Profile cover photo
Profile photo
Medžio stilius
15 followers -
Jūsų jaukiam būstui - ąžuolo grindys, durys, laiptai ir jų įrengimas
Jūsų jaukiam būstui - ąžuolo grindys, durys, laiptai ir jų įrengimas

15 followers
About
Posts

Post has attachment
Panevėžys - augantis ir dinamiškas miestas. Didžuojamės galėdami namus kuriantiems panevėžiečiams bei viso regiono gyventojams, architektams ir interjero dizaineriams pasiūlyti pačius naujausius ąžuolo grindų, durų ir laiptų modelius, spalvas, kurios sukurs jaukius ir šiltus namus.
Naujas, modernus MEDŽIO STILIAUS salonas - Panevėžyje, J. Basanavičiaus g. 11. Maloniai kviečiame apsilankyti! https://medziostilius.lt
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2019-01-21
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Kviečiame prisijungti prie šaunios ir energingos MEDŽIO STILIAUS serviso komandos Vilniuje! Jei norite kurti jaukius namus, mylite ąžuolą ir atsakingumas - jūsų vizitinė savybė junkitės prie mūsų. Mes užtikriname draugišką ir tobulėti skatinančią aplinką, konkurencingą atlygį ir laimingas klientų šypsenas, kai jie žengs pirmuosius džiaugsmingus žingsnius ant jūsų ką tik suklotų ąžuolinių grindų.
Daugiau informacijos: https://medziostilius.lt/apie-mus/kvieciame-i-komanda/meistras-vilniuje/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Brangieji, linkime tikro džiaugsmo, kurį mums atneša dažnai nepastebimos, bet tokios svarbios gyvenimo akimirkos - ištiesta draugo ranka, jaukus mamos apkabinimas, padrąsinantis tėvo žodis, meilūs, reiklūs ir smalsūs mažųjų klausimai, kolegų palaikymas ir pripažinimas. Būkite ąžuolais, kurių pavėsyje ilsisi pavargę, į kuriuos remiasi palūžę ir sutrikę, į kuriuos lygiuojasi, norintys augti ir tvirtėti.
MEDŽIO STILIUS linki linksmų ir viltį nešančių šv. Kalėdų!
www.medziostilius.lt
Photo
Add a comment...

Post has attachment
MASTRI TOSCANI kolekciją sudaro 12 unikalių spalvų. Nemažai jau aptarėme, o dabar dar šiek tiek Toskanos šilumos žiemos apsuptyje.
VIAREGGIO - balto paplūdimio smėlio smiltys susiliejančios su rūku, matomu virš Apuano Alpių, namams suteiks saulėtos šilumos ir kalnų romumo.
MONTALCINO - istorinis miestas, išsaugojęs dar viduramžiuose pastatytas pilis ir jų gynybines sienas, kurios puikiai dera su ąžuolo ilgaamžiškumu.
BAGNO-VIGNONI - ant kalvelės įsikūręs kaimas su iš žemės trykštančiomis natūraliomis karštosiomis versmėmis. Ši spalva įkūnija autentišką gamtos raštą ir versmių šilumą iš pačios Toskanos širdies.
SILLORE - subtilūs tik Toskanos regionui būdingi tonai įamžina įspūdingą istoriją.
Daugiau informacijos: https://bit.ly/2Se1RkU
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2018-12-20
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Vidinės būsto durys - itin svarbus interjero dizaino elementas. Durų plokštuma visada gerai matoma, todėl spalva, faktūra, dekoro detalės gali kurti nuotaiką, įspūdį, papildyti bendrą stilių ar tapti kontrastuojančiu akcentu.

A. Planšetinės COUNTRY durys sukonstruotos iš "lamelių", kurios specialiai atrinktos su sveikomis šakomis, pabrėžiant natūralų medienos grožį. Durys lakuotos specialiu "nematomu" laku, kuris nekeičia natūralaus ąžuolo atspalvio.

