Profile cover photo
Profile photo
‫پیام افراز - سامانه پیام کوتاه‬‎
11 followers -
پیام افراز - سامانه دریافت و ارسال پیامک انبوه , خرید پنل اس ام اس
پیام افراز - سامانه دریافت و ارسال پیامک انبوه , خرید پنل اس ام اس

11 followers
About
Posts

Post has attachment
آیا تابحال برایتان پیش آمده است که پیامک‌های تبلیغاتی یک شرکت خاص شما را کلافه کرده باشد و هیچ راهی برای خلاصی پیدا نکنید ؟ نمونه‌اش تبلیغات وقت و بی وقت اپراتورهای تلفن همراه ! اگر این موضوع را تجربه کرده باشید پس مطمئنا با اهمیت این مطلب آشنا هستید ؛ بگذارید کاربرانتان به راحتی از خبرنامه پیامکی شما انصراف دهند.
#خبرنامه   #بازاریابی_پیامکی   #اشتراک  
Add a comment...

Post has attachment
اگر که شما وظیفۀ جمع‌آوری اشتراک برای یک مجله با سایت را به عهده دارید، اهداف شما مشخص است – مشترک پیدا کنید، این مشترکان را حفظ کنید و در عین حال مشترکان جدیدی نیز بدست آورید. اینگونه است که بحث بازاریابی برای بدست آوردن اشتراک پیش می‌آید. احتمالاً شما نیز همواره به دنبال راه‌های مختلف برای دستیابی به مشتریان جدید، ایجاد یک رابطۀ صمیمی با آنها و یادآوری تمدید اشتراک به آنها هستید. آیا تاکنون پیامک را برای رسیدن به این منظور بکار گرفته‌اید؟ این ابزار می‌تواند در اشتراک‌گیری کمک بسیار زیادی به شما کند.
#مشتری   #بازاریابی   #پیامک   #فروش   #موفقیت  
Add a comment...

Post has attachment
آیا علاقه‌مند به انجام بازاریابی پیام کوتاه هستید؟ چون که کوپن‌های پیام کوتاه بسیار بیشتر از کوپن‌های سنتی مورد استقبال قرار می‌گیرند استفاده از این شیوه ایده‌ی بسیار خوبی است. بازاریابی پیام کوتاه یک راه عالی برای ترویج برند شما و ارسال یادآوری‌های مناسب برای مشتریان شما است...
#متن_تبلیغاتی   #پیام_تبلیغاتی   #پیامک_انبوه  
Add a comment...

Post has attachment
پیامک یک شکل جدید از بازاریابی است که در همین مدت کوتاه توانسته تاثیر بالای خود را به تمام دنیا نشان دهد و نتیجه این شده است که بسیاری از شرکت‌ها و تجارت‌های مختلف شروع به استفاده از این ابزار بازاریابی در کنار دیگر شکل‌های تبلیغات کرده‌اند. اما همچنان بسیاری از افراد هستند که در مورد این شکل جدید از بازاریابی شک و تردید دارند و شکل‌های قدیمی‌تر بازاریابی را به آن ترجیح می‌دهند. البته این چندان جای تعجبی هم ندارد، زیرا هر چیز جدیدی در ابتدا به سختی قبول می‌شود. بنابراین ما قصد داریم در اینجا به مقاسه بازاریابی پیامکی با شکل‌های قدیمی‌تر از بازاریابی بپردازیم و نشان دهیم که چرا پیامک می‌تواند در بسیاری از موقعیت‌ها گزینۀ مناسب‌تری برای شما باشد. امیدواریم که این مقاله بتوانید شما را بیشتر با مزایای بازاریابی پیامکی آشنا کند.
#بازاریابی_پیامکی   #بازاریابی   #پیامک  
Add a comment...

