Profile cover photo
Profile photo
PAP Group | پیام آوران پارسیان‎
44 followers -
پیام آوران پارسیان| طراحی و بهینه سازی وب سایت| نرم افزار پیام کوتاه
پیام آوران پارسیان| طراحی و بهینه سازی وب سایت| نرم افزار پیام کوتاه

44 followers
About
Posts

Post has shared content

Post has attachment

Post has attachment
دروپال، وردپرس یا جوملا بهترین CMS برای طراحی سایت کدام است؟

سیستم مدیریت محتوای سایت (WCMS) به ابزارهایی گفته می شود که به منظور درج مطالب، تصاویر، پیوندها و به طور کلی مدیریت سایت استفاده می شود. این سیستم به کاربران مبتدی اجازه می دهد تا در رابطه با زبان‌های برنامه‌نویسی وب یا زبان‌های نشانه‌گذاری، محتوای وب‌سایت خود را به سادگی ایجاد و مدیریت کنند. اما از آنجا که سیستم مدیریت محتوا به دانش تخصصی نیاز دارد و از سوی دیگر بسیاری از وبمسترها و مدیران سایت ها فرصت کافی برای فرا گرفتن این تخصص را ندارند، باید به دنبال راه های آسانتر بود.

Post has attachment
طراحی وبسایت یا ایجاد یک اثر هنری, چگونه یک وب سایت بی نظیر طراحی کنیم؟

بر کسی پوشیده نیست که طراحی یک سایت زیبا و منحصر به فرد که کاربر پسند باشد نخستین و مهم ترین گام در به دست آوردن موفقیت در عرصه دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی آنلاین است. پیش از آنکه بخواهیم نکات تکنیکی و فنی لازم جهت طراحی وب سایت را بیان کنیم ابتدا تعریفی کوتاه از وب سایت خوب و موثر داشته باشیم. در اینجا منظور ما سایتی است که تمامی اطلاعات لازم در مورد کالا و خدمات ما را در خود جای داده باشد البته نه به این صورت که فقط محصول و سرویس های مورد نظر ما را معرفی کند بلکه به صورتی باشد که این ارائه اطلاعات منجر به خرید محصول و خدمت توسط مشتری بشود. این سایت ها برای فروش یک یا چند محصول طراحی خواهند شد و اطلاعاتی که در اختیار بازدید کننده قرار می گیرد کاملا در ارتباط با این محصولات است و سبب توضیح در مورد خدمات و امکانات می باشد.

Post has attachment
چرا مرجعیت برای سئو مهم است؟

آیا وبسایت شما دارای مرجعیت است؟ تقریبا همه سئوکاران به این نکته اذعان دارند که مهم ترین نقش را در موفقیت و یا شکست در رتبه بندی یک سایت اعتبارش بازی می کند.

آیا وبسایت شما پیشرو و جلودار یک زمینه خاص یا کسب و کار به خصوصی است؟ به هر حال رسیدن به این سطح از مرجعیت بزرگترین هدف هر سایتی است.

مرجعیت دامنه، میزان و سنجشی از قدرت نام یک دامنه و یکی از چندین و چند فاکتور رتبه بندی موتورهای جستجو است. این فاکتور که البته یکی از مهم ترین ها نیز هست خود به سه فاکتور زیر وابسته است:

قدمت
محبوبیت
اندازه

Post has attachment
دلایل جریمه شدن سایت در نتایج جستجوی گوگل کدام است؟

گوگل ممکن است وبسایت شما را به یکی از دو دلیل زیر مجازات یا به اصطلاح سئوکاران پنالتی کند: اولی استفاده از روش دستکاری برای بالا بردن رتبه بندی نتایج جستجوی گوگل و دوم تولید محتوای بی کیفیت و عدم رضایت بازدیدکنندگان سایت.

روش دستکاری خود به دو زیر گروه تقسیم می شود: داخل سایت و خارج از سایت.

Post has attachment
سئو ( به انگلیسی: SEO مخفف Search Engine Optimization) یا بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو، فرآیندی است که جدا از اهمیت آن در حضور مناسب در موتورهای جستجوی معتبر، می تواند بازدهی وب سایت را افزایش داده و موجب جذب مخاطبان بیشتری جهت بازدید از سایت شما شود.
امروزه تمام استانداردهای لازم جهت بهینه سازی سایت برای بهبود عملکرد وب سایت ها تدوین شده است و در هنگام طراحی وب سایت و پس از تکمیل آن باید به نکات مهم این زمینه توجه کرد.
در حقیقت سئو روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتور های جستجو دریافت می کند.
جنبه های متفاوتی دارد،از کلماتی که در وب سایت استفاده می کنید گرفته تا کیفیت لینک هایی که دیگر سایت ها به شما می دهند.
عبارت دیگر سئو به این معناست : اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتور جستجو قابل فهم است.
و اینکه این امر، تنها درباره موتورهای جستجو نیست بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت وب سایت به طوری است که برای کاربران خوشایند باشد.

http://www.papgroup.ir/Services/Website-Optimaization
Photo

Post has attachment
پیام آوران پارسیان |نمونه مشتریان وب سایت

Post has attachment
مراحل انجام پروژه توسط کارشناسان پیام آوران گام به گام انجام می شود و تمام تلاش ما رضایت صد در صد کارفرما می باشد. بزرگترین دستاورد ما در طی سالیان گذشته نمونه کارها و روزمه ما بوده و همچنان قصد داریم تا به این کار ادامه دهیم به همین دلیل نیاز داریم تا خود را بروز رسانی کنیم و با آخرین متد های طراحی وب سایت جهان پاسخ اعتماد مشتریان خود را بدهیم.
http://www.papgroup.ir/

Post has attachment
آنلاین مارکتینگ
بازاریابی اینترنتی (Online Marketing) که به آن بازاریابی الکترونیکی، بازاریابی تحت وب یا بازاریابی آنلاین نیز گفته می شود، به کسب در آمد، فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت اطلاق می شود. بازاریابی اینترنتی حوزه وسیعی را شامل میشود زیرا نه تنها شامل بازاریابی از طریق اینترنت می شود، بلکه شامل کلیه فعالیتها و بازاریابی ها از طریق رسانه و ابزار آنلاین مانند ایمیل و دیگر وسایل از راه دور است. مدیریت داده های مشتریان و ارتباط الکترونیکی با مشتریان نیز در حوزه بازاریابی اینترنتی خلاصه می شود. بازاریابی اینترنتی، ویژگیهای فنی و خلاقانه اینترنت را با هم گره می زند که شامل طراحی، توسعه، تبلیغات و فروش است.
http://www.papgroup.ir/Services/OnlineMarketing
Photo
Wait while more posts are being loaded