Profile cover photo
Profile photo
Pavaryk!
29 followers
29 followers
About
Pavaryk!'s posts

Post has attachment
Kai kas naujo mano gyvenime. 

Post has attachment

Post has attachment
Sienų griovimas bute. Asmeninė griovimo patirtis: pasiruošimas, leidimai, procesas, atliekos, triukšmas ir kaimynai.

Post has attachment
Išbandyta: vandens šildytuvas taupo pinigus!
Pažiūrėkite, kaip su Delimano vandens maišytuvu sumažėjo mano buto išlaidos už komunalines paslaugas.

Post has attachment
Skubėkite rinkti kalpokų! Dalinuosi savo mėgiamos raugintų kalpokų užkandėlės receptu. Skanaus!

Post has attachment
Sveiki, mano namų virtuvėje, ant kriauklės apsigyveno įdomus ateivis iš Delimano galaktikos - momentinis vandens šildytuvas. Ne šiaip sau, o todėl, kad kasmetiniai reguliarūs 2 savaičių profilaktiniai nekarštavandadieniai ištuštino mano kantrybės taurę. Kviečiu susipažinti:

Post has attachment
Parodysiu Jums, kaip gaminu savo mylimiausią ir skaniausią pasaulyje kiaušinienę. Na, ne tik man vienam ši kiaušinienė rauna stogą, o, kad matytumėt, kaip ją dievina mano vaikai! Tiesa vieną iš jų (Eglutę) jau nustojau lepinti - suaugo,.. paliko,.. savo lizdelį suka smile emoticon..., o štai Povilas, dar vis laižosi čepsėdamas iš malonumo smile emoticon
Gamyba labai paprasta ir greita. Jokių blatnų produktų. Vienai porcijai reikia: 2 kiaušinių, sviesto (60-70 g), druskos. Viskas. Toliau raitojame rankoves ir gaminam.

Post has attachment
Tobulumui ribų nėra. 2011 m. dariau eksperimentą su kiaušinių virimu. Gautus rezultatus paviešinau ir jie sulaukė nemažo populiarumo. Galvojau - ką ten daugiau bepridursi, bet pasirodo klydau. Ponas Arūnas po anuo įrašu paliko tokį komentarą, kad nesusilaikiau ir jį vizualizavau. Kviečiu pažiūrėti. Manau, kad tai, kol kas, geriausias kiaušinių virimo būdas! Na bent jau man... Skanaus!
Wait while more posts are being loaded