Profile cover photo
Profile photo
PaySquare SE a Worldline Company
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Twój biznes odnosi pierwsze sukcesy? Zacznij sprzedawać swoje know how na zasadzie franczyzy! Zwiększ swoje zyski jednocześnie popularyzując swoją markę i przedsiębiorczość w Polsce.
Dodatkowym atutem dla Twoich franczyzobiorców jest fakt, że będą mogli oni skorzystać z darmowych terminali w ramach programu Polska Bezgotówkowa: https://goo.gl/i6kBc9. Promocja obejmuje franczyzę do 5 placówek.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli posiadasz firmę, z pewnością doskonale wiesz jak trudno zapanować nad wydatkami. Posiadając firmową kartę płatniczą z łatwością oddzielisz koszty prywatne od służbowych, a także wykonasz szybkie zakupy czy usługi internetowe.
Nawet jeśli masz jednoosobową działalność, warto założyć konto firmowe, które ułatwi także rozliczenia podatkowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Miło nam poinformować, że wszyscy klienci +PaySquare SE a Worldline Company mogą skorzystać z darmowego webinaru, czyli internetowego szkolenia na temat chargeback (mowa o reklamacji transakcji posiadacza karty za pomocą karty płatniczej). Odbędzie się ono 13 listopada między godziną 16 a 17. Webinar będzie przeprowadzony w języku angielskim.
Zachęcamy do wzięcia udziału :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie cyfrowego świata płatności i bankowości, a przy okazji rozwijać własne cele? Dołącz do Worldline i bądź twórcą naszych międzynarowych teamów! Sprawdź na: https://worldline.com/en/home/careers.html.
Add a comment...

Post has attachment
Wykonanie plomby czy usunięcie bolącej ósemki - za te i inne zabiegi dentystyczne wielu pacjentów chciałoby zapłacić kartą. Niestety terminal znajdziemy wciąż tylko w nielicznych gabinetach. Powodem są mity o wysokich kosztach jego zakupu i utrzymania.
Jeśli prowadzisz gabinet dentystyczny, zapoznaj się z programem @Fundacja Polska Bezgotówkowa, dzięki któremu zyskasz terminal za darmo! Dowiedz się więcej na: https://goo.gl/i6kBc9
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiesz, że instalując terminal, możesz nie tylko przyciągnąć klientów do swojej firmy, lecz także... przyczynić się do rozwoju gospodarki państwa?
Obrót gotówkowy generuje spore koszty dla budżetu państwa. Jego wysokość to ponad 1% PKB - część tych środków można byłoby spożytkować w inny sposób. Aby to się udało, potrzebna jest większa świadomość klientów, ale też przedsiębiorców, od których zależy możliwość płatności bezgotówkowej. https://goo.gl/i6kBc9.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Efekty działalności Fundacja Polska Bezgotówkowa można dostrzec w każdym rejonie naszego kraju. Na przykład w Bielsku-Białej i w powiecie bielskim w ostatnich miesiącach przybyło 445 nowych terminali! Natomiast w całym kraju zainstalowano ich ponad 65 tysięcy. Jeszcze nie skorzystałeś z programu? Dołącz już dziś: https://goo.gl/i6kBc9.

Czy Ty też obserwujesz tę pozytywną zmianę? :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przyjmij punkt widzenia swoich Klientów i wyjdź naprzeciw ich potrzebom! Jednym z takich działań jest z pewnością zainstalowanie terminala w Twoim biznesie :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
CSR jest dla nas bardzo ważne. Zobacz, jak realizowaliśmy nasze cele, wśród których były m. in. dbałość o środowisko, stały rozwój pracowników, innowacje, ochrona i bezpieczeństwo danych czy zadowolenie naszych Klientów.
Add a comment...

Post has attachment
Jak donoszą ostatnie badania Mastercard: Polska to wicelider płatności zbliżeniowych w Europie! :) W sierpniu tego roku aż 85% wszystkich transakcji bezgotówkowych stanowiły właśnie te bezstykowe.
Jeżeli w Twoim biznesie wciąż brakuje terminala - wyjdź naprzeciw potrzebom klientów i zgłoś się do programu Fundacja Polska Bezgotówkowa: https://goo.gl/i6kBc9.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded