnitsa/.
Приємно,що гооловною метою чемпіонату було провести аналіз результатів для відбору спортсменів на Чемпіонат Світу з 24-годинного забігу, який відбудеться в липні 2019 року в Австрії.
До речі, в привітанні вказана пані Лариса Лабарткава, яка пробігла 229,037 км в свої 69 років і яка також представляла Львівщину на Чемпіонаті Європи з добового бігу в Тімішоарі, Румунія 26-27 травня поточного року.
Таким чином, завдяки невтомному служінню справжніх волонтерів Sri Chinmoy Races Україна зараз споможна відправляти національні команди на Чемпіонати Світу і Європи з багатогодинних забігів.
Add a comment...

Post has attachment
Читай новину про зустріч і участь представників молодіжного громадського об'єднання Сонячна Січ з села Підбереж, Болехівської міськради в естафеті #thepeacerun і #бігзарадигармонії цьогоріч 1 і 2 червня.
Add a comment...

Post has attachment
Читай новину про зустріч #thepeacerun і #бігзарадигармонії Колибаївською громадою, що в Кам'янець-Подільському районі Хмельницької області цьогоріч 30 травня.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Читай новину про те, як проедставники Скала-Подільської громади зустрічали #thepeacerun і #бігзарадигармонії цьогоріч 31 травня.
Add a comment...

Post has attachment
У Чорткові 31 травня #thepeacerun і #бігзарадигармонії зустрічали представники Громадської організації "Екологічно-гуманітарне об’єднання Зелений Світ", що брали участь в «Дні сталої енергії», організованою Чортківською Міською Радою.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded