Profile

Cover photo
Paweł Juszczyk
Works at Klub Sportów Walki BUSHI
Attended Politechnika Warszawska
46 followers|2,377,871 views
AboutPostsCollectionsPhotosVideos

Stream

Paweł Juszczyk

Shared publicly  - 
 
Terminy obozów letnich 2017: Jastrzębia Góra OW Diuna 26.06 - 09.07.2017 Łeba OW Słowiniec 3-16.08.2017 Tymczasem zapraszamy na nadchodzący obóz zimowy: Murzasichle 11-18 lutego 2017 Zobacz również: Bushi Dojo obozy zimowe - film! Bushi Dojo obozy letnie dla dzieci i rodzin, młodzieży i dorosłych - filmy!
1

Paweł Juszczyk

Shared publicly  - 
 
XVII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa 5.11.2016
 ·  Translate
1

Paweł Juszczyk

Shared publicly  - 
 
XV Mistrzostwa Europy Open i Puchar Europy Karate Kyokushin IKO Lublin 26-27.11.2016

Na rozegranych w Lublinie 26 listopada 2016 Mistrzostwach Europy Open Karate Kyokushin organizacji IKO Agnieszka Winek z Klubu Sportów Walki Bushi zdobyła czwarte miejsce w kategorii kumite kobiet open czyli bez podziału na kategorie wagowe. Niestety w wygranej walce o wejście do finałowej czwórki doznała kontuzji, która nie pozwoliła jej na udział w półfinałach. Mimo to miejsce w czwórce najlepszych zawodniczek kategorii open dla Winek, która największe sukcesy odnosi w kategorii lekkiej, jest dużym osiągnięciem. Do tego Winek, jako jedyna zawodniczka Mistrzostw Europy Open w kumite wystąpiła w towarzyszącym Mistrzostwom Pucharze Europy, gdzie w konkurencji kata czyli tradycyjnych form karate weszła do drugiej tury i ostatecznie uplasowała się na siódmym miejscu.
Lubelska impreza odbyła się odbyła się z udziałem niemal 600 zawodników z 17 państw. W kategorii kobiet Mistrzostw Europy Open wystąpiło 17 zawodniczek, głównie z kategorii ciężkiej. Winek w walce o wejście do półfinału z zawodniczką z Niemiec Mileną Kovaleva, po wyrównanej rundzie podstawowej, w końcówce dogrywki, gdy już zdecydowanie prowadziła, doznała bolesnego naderwania mięśni łydki. Mimo to kontynuowała walkę na jednej nodze, co zadziwiło publiczność i sędziów. Udało jej się utrzymać przewagę i ostatecznie wygrała pojedynek przez wskazanie. Niestety po walce, zamiast przystąpić do testu tamashiwari czyli łamania desek, musiała udać się do szpitala. Ostatecznie kontuzja, mimo że bardzo bolesna, okazała się niezbyt groźna i wyszko wskazuje na to, że za miesiąc podopieczna sensei Pawła Juszczyka wróci do normalnych treningów.
W Pucharze Europy KSW Bushi reprezentowali także Maja Mills, Karol Brejtfus, Kamil Kisiel i Maciej Żebrowski, którym niestety nie udało się przejść walk eliminacyjnych. Zawodnikom sekundowali Mikołaj Pałyska i, nie stertujący tym razem także z powodu kontuzji, Szymon Olpiński. W roli sędziego wystąpił sensei Paweł Juszczyk.

 ·  Translate
1

Paweł Juszczyk

Shared publicly  - 
 
Podobnie jak w latach ubiegłych zapraszam do przekazywania 1% podatku na rzecz KSW Bushi za pośrednictwem klubu "Stokrotka". Dzięki przekazanym w poprzednich latach przez Was środkom ufało się zakupić wiele sprzętu treningowego.
 ·  Translate
1

Paweł Juszczyk

Shared publicly  - 
1

Paweł Juszczyk

Shared publicly  - 
 
Wreszcie jest długo oczekiwany spot z obozu zimowego w Murzasichlu. Fajny ten obóz. Sam chyba pojadę :-)
 ·  Translate
1

Paweł Juszczyk

Shared publicly  - 
 
Ściągawka z kata
1
Paweł's Collections
Education
  • Politechnika Warszawska
    2013
  • Trener II Klasy Karate Kyokushin
Links
Work
Employment
  • Klub Sportów Walki BUSHI
    Prezes, 2001 - present
Basic Information
Gender
Male