Profile cover photo
Profile photo
Paulina Rudnicka (KAPUCZINA)
91 followers
91 followers
About
Paulina's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
NOWY POST: http://kapuczina.com/2017/04/hit-sezonu-meska-marynarka.html

Ostatnio hitem na blogach stała się wielka marynarka z szerokimi ramionami z Zary. Trend oversize jest obecny w modzie już od kilku lat, ale nie da się ukryć, że w tym sezonie ubrania zyskały kilka dodatkowych centymetrów. Osobiście bardzo lubię wszelkie fasony nawiązujące do męskich. Doskonale przełamują stylizacje i komponują się z typowo kobiecymi częściami garderoby. Marynarki oversize darzę wielką sympatią, ale mają one jedną wadę. Zwykle nie sprawdzają się u drobnych dziewczyn. Jeśli więc podobnie jak ja, nie jesteście wysokie, a lubicie męskie, silne fasony, polecam modele z przedłużanym dołem, bez zaznaczonej talii, ale nie tak bardzo przeskalowane.
Photo

Do reszty stabloidyzowany, zepsuty i brudny – tak maluje się świat w pierwszej powieści dziennikarza „Gazety Wyborczej” i reportera „Dużego Formatu”, Marcina Kąckiego. Zarówno postacie, jak i wydarzenia są literacką fikcją, powstałą na bazie plotek, niedopowiedzeń i miejskich mitów. Sądząc jednak po wcześniejszych publikacjach autora i specyfice jego pracy, opisuje on świat, który zna na wylot. I na pewno nie ogląda go przez różowe okulary.
NOWY POST: http://kapuczina.com/2017/03/fak-maj-lajf-pierwsza-powiesc-marcina-kackiego.html

Zabieram Was dziś nad morze <3
NOWY POST: http://kapuczina.com/…/04/brazowy-akcent-sesja-na-plazy.html


Post has attachment
http://kapuczina.com/2017/04/plaszcz-pro-be-na-dwa-sposoby-elegancki-i-sportowy.html

Tym razem nie jeden, a dwa zestawy, których bazę stanowi wiskozowy płaszcz z najnowszej kolekcji Pro-be! Jest to polska marka, która specjalizuje się w tworzeniu okryć wierzchnich. Warto się im przyjrzeć! Nie dość, że mają ciekawe fasony, to jeszcze są wykonane z dużą dbałością o detale. Dodatkowo, na blogu czeka na Was specjalny kod zniżkowy na płaszcze i kurtki z nowej wiosennej kolekcji!


Post has attachment
http://kapuczina.com/2017/04/stylizacja-w-odcieniach-nude.html

Dzisiejszy zestaw będzie dobrze wyglądał u szatynek, ale zupełnie nie sprawdzi się w przypadku blondynek, których uroda zginęłaby wśród tak wielu jasnych, neutralnych barw. Stylizacje można komponować tak, żeby to ubrania wysuwały się na pierwszy plan albo wręcz przeciwnie – stanowiły tło dla Waszej urody czy nawet osoby. Ja zazwyczaj wybieram drugą opcję. Nawet nie zauważyłam, kiedy tworzenie zestawów, w których to człowiek, a nie ciuch grają pierwsze skrzypce, stało się integralną cechą mojego stylu i podejścia do mody.


Post has attachment
http://kapuczina.com/2016/10/jak-przekonalam-sie-do-instasnapa.html

Zanim wprowadzono funkcję Instagram Stories, miałam konto na Snapchacie. Poprawka: wciąż je mam. Jestem biernym użytkownikiem tej aplikacji. Oglądam koleżanki po fachu, ale przyznam szczerze, że nie sprawia mi to większej przyjemności (no może z nielicznymi wyjątkami). Z racji tego, czym się zajmuję, muszę po prostu trzymać rękę na pulsie.

Post has attachment
NOWY POST: http://kapuczina.com/2016/10/rzuc-wszystko-i-chodz-sie-relaksowac.html

Wciąż jeszcze pamiętam siebie z okresu dziecięcego i nastoletniego. Dorośli powtarzali mi, że powinnam cieszyć się dzieciństwem, bo za kilka lat nie będę miała chwili dla siebie. Idealistycznie odpowiadałam im, że jest to kwestia organizacji czasu.

#relax #slowlife
Wait while more posts are being loaded