Post has attachment
آیااحساس می‌کنید به طور کافی با مشتریان خود در ارتباط نیستید؟ بازاریابی پیامکی را به عنوان یک راه ساده و مستقیم برقراری ارتباط امتحان کنید. تبلیغات پیامکی راه بسیار خوبی برای شروع یک گفتگو شخصی با مشتریان خود است. با تنها یک پیام کوتاه، شما خلاقانه و مستقیما به هدف می‌بزنید.
#پیامک   #پیامک_انبوه   #تبلیغات  
Add a comment...

Post has attachment
زمان شما ارزش بسیار زیادی دارد و مطمئناً دوست ندارید آن را تلف کنید! هیچ چیز بدتر از این نیست که منتظر یک مشتری باشید و بعداً متوجه شوید که او این قرار ملاقات را فراموش کرده بوده یا اینکه در آخرین دقیقه مشکلی برایش پیش آمده و موفق نشده‌ به موقع خود را برساند.
#بازاریابی  
Add a comment...

Post has attachment
نظرسنجی پیامکی می‌تواند صحنۀ متداول بازاریابی را معکوس کند و نشان ‌دهد شما برای مشتری و نظر او نیز احترام قائلید. در این روش، کانون توجه بروی مخاطب قرارمی‌گیرد و از او پرسیده می‌شود “نظر تو چیست؟” ممکن است کلیت این موضوع به نظر شما ساده بیاید، اما بیشتر از آنچه فکر می‌کنید حرف برای گفتن در این زمینه وجود دارد.
#نظرسنجی   #پیامک   #موفقیت  
Add a comment...

Post has attachment
وقتی که کاربر برای شما یک پیامک ارسال می‌کند یا به اشتراک پیامکی شما می‌پیوندد تا پیشنهادات و اخبارتان را دریافت کند، باید حواستان باشد که با روی باز به او خوشامد بگوئید. اینکار به راحتی با سرویس پاسخ خودکار میسر می‌شود. به این ترتیب، وقتی مشتری با سامانۀ پیامکی شما ارتباط برقرار کند، یک پاسخ اتوماتیک برای او فرستاده خواهد شد. استفاده از سرویس پاسخ خودکار مزایای بسیاری خواهد داشت، هم برای شما و هم برای کاربران.
#بازاریابی   #افزایش_فروش   #اس_ام_اس   #تجارت  
Add a comment...

Post has attachment
درست است که یک تجارت روش‌های بسیاری برای تبلیغ محصولات و خدمات خود در اختیار دارد، اما تعداد کسب و کارهایی که برای گسترش تجارت خود به پیامک روی می‌آورند روز به روز در حال بیشتر شدن است. بازاریابی پیامکی می‌تواند تبدیل به محوری برای ادغام رسانه‌های مختلف بازاریابی (اینترنت، تلویزیون و …) گشته و یک رابطۀ نوین با مشتری را میسر گرداند. با این وجود، بکارگیری درست بازاریابی پیامکی نیاز به کمی هنرمندی دارد. اگر بتوانید پیامک‌های درست را ارسال کنید، نتیجه جذب مشتریان جدید و درگیر کردن مشتریان قدیمی خواهید بود و در پی آن میزان فروش و البته وفاداری مشتریان نسبت به شما افزایش خواهد یافت.
#بازاریابی   #مارکتینگ   #sms  
Add a comment...

Post has attachment
داشتن یک فراخوان مشخص در پیامک اهمیت بسیار زیادی دارد. این یعنی یک خواستۀ از مشتری خود داشته باشید و به این ترتیب او را ترغیب کنید تا واکنشی در مقابل پیامک شمانشان دهد. تبلیغ پیامکی شما بدون داشتن چنین خواسته‌ای کامل نخواهد بود و تاثیر بالقوۀ خود را نخواهد گذاشت. زیرا همین خواسته است که باعث می‌شود مخاطب احساس نزدیکی بیشتری به برند شما کند و در نهایت تبدیل به مشتری شما شود. پس همواره می‌بایست در متن خود مشتری را تشویق به انجام کاری کنید. در ادامه اهمیت داشتن فراخوان در یک پیامک را از جوانب مختلف بررسی می‌کنیم.
#بازاریابی_پیامکی   #پیامکی   #تبلیغات  
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded