Profile cover photo
Profile photo
Paweł Zając
126 followers
126 followers
About
Paweł's posts

Post has attachment
Wszyscy znacie zapewne Tomka Kowalskiego. Agnieszki Korpal już możecie nie kojarzyć... Dziewczyna Tomka jest znakomitą sportsmenką, biegaczką, triatlonistką, uczestniczką wielu rajdów przygodowych. Od #BroadPeak minęły już prawie 3 lata, ale wciąż jest to b. trudny temat. Przeczytajcie.

Post has attachment
Zbieram się do wyjazdu do Iranu już ze 3 lata. Chyba najwyższy czas wziąć się w garść. Oto największe atrakcje #iran  

Post has attachment
Lubicie atmosferę #uzdrowiska ? Ja doceniam spokój (poza sezonem), urok, drewniany urok pijalni i domów zdrojowych, zapach szarlotek... Oto 10 mniej znanych uzdrowisk w #polska  

Post has attachment
#Polska ukochana i niedoceniana. Polecam 10 ciekawych miejsc, o których mogliście nawet nie usłyszeć lub wyjątkowo zboczyć z drogi, żeby je zobaczyć.

Post has attachment
Najtrudniejszy, ale i najpiękniejszy, szlak w #Tatry krok po kroku, szczyt po szczycie, przełęcz po przełęczy. Warto się zastanowić przed wycieczką.

Post has attachment
Beskid Niski - zdecydowanie spokojniejszy i mniej zatłoczony, dzikszy niż Bieszczady. Urokliwy tekst o pustce, poplątaniu i pięknie.

Post has attachment
Wydawało mi się, że znam Hiszpanię, ale jednak się myliłem, znacznie (z tej 10 znałem tylko 1 miejsce). Polecam: #Hiszpania nieodkryta i mniej znana. #Plaża NIE nad samym morzem, wodospad spadający właśnie do morza, podziemna rzeka i inne cuda...

Post has attachment
Bardzo chciałbym tam kiedyś uciec na zawsze. Łowić dorsze, choć wolę pstrągi i spoglądać na świat. Jezu, jak tam cudnie, czyli najpiękniejsze miasteczko w #Norwegii  

Post has attachment
zbliża się sezon na #kajaki - Czarna Hańcza to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych i najlepszych rzek na spływ. Czego możecie się spodziewać i co zobaczycie na Suwalszczyźnie, dowiecie się w tekście.

Post has attachment
nie byłem jeszcze w Słowenii, czas to zmienić (prawie się zrymowało!). wiosną podobno najładniej!
Wait while more posts are being loaded