B. Plokštuminės, beapvadinės VELVET durys. Durų raštas frezuotas, jos gali būti alyvuojamos pageidaujamos spalvos alyva.

https://medziostilius.lt/produktu-katalogas/medines-vidaus-durys/azuolines-durys/
Photo
Photo
2018-12-11
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
"Mastri Toscani” kolekcijos spalvos toliau žavi autentišku Toskanos koloritu. CORTONA - į visumą susiliejusi senojo Kortona miesto stogų ir ilgaamžių sienų spalva.
Renesansu persmelkta PIENZA atneša subtilius tamsius tonus.
Kitas istorija ir architektūra garsus miestas SIENA įkvėpė autorių grindinio sidabrą perkelti ant ąžuolo rievių.
Viena iš septynių salų CAPRAIA švelnia smėlio spalva į namus atneša saulės šilumą ir uolėtų krantų karštį.
Mažyčio pakrantės kaimelio CAMPESE istoriją kolekcijos autorius mums pasakoja subtilia medžio raštą ir metų suteiktas rieves išryškinančia spalva.
“Mastri Toscani” kolekcija jau visuose MEDŽIO STILIAUS salonuose.
Plačiau: https://goo.gl/gtXGvK
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2018-11-20
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Klasika ir natūralumas - "eglute" klotas parketas ir basos pėdos ant ąžuolinio parketo. Daugiau apie šių dienų interjero tendencijas ir sugrįžtančią klasiką skaitykite mūsų interviu su interjero namų "Dudesign" dizainere Migle Gruodyte.
https://medziostilius.lt/blogas/klasika-eglutes-parketas-grizta/
Add a comment...

Post has attachment
Mes tikime, kad kiekviena šeima, vertinanti tikrumą ir gamtos grožį, turi turėti galimybes kurti jaukų ir savito stiliaus būstą, kuriame karaliauja šimtamedžio ąžuolo interjero detalės: nuo grindų iki durų ar laiptų.

Nuo šiol su Šiaulių banko lizingo paslauga visi gali planuoti, projektuoti ir užsitikrinant finansinį saugumą įsigyti geidžiamas interjero dalis, kurias su meile jums pagamins mūsų gamyklos ECOWOOD komanda.

Jei norite geidžiamą pirkinį ir savo galimybes įvertinti patys, jums padės mūsų tinklapyje esanti skaičiuoklė https://medziostilius.lt/imones-naujienos/nuo-siol-grindis-duris-ir-laiptus-isigykite-issimoketinai/

Visada kviečiame konsultuotis su MEDŽIO STILIAUS ekspertais mūsų salonuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Profesionalai parodoje "ArchZona 2018" entuziastingai įvertino naują “Mastri Toscani” ąžuolinių grindų kolekciją, negailėdami pagyrų pačiai idėjai, autoriui Enrico Piselli ir, žinoma, mūsų žmonėms, sugebantiems per spalvą perteikti ąžuolo lentoje "užkoduotą" gamtos dizainą, linijas, rieves, tekstūrą.

Kaip sakė parodos lankytojai: “Džiugu, kad Lietuvoje turime gamintoją, kuris mąsto plačiau: ne tik pagaminti kokybišką medienos produktą, bet ieško naujų idėjų, o mums, architektams, sukuria kitų galimybių kurti unikalų interjerą, artėti prie gamtos, nes to ieško šiuolaikinis žmogus”.

Mūsų "Mastri Toscani" kolekcija: https://medziostilius.lt/produktu-katalogas/medines-grindys/grindu-spalvos/#toskanos-kolekcija
Photo
Photo
2018-11-07
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Naujają MEDŽIO STILIAUS spalvų kolekciją “Mastri Toscani” įkvėpė neįtikėtino grožio Toskanos gamta bei architektūra. Žvilgtelėkime iš arčiau:

AMIATA - taip pavadintas vulkaninės kilmės kalnas Toskanoje. Ant ąžuolo nugulė pilka lavos ir snieguotos viršūnes spalva, kas įamžina gamtos galybę ir jėga.

CHIANA - slėnis, esantis Arezzo provincijoje, atveria neįtikėtiną dirbamų laukų kraštovaizdį bei sodrius metų metus stūksančių statinių tonus.

FARNETELLA - Sienos provincijoje esanti pilis su vynuogynais. Ši spalva - ąžuolo galybė bei rūkas, boluojantis virš tvirtovei priklausančių vynuogynų laukų.
https://medziostilius.lt
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2018-11-06
6 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded