Profile cover photo
Profile photo
PaySquare SE
2 followers
2 followers
About
PaySquare SE's posts

Post has attachment
Dziś Dzień bez płacenia gotówką. Karty w dłoń i CZAS NA ZAKUPY! Kogo zabierzesz ze sobą? :)
Photo

Post has attachment
Wakacje coraz bliżej. Jeśli planujesz wyjazd zagraniczny, poza kremem z filtrem, ubrań, nakrycia głowy, dokumentów czy telefonu, powinieneś pamiętać o karcie kredytowej. To uniwersalny środek płatniczy, który sprawdzi się niezależnie od celu podróży i obowiązującej tam waluty, pozwoli także zaciągnąć kredyt w razie niespodziewanych, nadprogramowych wydatków. Zobacz jak zadbać o bezpieczeństwo takich transakcji: https://goo.gl/x9dTcs.
Czego jeszcze nie może zabraknąć w Twoim tegorocznym bagażu?
Photo

Post has attachment
Wszystkim Tatusiom życzymy dużo szczęścia oraz spełnienia w życiu zawodowym, osobistym i rodzinnym. I oczywiście jak najwięcej czasu dla dzieci, które zawsze dodają nam energii i wprawiają w pozytywny nastrój! Jak spędzasz dzisiejsze święto? :)
Photo

Post has attachment
Na wakacje planujesz polecieć samolotem? Pamiętaj, że na pokładzie nie zawsze przyjmowane są płatności gotówką, lub akceptowane są tylko konkretne waluty. Za to możesz być pewien, że podczas lotu będziesz mógł zapłacić za zakupy kartą płatniczą. Taka możliwość przyda się zwłaszcza, gdy podróżujesz z dziećmi - maluchy są często bardzo wymagającymi pasażerami. :)
Photo

Post has attachment
Jednym z wynalazców bankomatu był John Shepher-Barron. Czy wiesz, że pomysł urządzenia podsunęła mu maszyna wydająca gumę do żucia? Potrzebował tylko 90 sekund, aby przekonać do swojego pomysłu szefa londyńskiego Barclays Bank.
Photo

Post has attachment
Sprawdź jeden z faktów o Worldline.
Przyjazne dla środowiska terminale płatnicze: Worldline wdrożył normę ochrony środowiska ECMA-370.
http://worldline.com/en-us/home/media-center/press-releases/2017/pr-2017_05_26_01.html
Photo

Post has attachment
Czy wiesz, że aż 71% polskich konsumentów wyraża niezadowolenie z powodu kolejek do sklepowych kas? Jest to dla nich najbardziej frustrujący element zakupów i duża strata czasu. 61% polskich klientów uważa, że gdyby wszyscy płacili przy kasie bezgotówkowo, kolejki byłyby krótsze.
Photo

Post has attachment
Dziś obchodzimy Dzień Przyjaciela. To wielki dar mieć bratnią duszę. My na co dzień zbliżamy za pomocą płatności bezgotówkowych, co zbliżyło Ciebie i Twojego przyjaciela? Pochwal się w komentarzu :)
Photo

Post has attachment
Wbrew powszechnej opinii, osoby starsze też korzystają z nowoczesnych rozwiązań płatniczych. Według badań przeprowadzonych przez Narodowy Bank Polski wynika, że już 60% osób powyżej 65. roku życia regularnie korzysta z bezstykowych płatności gotówkowych. To prawie tyle samo, co osób młodszych.

Photo

Post has attachment
Czy wiesz, że karty debetowe to najpopularniejszy typ karty płatniczej w Polsce? Na koniec I kwartału 2017 roku instytucje finansowe w naszym kraju obsługiwały ponad 25,8 mln aktywnych plastików. Do jednego konta podpinanych jest często kilka kart debetowych, dla kolejnych członków rodziny.

Photo
Wait while more posts are being loaded