Profile cover photo
Profile photo
parafialnastrona.pl
9 followers -
Tworzenie stron parafialnych z gotowych szablonów. Szablon strony my dostarczamy, Ty uzupełniasz jedynie dane. Zamów darmowa wersję testową.
Tworzenie stron parafialnych z gotowych szablonów. Szablon strony my dostarczamy, Ty uzupełniasz jedynie dane. Zamów darmowa wersję testową.

9 followers
About
Posts

Post has attachment
Kolejne wzbogacenie stron parafialnych stworzonych w oparciu o nasz serwis. Tym razem administratorzy mogą wydrukować wizytówki swoich stron - do powieszenia np. na tablicy ogłoszeń lub do rozdania parafianom (tzw. wizytówki w pigułce) 
PhotoPhotoPhotoPhoto
2015-01-11
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Do zbioru podstron dostępnych na stronach parafialnych doszedł nowy link "Rezydenci" umożliwiający ewidencję księży pełniących funkcję rezydenta w parafii.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W nowej wersji oprogramowania dodane zostały kolejne predefiniowane pola opisujące parafie: data erygowania parafii, data początku istnienia ksiąg metrykalnych, termin wiecznej adoracji, data początku istnienia kroniki parafialnej oraz data konsekracji poszczególnych kościołów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do zbioru podstron dostępnych na stronach parafialnych doszedł nowy link "Polub nas". Jest to element, który pozwala na zbieranie polubień strony parafialnej (lub strony parafialnej na Facebooku) przez użytkowników portalu Facebook lub Google+.

Gdy administrator parafii nie wprowadzi adresu strony na Facebooku, wówczas polubienia będą zbierane dla bieżącej strony parafialnej 
Gdy parafia z kolei wprowadzi swoją stronę na Facebook, wówczas polubienia będą dotyczyły tej strony. 

Niezależnie od konta na Facebooku niniejszy element strony pozwala również na polubienia strony parafialnej w Google+.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2014-01-03
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
www.dogawice.parafialnastrona.pl - przykładowa strona pokazująca możliwości serwisu
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Automatyczne wydruki ogłoszeń i intencji parafialnych

Wprowadzanie na stronę internetową informacji nt. intencji czy wydarzeń jest bardzo szybkie - administrator wpisuje minimum informacji, wiele danych jest uzupełniona automatycznie (daty, dni tygodnia, nazwy świąt). Zaewidencjonowane ogłoszenia i intencje mszalne na poszczególne tygodnie możesz automatycznie wydrukować klikając jeden przycisk na stronie w panelu administracyjnym. Dzięki temu czas na wprowadzenie tych informacji wraz z ich automatycznym wydrukowaniem jest bardzo krótki.
Otrzymane profesjonalne wydruki można bezpośrednio powiesić na tablicy ogłoszeń.
Photo
Add a comment...

Gotowe elementy do użycia

Parafialną stronę internetową tworzysz z gotowych części, które już za Ciebie zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy (np. ogłoszenia, intencje, galerie zdjęć...). Masz je wszystkie dostępne w panelu administracyjnym i to Ty sam decydujesz, jakie linki (podstrony) chcesz udostępnić parafianom. W ten sposób możesz tworzyć swoją stronę pewnymi etapami.
Wchodzisz i uzupełniasz tylko dane. Resztę zrobiliśmy już za Ciebie.
Add a comment...

Prostota w użytkowaniu i konfiguracji

Stworzone są intuicyjne i bardzo łatwe w użytkowaniu. Do ich zarządzania nie jest wymagana żadna wiedza informatyczna. Administrator bez szkoleń, czytania dodatkowych dokumentacji jest w stanie zarządzać treściami swojej strony. Gotowe elementy strony włączasz jednym kliknięciem myszy, a dodawanie nowych treści wymaga jedynie umiejętności pisania na klawiaturze.
Add a comment...

Bogata funkcjonalność i profesjonalny wygląd

Bogata strona parafialna to taka, która posiada ogłoszenia, wydarzenia, galerie, intencje, historię parafii, informacje o duszpasterzach czy grupach parafialnych. Nasz szablon strony wszystko to już posiada – zawiera ok 50 gotowych elementów, które z poziomu administratora można włączyć i uzupełniać treścią. Cały układ tych komponentów jest także już przygotowany - odpowiednie informacje (ogłoszenia, intencje itp.) są odpowiednio poukładane, dzięki czemu profesjonalny wygląd strony jest zapewniony z założenia. 
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded